Skoči na vsebino

Ducati 996 projekt za čez zimo (obnova)


ludiluka

Priporočene objave

Še dva kosa na motorju več pačasi se bomo lahko nazaj vozili :D

 

dsc01341.jpg

 

Hkrati se pa pripravlja vse za kalupe 

 

dsc01351.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dva kosa na motorju več pačasi se bomo lahko nazaj vozili :D

 

dsc01341.jpg

 

Hkrati se pa pripravlja vse za kalupe 

 

 

 

škoda, ker si nisi podaljšal "ščitnika ketne" čez cel zobnik, zdej ti bo odmetavalo ketensprej po celi riti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda, ker si nisi podaljšal "ščitnika ketne" čez cel zobnik, zdej ti bo odmetavalo ketensprej po celi riti.

Je ducati preformance ščitnik (ni moje delo je že bil na motorju ) tako da sem ga samo spoliral drugače mi pa nikjer ne meče nič mažem s sprejem od nilsa vsakih 300km pošpricam ketno sedaj sem vse spucal po švoh 5000km ki sem jih naredil v sezoni in skor ni bilo svinjarije ne pri sprednjem zobnitku in ne po ščitinku od ketne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ducati preformance ščitnik (ni moje delo je že bil na motorju ) tako da sem ga samo spoliral drugače mi pa nikjer ne meče nič mažem s sprejem od nilsa vsakih 300km pošpricam ketno sedaj sem vse spucal po švoh 5000km ki sem jih naredil v sezoni in skor ni bilo svinjarije ne pri sprednjem zobnitku in ne po ščitinku od ketne ;)

meni tudi nilsa en tolko dol pomeče, je pa bistveno manj k prej od motula. tko da par pack po auspuhu pride pol za spucat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda ni blo umazanije po zobniku in ščitniku, če je pa vse na riti od kombinezona :D

Ja ni kej, fajn pedenaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tudi nilsa en tolko dol pomeče, je pa bistveno manj k prej od motula. tko da par pack po auspuhu pride pol za spucat.

 

Ja sej jst sm mel tud ene par pikc 5 pomoje ma me ne sekira obrišem in je rajše ku da gledam un ščitnik od ketne dolg pol metra :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Hudo lepa zadeva, slike mu delajo krivico je v živo dosti hujši  :grim

 

 

A vse ostale nekarbonske kose boš sestavil še enega ?  :OK:

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo lepa zadeva, slike mu delajo krivico je v živo dosti hujši  :grim

 

 

A vse ostale nekarbonske kose boš sestavil še enega ?  :OK:

 

 

Tnx eh ne nekarbonski kosi so zaviti in spravljeni na varnem :D bo pa takoj ko bo višek € prišel še en enak + motor od 1198 se bo slučajno not znašel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx eh ne nekarbonski kosi so zaviti in spravljeni na varnem :D bo pa takoj ko bo višek € prišel še en enak + motor od 1198 se bo slučajno not znašel :D

 

Huh tole je projekt po laverdi ?

 

Enkrat si ga bom še pobližje ogledal  :grim   Že tko gledam kakšno Cagivo Mito 125 samo zaradi legendarne oblike za Ducatija ni še šuškov zaenkrat  :BUA:

 

Le tako naprej  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh tole je projekt po laverdi ?

 

Enkrat si ga bom še pobližje ogledal  :grim   Že tko gledam kakšno Cagivo Mito 125 samo zaradi legendarne oblike za Ducatija ni še šuškov zaenkrat  :BUA:

 

Le tako naprej  :worship:

Ma jst mam tko 10 projektov hkrati :D tako da ta projekt se bo začel ko bom kje staknil kako poceni totalko od 1198 oz poceni motor od 1198 ;) motor(agregat) mi predstavlja največji strošek

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okvir bi moral kej predelat ali bi pasal brez problema ?

 

 

No dokler so plani se kej dela ko zmanjka planov je problem  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okvir bi moral kej predelat ali bi pasal brez problema ?

 

 

No dokler so plani se kej dela ko zmanjka planov je problem  :OK:

luknje v okvirju kamor se privijači motor je treba povrtati iz fi 10 na  fi 12 to je pa tud vse in airbox je treba predelat + sprogramirat elektroniko ali pa zamenjati komplet inštalacijo z 1198

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mah ja kej naj rečem bom mogu preimenovat temo v never ending project  (če bi bli € bi bil že zdavnej skončan projekt tko se bo pa vleklo par let da bo motor tak kot hočem )

 

Zamenjat je treba še vilce (ohlins od 1098/1198), čeljusti in ročke za radialne, zadnji ohlins amortizer (predvidoma pride naslednji mesec :D) karbonske feltne  http://www.bikehps.com/acatalog/Ducati_996_1994-2003_BST_Carbon_Fibre_Motorcycle_Wheels.html, karbonski oklepi, motor od 1198+ shower injektorji , daljša zadnja nihajka iz magnezija, aluminjast monoposto subframe, karbonski nosilec prednje maske in luči, karbonske, quickshifter, in ker bo motor 1198 še komplet drug avspuh pa še predelat ga bo treba  pol pa še vijaki iz titana . 

 

Eko misija za naslednje desetletje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Eko sedaj bi pa potreboval malo pomoči :D iščem odsevno plastiko (kot ogledalo) plastika je debela pribljižno 1mm (debelina ni pomembna). Potrebujem jo namesto stekla v ogledalih se sanja komu kje bi se to dobilo pri nas?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko sedaj bi pa potreboval malo pomoči :D iščem odsevno plastiko (kot ogledalo) plastika je debela pribljižno 1mm (debelina ni pomembna). Potrebujem jo namesto stekla v ogledalih se sanja komu kje bi se to dobilo pri nas?? 

Sign&supply ima flexi, ki se ga uporablja za ogledala.

 

čau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!