Skoči na vsebino

Nova spletna stran motosvet.com 2014


Priporočene objave

Ko grem iz foruma pod Moji albumi - mi pokaže vse albume (dve strani, ki pa so samo za gledati, tu ni možno popravljanja).

Včasih si imel, ko si kliknil Moji albumi - ti je odprlo foto in video (skratke vse kar si imel naloženo, tega nazadnje ni bilo več).

 

Ko grem iz uvodne strani in kliknem ALBUMI  nato - moji albumi, imam dostop samo do ene strani albumov. (to sta strani, kjer lahko popravljaš albume) Ena manjka.

Še zmeraj ne najdem video albumov. Tudi mojih ne.

Tam kjer se prikazujejo rojstni dnevi jih pokaže samo pet, pred tem je bil gumbek OSTALI, KI ŠE PRAZNUJEJO.

 

V pomoč, da se bo vedelo, kaj še ne dela.

 

Scarabeo

Vidim, da še vedno nisi dobil odgovora. Tudi mene bi zanimalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da še vedno nisi dobil odgovora. Tudi mene bi zanimalo!

Zgleda, da imajo hude težave.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine gre na pir pa so že "hudi problemi!"  :grrr

 

1. i_dont_want_cookies.php je žleht ... ampak vam dam čist prav! 

 

2. Če nisi prijavljen v forum in greš na komentarje članka na glavni strani - tam so rokice s palcem gor ali dol ... Ko stisneš katero od rokic te vrže na prazno stran, URL se spremeni na npr. http://www.motosvet.com/mysql.php?app=rate&action=dislike&id=11380&c_id=42963

Ko se enkrat prijaviš funkcija deluje OK. 

Popravljeno . Popravil SLVR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine gre na pir pa so že "hudi problemi!"  :grrr

 

1. i_dont_want_cookies.php je žleht ... ampak vam dam čist prav! 

 

2. Če nisi prijavljen v forum in greš na komentarje članka na glavni strani - tam so rokice s palcem gor ali dol ... Ko stisneš katero od rokic te vrže na prazno stran, URL se spremeni na npr. http://www.motosvet.com/mysql.php?app=rate&action=dislike&id=11380&c_id=42963

Ko se enkrat prijaviš funkcija deluje OK. 

 

Huh, pa res... pozabi nal if :) ... hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko grem iz foruma pod Moji albumi - mi pokaže vse albume (dve strani, ki pa so samo za gledati, tu ni možno popravljanja).

Včasih si imel, ko si kliknil Moji albumi - ti je odprlo foto in video (skratke vse kar si imel naloženo, tega nazadnje ni bilo več).

 

Ko grem iz uvodne strani in kliknem ALBUMI  nato - moji albumi, imam dostop samo do ene strani albumov. (to sta strani, kjer lahko popravljaš albume) Ena manjka.

Še zmeraj ne najdem video albumov. Tudi mojih ne.

...............

 

Scarabeo

Danes sem šel pogledati moje albume, ker sem iskal enega od naloženih. Da mi je pokazalo vse moje, sem moral kliknit na ataIBA med drugimi albumi. Sem malo prej opazil, da če miško zadržiš na avtorju, lahko greš na vse njegove albume. 

Na slide showu se ne vidijo podpisi ali pripombe avtorja vpisane pri slikicah. 

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem za test naložil nov video. Moram pohvalit moderatorja za enostavno in hitro nalaganje, pa tudi oblika je OK.

Ampak tega videa nihče ne more gledat, razen jaz med mojimi videi.

Pa tudi videov drugih avtorjev ni nikjer. Sej bom počaku, sam upam da se ne bom prej postaru.

Lepo bi bila kako obvestilo, da vemo kaj se dogaja.

Pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne vidim objav clanov ko grem na njihov profil in objave (naj bi jih imel 80), vidim pa samo eno, vcasih 2, enkrat sem celo dobil 2 strani, vendar pa nikoli vseh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne vidim objav clanov ko grem na njihov profil in objave (naj bi jih imel 80), vidim pa samo eno, vcasih 2, enkrat sem celo dobil 2 strani, vendar pa nikoli vseh...

 

1. Klikni na člana

2. na levi strani imaš možnost OBJAVE

3. ko se ti odpre novo okno, klikni desno zgoraj NAJDI MOJO VSEBINO

4.in ko ti to odpre imaš na levi strani spet možnost SAMO OBJAVE

 

tako boš videl vse objave uporabnika... Upam da sem ti pomagal.

lp

mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel pogledati moje albume, ker sem iskal enega od naloženih. Da mi je pokazalo vse moje, sem moral kliknit na ataIBA med drugimi albumi. Sem malo prej opazil, da če miško zadržiš na avtorju, lahko greš na vse njegove albume. 

Na slide showu se ne vidijo podpisi ali pripombe avtorja vpisane pri slikicah. 

Ja v tem času so zrihtali, sem že opazil.

 

Predlog: Ko kliknem moji albumi, se pokažejo samo foto albumi. Včasih je odprlo vse albume (foto in video). Če bi se dalo urediti, da ti vse pokaže - pomoje ne bi bilo slabo.

Še zmeraj se ne vidi več kot pet slavljencev - rojstni dnevi. Tudi tu je bil prej gumbek, vsi ostali praznujoči. Če že kaže nekatere, zakaj ne bi vseh.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno v MS novicah ne vidim komentarja ki ga odam,včasih se prikaže šele čez kakšn dan..........zgleda das bom mogu odvetnike zaposlit,to je ustaljena praksa na MS :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri željenem ogledu albuma s slide show-om se še vedno ne vidijo podnapisi  :cry:  :cry:  :cry: . Samo pri ročni menjavi naslednje slikice se vidijo. Takrat pa je slika bolj mala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v tem času so zrihtali, sem že opazil.

 

Predlog: Ko kliknem moji albumi, se pokažejo samo foto albumi. Včasih je odprlo vse albume (foto in video). Če bi se dalo urediti, da ti vse pokaže - pomoje ne bi bilo slabo.

Še zmeraj se ne vidi več kot pet slavljencev - rojstni dnevi. Tudi tu je bil prej gumbek, vsi ostali praznujoči. Če že kaže nekatere, zakaj ne bi vseh.

 

Scarabeo

 

Izpis rojstnih dnevov pa nima nobene veze z nami.  V spodnjem desnem ekranu, kjer piše "Community Forum Software by IP.Board" je povezava, kjer si lahko preberete kdo je avtor foruma. Najdete lahko tudi tracker napak, kaj se z njimi dogaja in kdaj / če bodo odpravljene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno v MS novicah ne vidim komentarja ki ga odam,včasih se prikaže šele čez kakšn dan..........zgleda das bom mogu odvetnike zaposlit,to je ustaljena praksa na MS :P

 

Itak, da ne dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na mobilni verziji mi naključnih tem ne odpre, ampak se mi začne prenašati čudno imenovana datoteka brez končnice. Nekatere teme delajo bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo že odgovorjeno v tvoji temi :)

 

Mislim, da sem že nekajkrat odgovoril, da ne mislimo instalirat Tapatalk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občasno se mi pojavi, da me preusmerja ko odpiram linke, ki vodijo na forum.

Primer, na googlu URL https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.motosvet.com%2Ftabla%2Ftopic%2F9342-continental-gume%2Fpage-17&ei=99xUU4r5HIXoywOojIGADQ&usg=AFQjCNGWdu1SSGjV7iRLE5gQc-ehf4xVEw&sig2=0CIyI6KDcdUnOivo0QC-rQ&bvm=bv.65058239,d.bGQ&cad=rja
vodi na: http://url4short.info/ae705e5d

Zavikek zaprem, še enkrat kliknem isti link in ta vodi na forum. To se mi to naredi samo vsakič prvič, ko kliknem na link v googlu - oziroma vsakič prvič, ko poženem chrome v incognito načinu.

Je še kdo opazil ta sindrom ali bi me moralo skrbeti za kako nesnago na mojem čarunalniku?  :ninja:

Popravljeno . Popravil SLVR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo že odgovorjeno v tvoji temi :)

 

Se strinjam, ampak sem to fprašal pred dvema letoma, pa sem mislil, da napredujemo z leti, pa vidim, da se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Zato ker je tukaj največja nesnaga :Pki jo navlečeš v svoj komp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!