Jump to content

Potovanje okoli sveta: Žan Bregar

Recommended Posts

ce mas skladno s plani urejeno monetarno zadevo samo pejt !!!!

mas 22 in kot kaze si zaposljiv oz. mas znanje za ponucat. to bo tud cez 2-3 leta k prides nazaj.

drugac pa ne prezgodi resne zenske niti dece, si za 15+ let bol ali manj nepremicnina.

Edited by UnionJack
  • Like 2
  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• bregar07

74

• Whiskey

16

• franc

13

• MiNa

11

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Družba! Ko bi vi vedeli, kako je življenje kratko...!! Greš parkrat mal' okrog, pa se cifra ustav' na 65... In nekaj si zapomnite: Včerajšnjega dne, ne bo nikoli več!!!!! 

Huh, jah, ne bi se jaz ravno primerjal s Šerugo, preveč spoštujem njegove poti in dosežke. Pravzaprav je bil on eden izmed tistih, ki so me navdahnili za takšno pot. Njegove knjige, kako je rinil skoz

Evo, Motosvetovci ste prvi, ki imate priložnost prebrati potopis! Potopis najdete na spletni strani Okolisveta.com ; http://www.okolisveta.com/2015/08/pireneji-francija-spanija.html   Hej, avgus

Posted Images

glede na to da sem tvojih let bi ti reku, da samo PEJT! praviš da imaš vse splanirano in da se ti poklopi tako finančno kot časovno, ni kej za razmišljat. sam delam že 2 leti + šola zraven in samo čakam da diplomiram in lahko grem za kake pol leta adijo.

+ imaš že nekaj izkušenj z delom kar ti bo v prid v prihodnosti. In pa taka stvar kot je pot okoli sveta ti tudi popestri življenjepis in odpre nova vrata..

srečno, kakorkoli se boš odločil :)

lp

Edited by blazzar
  • 1 year later...
  • 11 months later...