Skoči na vsebino

Centralna Azija 2014


long

Priporočene objave

Bravo Ivč, vse čestitke!

 

Marko, hvala.

 

 

p.s.

Off-Topic: Škoda, da si tako hitro odšel. Bi skupaj obujala spomine na moje (najino) prvo "potovanje" v Dubrovnik. Mislim, da je bilo 80. leta, ko sva "napadla" jadranko. Danes tako priljubljen poligon za množico motoristov. Takrat sva jo "prežulila" s tvojo Jawo ČZ. Moji Jawi na dan odhoda nikakor nisem uspel nastaviti platin, da bi lepo "predla". Pa sva jo mahnila s tvojo. Vozil si precej "nesramno", saj sem do Dubrovnika imel zelo "zdrsane" škornje. Na eni strani (ne spominjam se, levo ali desno) celo do prstov. Takrat še niti pravih motorističnih škornjev nisem imel ampak neko civilno verzijo vojaških škornjev. Pri vračanju skozi Bosno sva spala nekje med Vakufom in Bugojnim ob reki Vrbas, kjer naju je pošteno zeblo (september ali oktober) Seveda, saj je tudi spalna vreča bila bolj neka dekna, poljnena z vato, kot pa spalka kot jih imamo danes. O kakšni podlogi ni bilo govora. A sva preživela. Kot še marsikatero dogodiščino (npr. kako je moja prevrgla Bingijevo Jawo s prikolico in tvojega Morinija 31/2 in kako smo lovili "podivjano" Jawo. Itd....

Mogoče bom moral odpreti temo: "Bilo je nekoč", v kateri bi lahko veterani (vsaj 30 let motoristike) obujali različne spomine. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca maš dober spomin. 

No jaz pa nikakor nisem pozabil trokiranja čezetke od Zagreba od doma, ker sem bil brez rezervnih platin. 

Kar se tiče pa prikoličarja, je res škoda, da tega ni nihče posnel, bilo bi svetovno edinstveno. 

Ob priliki se moramo dobit na piru, bom javil.

Še enkrat hvala ti za krasen večer in odlično predstavitev. Danes mi je skoraj žal da sam nisem poskusil izvesti kaj podobnega po ko koncu mojega potovanja. 

Pozdrav

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pismo rosno, Centralna azija 2014...

a jo lahko podaljsamo v 2015...jaz sem se vedno na poti in kar ne vidim konca...

Sem govoril, da bom Septembra / Oktobra doma, trenutno sem  v Dubaju in na poti v Oman...za nov let, ce bo Alah kaj praznikov dovolu, bom se kaksno sliko nalimal...do takrat pa lep pozdrav 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo rosno, Centralna azija 2014...

a jo lahko podaljsamo v 2015...jaz sem se vedno na poti in kar ne vidim konca...

Sem govoril, da bom Septembra / Oktobra doma, trenutno sem  v Dubaju in na poti v Oman...za nov let, ce bo Alah kaj praznikov dovolu, bom se kaksno sliko nalimal...do takrat pa lep pozdrav 

Se mi je zdelo, da moraš biti tole ti.. Hehe, srečno!

 

10364220_889855511054363_512821138240414

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ni treba bit čist nič skromen, se ni čez kaj pritoževat, izdelek je enkraten, v par minutah pove ogromno. Tura je pa itak  :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Spet jaz...že doma en čas...

 

bi se pa spodobilo, da bi objavil kakšno sliko, video...karkoli...no tukaj je nekaj... Je moj prvi izdelek, tako, da se ne pritoževat preveč :)

 

http://youtu.be/52iXlsqEUtA

 

bostjany! Tebi pa ne bo težko umret' - ker boš vse bogastvo nesel s sabo v raj! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...od dolgcajta me definitivno ne bo pobral, vse kar bo več, bo uredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Respect!   :notworthy:

 

Sem pa nekje zasledil, da so vaju s Šerugo pri Intereuropi konkretno "obrali" za prevoz motorja iz Dubaja domov. Morda lahko kaj več napišeš o tem zapletu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo, da je komu všeč :)

...ker je bilo obilo zgodb, tudi precej nad povprečnih sem se odločil napisati knjigo... Obvestim, ko bodo nekega dne predstavitve...

Glede motorja in ladje je Šeruga na svojem Facebook profilu zelo podrobno opisal...

Meni je omenil, da ima ugodno ponudbo, odločil sem se za shiping, ker, bi moral sicer nazaj v Iran in mrzlo Turčijo, jaz pa s slabimi gumami in prednje kolo je utrpelo hud udarec...velike vibracije..

plan, da grem v Afriko je propadel zaradi ukinitev ladjic do Djiboutija... Več na predstavitvi knjige in v njej sami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da se nisva srečala.  :(

Boštjan, dobesedno lažje bi nadaljeval, ker nebi več vozil borovničk s sabo  . . . .  :naughty: :drunk:

Fajn video, ravno prav za lušte delat :notworthy:

Komaj čakam na predstavitev knjige !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes prebral v slovenskih novicah o vajinem prevozu motorjev domov :eek: ,človeku dvigne pritisk v rdečo območje :angryrant1:  :fyou:  :ras:  ,slovenija pač, kjer nobena dogovorjena cena na koncu nič ne velja :slap:  :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kakšen link do te zgodbe?

@bostjany se je na pot odpravil brez velikega pompa. Pomoje "za svojo dušo" - obljubil je knjigo.

 

Zvone pa vse zapisuje na FB. Tam poglej.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako tako, kot je MiNa povedal...

Ob izidu knjige tudi na motosvetu sporočim, če bo koga zanimalo.

Če kdo hoče kako info, za svojo pot ali kaj podobnega, me mirne vesti lahko vpraša, z veseljem delim moje izkušnje...

Lp, B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bostjany se je na pot odpravil brez velikega pompa. Pomoje "za svojo dušo" - obljubil je knjigo.

 

Zvone pa vse zapisuje na FB. Tam poglej.

 

2 konkretna primera, kdo hodi zase in za svojo dušo  :worship:  in kdo za publiko.

Poznam pa enega, ki je že sedem let na poti in si ne ustvarja nikakršne reklame. Pa bi jo zaslužil! (Človek je "skromen in ponižen" bi mu rekel g. Rode!) Eskimski podvigi, zaledenele reke Aljaske in mraz, da poka koža, tudi -43 stopinj C.) Tam pa slovenski "norec"  :slap: na motorju, pravijo domačini (saj mu še Eskimi pravijo, čudak.. .) )

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba se je zavedati, da Zvone od tega živi. Njemu je to služba oziroma promocija za njegovo dejavnost. Boštjan in drugi Boštjan pa to delata za svojo dušo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona Boštjan, šele zdaj vidim ... bomba!

Ampak najprej sem zastopil, da gresta dva - vsaj vize sta začela v dvoje skupaj dajat.

Film pa - jaz bi kar nazaj krenil. Škoda ker ne pokaže, kako si na naloženem Stromu do Gazove jame pesek ril, he he! 

Pa čudno pravzaprav, da se nisi tudi v Ivana zaletel. 

Pa ... eh, kaj naj rečem - tako se gre!

Za knjigo pa le povej, ko bo čas.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa tole temo spremljam že lep cajt pa sem šele sedaj opazil tale tvoj fim.

 

Bombastično.......v tako dolgem času človek res marsikaj doživi...če boš pa imel kakšno predstavitev poti pa le povej.....tole bi rad slišal v živo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!