Skoči na vsebino

KTM 990 SM


Ditrich

Priporočene objave

Pozdravljeni..

 

Opazil sem, da na forumu ni temo o omenjenem motorju..

Od decembra lani sem lastnik enega od teh lepotcev, letnik 2008 in me zanima še kakšno mnenje od koga izmed vas, kako se obnese..

 

Nisem ga imel možnost še veliko preizkušati, saj sneg in potrebna registracija tega nista omogočala.. Mogoče 10km.. 

 

Iz prejšnjih izkušenj z čoperji, se mi ta zdi kot igrača.. Sama vožnja in okretnost govorita, da je to - TO.. :)

Zaenkrat ima 27500km in je lepo negovan.. Pred sezono ga čaka pregled na servisu potem pa upam na poslušnost in ubogljivost.. :D

 

Kar se tiče updatov od nakupa, sem mu zamenjal sedež, ki je original od 990 SMT ter zadnji nosilec kovčka, prav tako od SMT-ja. Dobil je novo zadnjo gumo (pilot road3), ter Givi kovček V47 (carbon).

Ostali dodatki so še ščitniki rok, zaščita motorja (štange), karbonski dodarki na motorju, povišan vizir in Wings izpuh.

 

Upam pa še na kakšno iformacijo in izkušnje z vaše strani..

 

LP S.

 

img0972.jpg

 

img0962.jpg

 

img0968.jpg

 

img0974.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni..

 

Opazil sem, da na forumu ni temo o omenjenem motorju..

Od decembra lani sem lastnik enega od teh lepotcev, letnik 2008 in me zanima še kakšno mnenje od koga izmed vas, kako se obnese..

 

Nisem ga imel možnost še veliko preizkušati, saj sneg in potrebna registracija tega nista omogočala.. Mogoče 10km.. 

 

Iz prejšnjih izkušenj z čoperji, se mi ta zdi kot igrača.. Sama vožnja in okretnost govorita, da je to - TO.. :)

Zaenkrat ima 27500km in je lepo negovan.. Pred sezono ga čaka pregled na servisu potem pa upam na poslušnost in ubogljivost.. :D

 

Kar se tiče updatov od nakupa, sem mu zamenjal sedež, ki je original od 990 SMT ter zadnji nosilec kovčka, prav tako od SMT-ja. Dobil je novo zadnjo gumo (pilot road3), ter Givi kovček V47 (carbon).

Ostali dodatki so še ščitniki rok, zaščita motorja (štange), karbonski dodarki na motorju, povišan vizir in Wings izpuh.

 

Upam pa še na kakšno iformacijo in izkušnje z vaše strani..

 

LP S.

 

img0972.jpg

 

img0962.jpg

 

img0968.jpg

 

img0974.jpg

Temu jst rečem "DAS MOTOR" :notworthy:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu jst rečem "DAS MOTOR" :notworthy:

http://www.youtube.com/watch?v=lJYXmhOaxJQ, vse je res in še več.

 

Zame osebno best bike on planet - najbolj vsestranski, povsod dober če ne celo odličen, komponente vrhunske....Ko ga voziš se smejiš! Če ga imaš za igračo te bo spekel, ker zadeva gre! Sem bil 1. lastnik tegale in motor je top!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jernej> Sam si si kriv.. :D

supermoto00> Mislim da si bil drugi.. ;)

 

Ščitniki so bili že ob nakupu..

V veliko pomoč pri nakupu dodatne opreme in delov pa mi pomagata ti dve strani:

 

http://shop.jimaimracing.co.uk/acatalog/fiche_990_supermoto_T_09-11.html

 

http://www.kfm-motorraeder.de/cms/en/genuine-spare-parts/ktm-spare-parts

 

Ščitniki so tukaj:

 

http://www.kfm-motorraeder.de/cms/en/genuine-spare-parts/ktm-spare-parts?ipp=9&sview=list&smode=partno&itemid=6200207904430

 

Sicer so od SMT ampak mislim da enako pašejo..

 

Vse kar na tej strani naročiš, imajo.. Malce je draga poštnina, zato se splača kupovati več stvari naenkrat.. Vpišeš serijsko številko in najde vse kar obstaja za KTM.. :)

 

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Ditrich, ampak ne. :) Jaz sem iskal take ščitnike, kot jih imaš ti (stari tip), pa se jih baje ne da več dobit. Ti s tvojega linka so malo podobni, niso pa enaki tvojim.

Hvala vseeno. In veliko veselja z zverino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OEM handguards on 1190 Adventure and 450 Rally Replica models. :/

 

Tudi na drugih straneh, da možnost enakih ščitnikov na adveture motorjih (originalnih).. Malce mi je sumljivo, ker piše replica..

Mogoče je za ameriški trg tudi malce drugače..

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups.. Moja napaka.. :)

 

Pri kfm jih imajo.. Prej sem vtipkal napačno kataloško..

 

http://www.kfm-motorraeder.de/cms/en/genuine-spare-parts/ktm-spare-parts?ipp=9&sview=list&smode=partno&itemid=6030217900030

 

Predvsem imam dobre izkušnje z njimi, saj posredujejo vse potrebne informacije od oddaje naročila.. Čakanje maximum 1 teden če zadeva ni v skladišču..

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak tole je številka ščitnikov za novega ADV (glede na uradno ktm mrežo), jaz sem pa iskal tiste od starega, take kot jih imaš ti.

Po mojem imajo nekatere neuradne spletne strani napačno fotko pripeto ob artiklu. Drugače si ne znam razložit.

Ma sej ni panike.

Da ne bomo takoj v začetku zasvinjali temo, ki je sicer o KTM 990 SM. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler je tema o sm-u ni panike..

 

Sem šel v garažo preverit kataloško:

 

GREGER, Made in Austria, 60002080100

 

Če ti bo kakorkoli pomagalo, bo to super.. ;):D

 

LP S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, zelo prijazen. :OK:

Tole je najbrž številka odtisnjena na plastiki. Je pa krajša od dejanskega št. artikla, manjkata dve cifri, zato sklepam, da je to njihova "interna" številka. Ko potem stvar zapakirajo še s šraufi in ostalim materialom, pa ji nadenejo pravo številko v polni dolžini. Po mojem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, kolikor sem uspel raziskati je zadeva sledeča..

Stvarca je starejša in so jo vmes že nehal delat, sedaj pa jo zopet prodajajo pod drugo kataloško oznako..

Tista o kateri je bilo govora na prejšnji strani je prava. Mogoče imajo trgovine rahlo svoj sistem in prej preveri, če gre za prave, oziroma naj ti po mailu pošljejo kakšno sliko da bos 100%..

 

To je oznaka na ščitnikih.. Leva ima oznako xxxxxx80xxx desna pa 81.

 

1b51078caea18c7da67fcd56.jpg

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve, ali je možen nakup samo gumice za levo ogledalo..?

Kolikor sem uspel videti, se prodajajo ogledala samo v kompletu, rabil pa bi samo črno gumo, ki je na koncu že malce preparela..

Mislim da so enaka ogledala tudi na Duke-u...

 

57.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo želi, PODARIM par originalnih KTM ogledal, ker jih ne potrebujem.. Mislim da so od Duka in so lepo ohranjeni..

Pogoj je samo osebni prevezem.. Info ZS..

Gorenjska

 

So enaki kot na linku:

 

http://www.ebay.de/itm/Spiegel-Paar-KTM-Duke-EXC-620-LC4-Super-Moto-Comp-EXC620-LC-4-EXC620LC4-EXC-NEU-/250914805971

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes opravil registracijo in že prevozil cca. 70km.. Igrača, ki to ni, ampak je.. 

Ne morem se nehat smejat.. :) Vse štima..

 

Za vikend se obeta lepo vreme.. Še nikol nisem bil bolj vesel sončka.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Grosupljem pri Seles-u, kjer me je pričakala nova jakna.. Sede k ata na mamo.. :)

Spotoma pa še 60km-jčkov čist tko.... K je biu lep vreme.. :D

 

untitled-1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Grosupljem pri Seles-u, kjer me je pričakala nova jakna.. Sede k ata na mamo.. :)

Spotoma pa še 60km-jčkov čist tko.... K je biu lep vreme.. :D

 

Ej ti moj Ditrich ... kot pravi najin kolega: "dve stvari sta važni pr motorju, da ima dva diska in da je lep!" Res se veselim s tabo!  KTM toaster je tud že pri hiši ... kaj pa tole?

 

  

post-3144-0-19963900-1394228492_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope.. Not jet.. Mam kmal RD... :):D

 

Sej veš, da zjutraj ni bolšega kot ''ta lepa'' polovica ob tebi pa zajtrk v postli.. :D :D

 

photo-2-2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!