Skoči na vsebino

KTM 990 SM


Ditrich

Priporočene objave

Ali kdo ve, koliko rezerve ima ta motor na razpolago, oz. koliko potencialnih kilometrov se da še narediti, ko se prižge lučka za gorivo?

 

Te dni sem delal okrog 220km ko se mi je prižgala lučka, po tem sem natankal okrog 16L goriva, kapaciteta rezervoarja pa je (če se ne motim) 21L.

 

LP

Popravljeno . Popravil Ditrich
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve, koliko rezerve ima ta motor na razpolago, oz. koliko potencialnih kilometrov se da še narediti, ko se prižge lučka za gorivo?

 

Te dni sem delal okrog 220km ko se mi je prižgala lučka, po tem sem natankal okrog 16L goriva, kapaciteta rezervoarja pa je (če se ne motim) 21L.

 

LP

 

Mislim, da je rezervoar 19L.

Jaz sem z mojim (SMT) v rezervi prilezel tudi že na 64km, pri tem privih 38km normalne vožnje, potem pa šparovno...

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri koliko Km pa se ti je prižgala lučka za gorivo?

 

Ne vem več, ampak bi rekel tam okoli 220-230km. Zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj firbec glede porabe pri drugih, ki imajo že izkušnje z tem motorjem.. :D

 

Hvala za info...

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še malo razvajanja za lepšo polovico.. :)

Ponikipo> Ti pa tiho..! :D

 

photo-4.jpg

 

photo-5.jpg

 

@ Ditrich, ... sem zdržal tiho tri dni, pa ne morem več ... "SM" stands for SuperMoto ... kakšno sopotnico?  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P> Akejž'nli.. V 95% se tko al tko sam vozm.. :D

Pa sej veš, da jih je treba kdaj pa kdaj tut mal pocrkljat.. :)

 

V glavnem, zdej sva se z SM-kotom že mal bolš spoznala in lahk sam rečem - pary mašina, ni kej..

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha.. Upam da ne rata fejzerka, sam je pa res, da je tale SM-ček k men pršu mal na dopust.. Počivat.. Se crklat..  :D:)

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotu je sam rečt, da te lepo prosi da nauš fazerke z njega naredu. Ka to je pa greh:))

 

R2R - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.187293869599.125579.185717619599&type=3

Dobr se pelješ :yes: .............................................grem stavit da te "pihnem" do Idrije :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr se pelješ :yes: .............................................grem stavit da te "pihnem" do Idrije :evilgrin:

Vsekakor me pihneš! Smo tudi mi v začetku tako razmišljal in jih veliko pihnil...Imeli smo srečo prišli h pameti in se preselili na dirkališča...To priporočam tudi tebi. veliko bolj boš užival kot na cesti in hkrati spoznal da mogoče nisi tako hiter kot si predstavljaš:)

 

Ditrich maš super moped in prav je da ga crkljaš. LP A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor me pihneš! Smo tudi mi v začetku tako razmišljal in jih veliko pihnil...Imeli smo srečo prišli h pameti in se preselili na dirkališča...To priporočam tudi tebi. veliko bolj boš užival kot na cesti in hkrati spoznal da mogoče nisi tako hiter kot si predstavljaš :)

 

Ditrich maš super moped in prav je da ga crkljaš. LP A

Čudn pol da si to vožnjo poslikal na "cesti"???...a to je blo preden te je pamet srečala?? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr se pelješ :yes: .............................................grem stavit da te "pihnem" do Idrije :evilgrin:

 

goggy ti bi še markeza tm prehitu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

goggy ti bi še markeza tm prehitu :)

na dober dan ja :grrr ....bomo šli enkrat valda a? :) ...neki me trga zadnje cajte :010

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dober dan ja :grrr ....bomo šli enkrat valda a? :) ...neki me trga zadnje cajte :010

 

sevede bomo..pa ne enkrat ;) sam lepš vreme počakt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sevede bomo..pa ne enkrat ;) sam lepš vreme počakt..

To je beseda! bomo probal še kakšnga iz dirkališč vzet s sabo :lol: ....supermoto00 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je šel....

.

.

.

.

Na servis.. :D

Do druzga tedna sm brez, pa še vreme se je naredu..

 

Mah nč, bom pa drugo mašino zalaufou.. Še bremze zrihtam, masko gor pa strehco, pa gaaaaaaassssaaaaaaaaa.... :)

 

img2299.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno doma..

 

Bil na servisu pri Langusu in lahko samo rečem, dečku kapo dol.. Fante ga je porihtal tko, da je zdaj res TOP OF THE TOP.. :)

Reklama na njihov račun z moje strani definitivno: cena, komunikacija, opravljeno delo, odnost do stranke, hitro, učinkovito... Pa še bi lahko našteval..

 

http://www.langus-motocenter.com

 

Motor je bil servisiran na 28K km, od ventilov do vseh tekočin, filtrov, itd,itd (razen verige in zavor) pa je bila cena še vedno pod 160€..  :OK:

 

Zdej se kerlc pelje kot po oblaku.. Tudi vzmetenje mi je rahlo zmehčal, saj je bilo prej precej trdo.. Pač, za mojo vožnjo vsekakor bolj dobrodošla sprememba.

 

Zdej pa vreme, mal spucat (zarad šmira pato) pol pa nekaaaaaaam delč na furo..  :smoke:

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus je bil tudi pri meni poceni in zelo korekten, to so mojstri stare šole ki vejo kaj je odnos, in kar rece drzi, meni je pozimi motor prisel iskat in ga tudi pripeljal nazaj, za ceno parih perov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Evo, prevoženih 3000km in lahko samo rečem, da še nisem užival na motorju toliko, kot uživam sedaj..  :OK:

Najbolj od vsega me prepriča ergonomija, saj z 190 cm ni vsak motor zame.. Brez bolečin v križu, brez mravljincev v roki, brez bolečega vratu.. 

Da pa je to igrača, ki zahteva ''rišpekt'' sm pa itak že povedal..

 

Glede na to, da je motor skoraj popolnoma (94%) črn, sem se odločil, da bi ga oblekel v folijo (3M) ali katero podobno.. Nekako tako, kot je SMR.

Ali ima že kdo kaj izkušenj s tem?

Pri avtu imam tako nalepljeno črno folijo na strehi in je 1A.. 

Polepil bi samo rezervoar in zadnje ''planke''. Mogoče še kakšeno majhno na sprenjo strehco..

 

Če ima kdo kje kakšen link do kakšnih zanimivih dizajnov, naj ga prilepi kar v to temo.  ;)

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!