Skoči na vsebino

Formula 1


DXR16

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Ta Formula je šla prou v kurac! Samo še štart pogledam in lahko malo še na koncu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

tazadn cajt da so se losal tistga španskega kolerika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni danes zadnja dirka?? ni prenosa v živo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni danes zadnja dirka?? ni prenosa v živo ?

 

ja zadnja,ma sej bo prenos v živo...na slo3 piše,da bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zadnja,ma sej bo prenos v živo...na slo3 piše,da bo.

pol zna bit tolk zanimiva kot debata v parlamentu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol zna bit tolk zanimiva kot debata v parlamentu...

 

haha...ja dosti razlike ni ne...  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej ni tolk švoh...jajca pokvarljiva so izboljšala dirko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec sezone 2014,Hamilton prvak  :) Rosberg pa žal smola in prau zadnjo odločilno dirko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec sezone 2014,Hamilton prvak  :) Rosberg pa žal smola in prau zadnjo odločilno dirko..

če verjameš ... jaz ne ... sploh ptem ko so nicu na koncu razložili iz boksov ..beri med vrsticami ... na žalost so postali denarni interesi pomembnejši kot vse ostalo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če verjameš ... jaz ne ... sploh ptem ko so nicu na koncu razložili iz boksov ..beri med vrsticami ... na žalost so postali denarni interesi pomembnejši kot vse ostalo... 

 

ja zdaj kaj je res in kaj stoji odzadaj nevem....to verjetno vejo samo oni,ampak nekaj je bilo odzadaj.. Se strinjam,da je samo še denarni interes v F1. In še v marsi katerem športu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozit dirko 2h v taki poziciji nevem,nerodno zgleda to... :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot dojenček v zibki... to je čisto v stilu starčkov v f1...nazaj h koreninam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lewis:nico 11:5 u zmagah. Hamilton je pač en od dveh izrednih pilotov ki so na gridu. Drugi je Alonso. Sta edina dirkača, ki ju moštveni kolega ni nikoli popolnoma nadmudril. Nico je res odločitev o naslovu prpelal na zadnjo dirko, ampak resnici na ljubo, je anglež hitrejši.Vettel, kdaj je blo zadnjič, da prvak v naslednji sezoni ni zmagal niti enkrat? In po moje, se še nikoli ni zgodilo da bi prvak zmagal 0krat, moštveni kolega pa 3×. 

 

in aja, da ne pozabim. Moj omiljeni Ferrari je bil brez zmag med 1990 in 1994. Upam de zdej suša ne bo trajala tako fakin dolgo. Čeprav se mi zdi dvojec Vettel Raikonen popolnoma impotenten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam,da je F1 zmeraj bolj dougočasna........ Hamilton pa tudi,če je isto hiter kot ostali ima 11 zmag,in zato je tudi prvak. Rosberg,ki pa je takoj za njim,ima 5.     :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatere zmage so bile za las ali po navodilih boksa, drugi je imel tudi več defektov itd. smo na koncu kjer smo.

 

Bila sta zelo blizu sicer.

 

Tekme so bile povsem negledljive, lepo so uničili f1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Tekme so bile povsem negledljive, lepo so uničili f1.

Tekme majo fucbaleri, zogometasi in smucarji. F1 se pa dogaja na dirkaliscu in so DIRKE, ne fakin tekme jebo vas cel ljudski vrt....

mene je f1 mal minila mo so nagnali bridgestone in so po frisne pirelije vozoli ze u 5 krogu, pa dejansko res ne morem vec poslusat Mirana. Same dirke....nit niso tako slabe. Mercedes je letos res premocen. To se zgodi vsake tolko. drugo leto bodo precej bol skupej.

in sm preprican, de tud s tem mercedesom Barichello ne bi bil prvak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je bila f1 povsem nezanimiva zaradi goljufive prednosti merca, prav vsak bi bil z njim prvak

Hamilton je hiter kot ostali...

imaš dokaz?

 

Tekme majo fucbaleri, zogometasi in smucarji. F1 se pa dogaja na dirkaliscu in so DIRKE, ne fakin tekme jebo vas cel ljudski vrt....

mene je f1 mal minila mo so nagnali bridgestone in so po frisne pirelije vozoli ze u 5 krogu, pa dejansko res ne morem vec poslusat Mirana. Same dirke....nit niso tako slabe. Mercedes je letos res premocen. To se zgodi vsake tolko. drugo leto bodo precej bol skupej.

in sm preprican, de tud s tem mercedesom Barichello ne bi bil prvak.

sam stari tile štajerci majo res tekme no ... ne bit tak če so mal drugačni od ostalih... važno da se gre za pokale ane ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

No, meni bi bilo nerodno zmagati na tak način. Če je Red Bull taktično odlično reagiral z menjavo pri virtualnem varnostnem avtu, je pri drugi nesreči vodstvo dirke povsem odpovedalo. Brisali so  mu zaostanek 12. sekund in dovolili prehiteti vse zaostale avtomobile. Lahko vsaj Hamiltonu dovolili zamenjati gume, da bi bila tekma enakovredna, tako pa je fair play totalno odpovedal.

Sem navijal za Verstapna ampak te zmage danes si ni zaslužil.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Darko3g pravi:

 

Sem navijal za Verstapna ampak te zmage danes si ni zaslužil.

A dej :

 

image000000(9).jpg

Je blo treba gledat celo sezono.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!