Skoči na vsebino

Nova spletna stran motosvet.com 2014


Priporočene objave

Zdaj bom pa tečen, ker se je pojavila nova težava, stare pa še niso vse odpravljene.

Če je stran v rekonstrukciji, je potrebno uporabnike o tem

OBVESTITI

Tako vam ne bomo po nepotrebnem težili. Se vidimo enkrat v aprilu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj bom pa tečen, ker se je pojavila nova težava, stare pa še niso vse odpravljene.

Če je stran v rekonstrukciji, je potrebno uporabnike o tem

OBVESTITI

Tako vam ne bomo po nepotrebnem težili. Se vidimo enkrat v aprilu...

 

Kakšna težava?!? Ali govorimo spet nekaj na pamet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja mali oglasi so prvo kar mi ne dela, 100% najdem se kaj ce si vzamem cas.

 

Ja tudi meni se zdi NORMALNO obvestiti uporabnike, da se nekaj dela in ni vse tko kot bi moralo. 

 

Tko pa ste neki naredili po svoje in ne vem cigavih zeljah, ne dajete konstruktivnih odgovorov in nasplosno zgleda, da vam je vseeno kaj si mislimo.

 

Kaj je ze namen nove oblike strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja mali oglasi so prvo kar mi ne dela, 100% najdem se kaj ce si vzamem cas.

 

Ja tudi meni se zdi NORMALNO obvestiti uporabnike, da se nekaj dela in ni vse tko kot bi moralo. 

 

Tko pa ste neki naredili po svoje in ne vem cigavih zeljah, ne dajete konstruktivnih odgovorov in nasplosno zgleda, da vam je vseeno kaj si mislimo.

 

Kaj je ze namen nove oblike strani?

 

Mali oglasi delajo.

 

Ne dela se nič. Ampak so se določene funkcije, ki se niso uporabljale, izklopile in to je to.

 

V večini se je spremenila samo oblika izpisa novic, albumov, katalog je popolnoma isti itd. itd. (vsebinsko pa na popolnoma enakih mestih kot prej).

 

V bližnji prihodnosti se bo nadgradil tudi forum in takrat, tako kot ob vsaki predhodnji nadgradnji ali spremembi bodo ponovno jamrali eni in isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je kul novi dizajn ... 

 

Je pa res, da se pri malih oglasih ne izpiše noben oglas in pri kategorijah je na desni strani drsnik za vsak sklop. 

 

Oglasov ni, ker jih NI nihče še vpisal, dodal, objavil, zato tudi ne morejo biti izpisani, kar pa ne pomeni, da ne delajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali oglasi delajo.

 

Ne dela se nič. Ampak so se določene funkcije, ki se niso uporabljale, izklopile in to je to.

 

V večini se je spremenila samo oblika izpisa novic, albumov, katalog je popolnoma isti itd. itd. (vsebinsko pa na popolnoma enakih mestih kot prej).

 

V bližnji prihodnosti se bo nadgradil tudi forum in takrat, tako kot ob vsaki predhodnji nadgradnji ali spremembi bodo ponovno jamrali eni in isti.

 

Funkcije ki se niso uporabljale so se izklopile? Ne razumem, zakaj ste jih sploh porajtali?

Veliko nas ocitno ne zna vec uporabjati male oglase. Navodila kako najti moj bodoci rabljen motor na msvetu?

 

Ker mam obcutek da je ta del: "... spremembi bodo ponovno jamrali eni in isti."   misljen zame, me zanima zakaj mislis (Codeine) tako? Verjetno si mislil druge forumase ker jaz prvic pisem kaj takega.

 

Bistvo je da me moti, da ste spremembo vsilili in se delate kot da je to neki normalnega, za nase dobro in da jamramo brez posebnega razloga (kljub pokazanim dejstvom). 

Prezivel sem veliko sprememb na veliko forumih in nikoli ni blo izvedeno na tak nacin kot tukaj. Sej to bom prezivel, ampak tiho ne bom bil. 

 

Obcutek podoben kot: slovenska vlada proti ljudstvu:)

 

No pa sem se le nasmejal, ajde mejte se fajn  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Funkcije ki se niso uporabljale so se izklopile? Ne razumem, zakaj ste jih sploh porajtali?

Veliko nas ocitno ne zna vec uporabjati male oglase. Navodila kako najti moj bodoci rabljen motor na msvetu?

 

Ker mam obcutek da je ta del: "... spremembi bodo ponovno jamrali eni in isti."   misljen zame, me zanima zakaj mislis (Codeine) tako? Verjetno si mislil druge forumase ker jaz prvic pisem kaj takega.

 

Bistvo je da me moti, da ste spremembo vsilili in se delate kot da je to neki normalnega, za nase dobro in da jamramo brez posebnega razloga (kljub pokazanim dejstvom). 

Prezivel sem veliko sprememb na veliko forumih in nikoli ni blo izvedeno na tak nacin kot tukaj. Sej to bom prezivel, ampak tiho ne bom bil. 

 

Obcutek podoben kot: slovenska vlada proti ljudstvu:)

 

No pa sem se le nasmejal, ajde mejte se fajn  :OK:

 

Glede oglasov glej odgovor zgoraj oz. še enkrat najprej dodajte oglase in šele nato bodo vidni. Če zna zadevo uporabljat 10 let star otrok, potem... ?!?

 

S tem zaključujem debato, ker ne mislim poslušati žaljitev enačenja s slovensko vlado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 let star otrok ve, da če enkrat vpiše oglas, mu ga ni treba še enkrat... vse spletne trgovine, ki so spreminjale (ali oglasne spletne strani) svojo oblikoali se posodabljale. so verjetno vsebino pustile in ni bilo treba nobenemu ponovno vnašat oglasov. razen pri vas so se zbrisali, verjetno pomotoma..... ali p a mi otroci rabimo navodila :kva1:

 

torej, oglasov NI! tistih ki smo jih vnesli.... tiste ki pa še bodo pa verjamem da jih še ni ja....

 

drugač pa dragi "šefi" ...  kdo je tukaj zaradi koga? in...stranka ma zmer prav, tudi če nima!

 

p.s. mi je pa všeč da mene pa ne pozabte zbrisat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še polomljen prikaz v Chome - različica 33.0.1750.146 m
Stolpci s kategorijami bi morali biti en ob drugem, ne pod. 

 

snip-snap.jpg

 

Če ni na novo vpisan še noben oglas, ga pa res ne more izpisati, se strinjam.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pa res, fuuul je oglasov vpisanih....

 

Predno po nepotrebnem komentiraš, si vsaj oglej....

 

Moj odgovor ni letel na število oglasov, temveč na SLVRjevo slikco.... tok v vednost ;)

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sory, glupa ku točak...mi pa govorimo o oglasih ki jih ni... briga me kuk zgleda če ni vsebine

 

SLVR je govoril o nečem drugem :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 let star otrok ve, da če enkrat vpiše oglas, mu ga ni treba še enkrat... vse spletne trgovine, ki so spreminjale (ali oglasne spletne strani) svojo oblikoali se posodabljale. so verjetno vsebino pustile in ni bilo treba nobenemu ponovno vnašat oglasov. razen pri vas so se zbrisali, verjetno pomotoma..... ali p a mi otroci rabimo navodila :kva1:

 

torej, oglasov NI! tistih ki smo jih vnesli.... tiste ki pa še bodo pa verjamem da jih še ni ja....

 

drugač pa dragi "šefi" ...  kdo je tukaj zaradi koga? in...stranka ma zmer prav, tudi če nima!

 

p.s. mi je pa všeč da mene pa ne pozabte zbrisat :OK:

 

Tako pač je. Starejši oglasi (zagotovo tisti, ki so bili oddani v preteklem letu oz. starejši od 30 dni, kar ti je pisalo tudi v pogojih uporabe) so se že od nekdaj brisali na motosvetu, dejstvo, da tega ne veš, pomeni, da nimaš pojma o čem govoriš. Tako je bilo tudi tokrat. Za to, da pa bi za preostalih 10 vnešenih oglasov, ki so bili novejši od 30 dni pisali poseben konverter, se pač preprosto ne izide.

 

Oglasi bi se zbrisali pa če bi bila stran prenovljena ali ne, pa četudi meniš, da bi morali še vedno prikazovati oglase iz leta 2001.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj torej priznavaš, da so izginili vsi že objavljeni oglasi, katerim še no potekel rok. Končno smo razčistili.

 

Codeine, svetujem ti, da se ne odzivaš tako agresivno na vprašanja in pripombe uporabnikov.

Četudi nekateri česa ne razumejo ali te večkrat vprašajo jim lahko normalno odgovoriš, saj je bila stran ob prehodu videti kot polizdelek, pa nikakršne razlage ali obvestila z vaše strani.

 

PS. še vedno ne najdem okenca z iskalnikom po strani. Ali ga ne bo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konverter?

tok blond pa spet nisem.....

 

nima veze, pač jih ni več, zdej si povedal... bom pa vnesla prvega novega.... en more začet a ne  :D sam da bo po vaše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se mi s tabo

 

Sej meni se tudi ne da s tabo, ampak si ti začela z neumesnim komentarjem...

 

Enkrat si pod enim člankom enemu članu Motosveta rekla, če se lahko izogiba repliciranja na tvoje objave in spotikanja ob tebe... Zdaj bi jaz tebe isto prosil, ker je vse skupaj že malo smešno in brezveze....  Najlepša hvala! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Administratorji in moderatorji vidm da zelo radi pomagate in zelo pametujete o znanju računalnika........jaz sem teh let ,da je bil prvi računalnik v tistih časih ko sem bil jaz star 10 let (spectrum) pa tudi v nadaljnem življenju sem in še vedno opravljam posel ki ne potrebuje znanje računalnika temveč kmečko logiko in strokovno praktično znanje!!!!

Vrjetno nas je še peščica takih ki računalnik uporabljamo samo v prostem času in je bolj za hoby kot delo,zato ne rabite biti žaljivi ,če te prosimo za pomoč.

Karikiram: če bi vam dal motorno žago v roko in rekel podri 10 dreves (pravilno) bi vrjetno že kaj podrli ,najverjetneje pa samega sebe:-))

Sam tok o superiornosti administratorjev in moderatorjev..................tudi meni ne delajo več obvestila ki sem jih dobival na na Gmail ,pa nalaganje slik itd....pa rajši nič ne rečem saj imate same ego odgovore in ste polni sami sebe,res žalostno za še edini vsaj približno živ forum!!!!

Pa ne rabite mi sploh nič odgovarjat,ker me enostavno več ne zanima ........Lp S

 

P.S. in če je nekaj prej delalo in zdaj več ne ker ste spremenili vi,bi lahko tudi popravili VI brez arogance in nepotrebnih komentarjih kaj vse zna 10 letn otrok.........

Po večini so ali bodo tej otroci reveži ,največkrat socialno izolirani debili za kompom ki je njihov svet,ker seveda je najlažje otroku kupit tablico pa mata oči pa mami mir in otrok pri 10 -obvlada računalnik v nulo,a ko si treba odrazat kos kruha,napumpat ali zamenjat zračnico na kolesu,motorju ali kaj drugega praktičnega postorit no takrat pa pridemo na vrsto mi ki smo kaj takšnega znali že pri 7 letih ali prej!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo kmet!  ...zamislite si... in VRNITE STAR MOTOSVET... me zanima če bo kdo od forumašev proti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!