Skoči na vsebino

1. Ekumenska blagoslovitev pomurskih motoristov z dobrodelnim srečanje


Ayma

Priporočene objave

Predstavniki večih pomurskih moto klubov letos organizirajo skupen blagoslov motorjev.

Blagoslov bo potekal 15. marca pri evangeličanski cerkvi v Murski Soboti (Slovenska 15).

 

Program:

 

11 - 12h sprejem motoristov (parkiralo se bo nasproti cerkve v enosmerni ulici Trg zmage,

ki gleda proti parku in po Slovenski ulici)

 

12 - 12.30h blagoslov

 

13 - 14.30h krožna vožnja (MS-Bakovci-Dokležovje-Križevci pri Ljutomeru-Radenci-MS) ,

pri vožnji nas bo spremljala policija

 

14.30 - cca 18.00 druženje pred cerkvijo z dobrodelnim namenom

V času prireditve bo poskrbljeno za pijačo in jedačo. Od vsake prodane porcije hrane

bo del denarja namenjen za fundacijo WINGS FOR LIFE (fundacija se ukvarja z poškodbami hrbtenjače).
OPOZORILO: do zaključka krožne vožnje se NE BO točil alkohol.

 

 

Lepo Vabljeni!

You'll need Skype CreditFree via Skype
Popravljeno . Popravil Ayma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vabilo na dogodek. Če ti je všeč se ga udeležiš, če ti ni, se ga ne.

Popravljeno . Popravil Ayma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, samo meni to z blagoslovom ni normalno.

 

 

sva že dva (in pol, k sm bl močan fant)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj bi bilo narobe... Kdor noče, pač ne gre v cerkev. Naj vzame, kot še eno srečanje motoristov. To, da se alkohol ne bo točil do zaključka panoramske, je pa vsekakor za pozdraviti. Mogoče celo pridem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da ne bojo še obrezani naredili kakšen žegen motorjev... Ali pa tudi, zakaj pa ne...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišlo je do majhne spremembe pri delu dobrodelnosti, del denarja bo namenjen za Splošno Bolnišnico Murska Sobota (oddelek za kirurgijo in ortopedijo)!

 

 

Blagoslov ni namenjen vernikom, nevernikom in na nevem kaj še vse delite. Namenjen je ljubiteljem motociklizma, namenjen je nam - MOTORISTOM. Ne glede na vero, spol, in nevem kaj še vse. Namenjen je druženju, vožnji in predvsem, da skupaj naredimo otvoritven začetek letošnje sezone. Zato vabljeni vsi, da skupaj preživimo prelepo sončno soboto.

 

You'll need Skype CreditFree via Skype
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšne, ka mamo en potač viška naprej tudi lejko pridemo? :scut:

Sigurno lejko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pomlad se je komaj začela.Vi pa že na polno utrujate.(eni kot drugi) :fight2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da ne bojo še obrezani naredili kakšen žegen motorjev... Ali pa tudi, zakaj pa ne...

Ne vem na koga misliš glede obrezanih. Mogoče na kakšno afriško pleme, Jude ali Muslimane. 

Kakšna je razlika med katoliškim, muslimanskim ali judovskim  blagoslovom? 

Povsod gre za versko manipulacijo motoristične populacije. 

Prej so težili z zvezdo, danes pa z križi.

No go! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem na koga misliš glede obrezanih. Mogoče na kakšno afriško pleme, Jude ali Muslimane. 

Kakšna je razlika med katoliškim, muslimanskim ali judovskim  blagoslovom? 

Povsod gre za versko manipulacijo motoristične populacije. 

Prej so težili z zvezdo, danes pa z križi.

No go! 

Ne vem, sem dosedaj bil samo na katoliških... Če ga pa naredijo še kakšni drugi...zakaj pa ne. Dva sta boljša, kot eden. Jih pa 100 nič ne koristi, če podstrešje ni urejeno. Srečno vožnjo želim vsem, takšnim in drugačnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste tečni? Kakršenkoli krst, kakršenkoli mopek, glavno da se druži in vozi.

 

San se pa pelo skouz po enosmerne, pa vas je kar dosta bilo. San pa nikoga preveč poznanoga nej srečo, zato san odrino naprej. San pač solo krst opravo, na relaciji MS - Dobrovnik - Lendava - Beltinci - MS - Gederovci - MS. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srecanje drugacnega tipa pac, umirjeno, brez nepotrebnega radiranja gum in razbijanja ter celodnevnega pijancevanja...

Da se dobis s somisljeniki po motoristicni plati, se pozdravis z novimi, ki mogoce sele zacnejo...druzno odpeljes en krog, da se zacnejo tudi ostal zavedati, da smo na cesti...

Nenazadnje dogodek sam po sebi ima vsakemu posamezniku ravno toliko verske teze, kot ta posameznik zeli in dovoli...

Da nisi motorist, ce dnevno ne prevozis vsaj XX kilometrov; ce nisi clan dolocenega kluba; ce nisi pijan na motozboru; ce ne vozis vedno po levi strani ceste vsaj XX na uro.... bullshit...

Motorist si ko sedes na motor, pa ce gres v sluzbo, na morje, ali samo na izlet. Ni prave napisane definicije motorista v druzbenem pomenu.

Druzimo se, ali ne, pa vendar, srecno na cesti!

post-506-0-48547300-1394947947_thumb.jpg

post-506-0-41970500-1394947974_thumb.jpg

post-506-0-69093200-1394947997_thumb.jpg

post-506-0-74955100-1394948009_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super, prav prijetno druženje. Pri maši si ogledali tudi video Roka Bagoroša :) presenečeno zanimivo, kapo dol duhovniku za trud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super, prav prijetno druženje. Pri maši si ogledali tudi video Roka Bagoroša :) presenečeno zanimivo, kapo dol duhovniku za trud :)

ne pozabite objaviti, kje se lahko pogledajo fotke in videi z dogodka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike in videji so objavljeni na Facebook strani MK Sobočki Nagibači, pa tudi na že imenovanih lokalnih medijih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike in videji so objavljeni na Facebook strani MK Sobočki Nagibači, pa tudi na že imenovanih lokalnih medijih.

:OK: hvala

post-15438-0-88327100-1394998624_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečanje je uspelo.Za prvič nas je bilo čisto zadosti .Vesela sem, ker so prišli tudi iz drugih krajev Slovenije.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!