Skoči na vsebino

Potovanje okoli sveta: Žan Bregar


Priporočene objave

Zanimivo. Hvala za tole! :) Nisem sploh pomislil na to opcijo, me je pa en kolega motorist zdaj povabil v Wales na offroad turo in se hkrati ponudil, da mi pomaga pri učenju menjave gume, tako da bom izkoristil to priložnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bregar.

Motor imaš zavarovan v SLO, verjetno imaš še dodatno zavarovanje -  pomoč na cesti. 

Pokličeš in to je to. Trajalo bo mogoče malo dlje, ker prvo pokličeš v SLO in oni ti pošljejo vozilo, da te dostavi do mehanika.

Vse gratis, do vrednosti 1500€, odvisno od zavarovalnice.

 

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa bolj zanimivo brati kot Lady.

Uf, Sneci, tole je pa pohvala! :) Samo zate bom naslednjič vključil še kakšno sočno podrobnost iz poti :) Heheh

 

Kaj vse si pa dodal na motor? Vidim da imaš nek povišan vizir. Kovčki so Givi?

Huh, kar precej stvari. Danes bom malce pogledal po motorju in napišem :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

"videvata"? Tak se to reče zdaj? :)

Vidim, da po svoje razumeš "okoli sveta", zanimivo, samo pazi, da se ne boste s kombijem vračali

 

Pa kaj ti res nimaš nič pametnega za povedat? Malo preveč dolgočasno življenje, da moraš forume "trolat"? Tako se temu reče dandanes.

 

Žan piči ga dalje, fajn videt kako ti počasi uspeva uresničit kaj si si zadal, v kaj je sicer večina tukaj dvomila. Tu in tam je sicer zabavno brati kisle nevoščljive komentarje ljudi ki bi, a si ne upajo. Me veseli, da se ne pustiš.

 

Pozdrave v UK

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je "Potovanje okoli sveta", mene pa sam neki tle zanima, kako to da se dlje od Anglije ne gre, še vedno samo beremo "Potovanje okoli Londona"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMWflar, tvoje vprasanje je na mestu. Plan je tak, da si naberem 10.000£ na racunu in odidem na pot. Sedaj sem na dobrih 3.500£, tako da naslednje leto tak cas planiram zapustit UK in se odpravit na pot :) Hvala vsem za spodbudo, brez skrbi, pot okoli sveta in ideja je ziva se desetkrat bolj kot prvi dan. Najraje bi odsel ze danes, a si vseeno zelim zagotoviti vsaj minimalno zalogo denarja, glede na to, da si vse stvari financiram sam. :) Lep pozdrav, Zan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMWflar, tvoje vprasanje je na mestu. Plan je tak, da si naberem 10.000£ na racunu in odidem na pot. Sedaj sem na dobrih 3.500£, tako da naslednje leto tak cas planiram zapustit UK in se odpravit na pot :) Hvala vsem za spodbudo, brez skrbi, pot okoli sveta in ideja je ziva se desetkrat bolj kot prvi dan. Najraje bi odsel ze danes, a si vseeno zelim zagotoviti vsaj minimalno zalogo denarja, glede na to, da si vse stvari financiram sam. :) Lep pozdrav, Zan

 

Jaz ti želim da čimprej kreneš na pot in nam pošlješ kako fotko izpred opera house Sydney tko kot je Zvone Šeruga pred mnogo

leti, sem imel takrat možnost in smo ga tam pričakali.
 
 
post-27089-0-97832900-1423214728_thumb.jpg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

To že. Ampak sem izvedel s prve roke, da niso imeli o njem kaj pretirano lepega mnenja.

Menda se je šopiril kakor pav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!