Skoči na vsebino

Padec na makadamu, pesek v ovinku...


Kiri

Priporočene objave

pred 9 minutami, HD-Dyna pravi:

Chase Sapphire Preferred card ?

12957520_1677999012459633_58281334380954

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej lohk mi jo pa zrihtaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kmet2 said:

Pa ti jim vrjameš :D

:lol1:polni teorije kot drek z vitamini ......vozim mopede in  motorje že od 10 leta , za mano je preko 500 000  in ne boš vrjel v tem času sem prevozil makedamov , potočkov ,avtocest in raznih ovir na cesti ......in še vedno tlačim zemljo na tem svetu !!!

P.S. seveda pa sem v tem času in kilometrih pridelal kakšen vijak a to da me pesek na cesti ni poslal v maline mi govori , da se bom držal preverjenega , vi pa kar lepo po teoriji naprej :OK:

Jaz bi rekel da je eno pravilno ravnanje (ki ga npr uporabljajo reševalci, policaji, in ga učijo na treningih), drugo je pa ravnanje ki te ne spravlja v težave (ker imaš dovolj rezerve)...

Če malo karikiram tvoje pisanje (sem hotel napisati hvaljenje, pa sem se zadržal :) ), potem moja mama pr 70-tih in prevoženih circa 100 kkm (verjetno več po makadamu kot po asvaltu, in več po snegu kot v suhem - no tole mal pretiravam) ful obvlada avto in vožnjo ker do sedaj še ni imela niti ene samcate nesreče?

Po pravici povedano mislim da pojma nima kaj je to trenje ali oprijem, pa kdaj je treba sklopko stisniti (pred davnimi leti sem jo opozoril da ko stoji pred križiščem na klancu naj ne drži avta na sklopki (jo je skurla v 40 kkm) -  avto je držala kot pribitega na mestu), in je s svojim ravnanjem vedno na varni strani (če odmislim da je kdaj napoto na cesti), in je vseeno svetlobna leta daleč od pravilnega ravnanja in znanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

No sej lohk mi jo pa zrihtaš :D

Mah, če je pesek v foglu ti tut ta ne pomaga :blush:

Lohka pa stisneš sklopko, spustiš bremzo, zabremzaš zadi, pa gas spustiš, pa ga sam mal dodaš, pa iz sport u rain daš, pa gledaš mim peska u dobro bejbo, pa naročiš prek mobitela hamburger pr Vikiju, pa kmeta k je usul pesek na ovink z lopato užgeš, pa mene povabiš na malco , pa mi zraven še pir kupiš, pa mausu en kafe, da ne bo joku in ekola...

Sm se dobr nauču, ha ????

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, twom pravi:

Jaz bi rekel da je eno pravilno ravnanje (ki ga npr uporabljajo reševalci, policaji, in ga učijo na treningih), drugo je pa ravnanje ki te ne spravlja v težave (ker imaš dovolj rezerve)...

Če malo karikiram tvoje pisanje (sem hotel napisati hvaljenje, pa sem se zadržal :) ), potem moja mama pr 70-tih in prevoženih circa 100 kkm (verjetno več po makadamu kot po asvaltu, in več po snegu kot v suhem - no tole mal pretiravam) ful obvlada avto in vožnjo ker do sedaj še ni imela niti ene samcate nesreče?

Po pravici povedano mislim da pojma nima kaj je to trenje ali oprijem, pa kdaj je treba sklopko stisniti (pred davnimi leti sem jo opozoril da ko stoji pred križiščem na klancu naj ne drži avta na sklopki (jo je skurla v 40 kkm) -  avto je držala kot pribitega na mestu), in je s svojim ravnanjem vedno na varni strani (če odmislim da je kdaj napoto na cesti), in je vseeno svetlobna leta daleč od pravilnega ravnanja in znanja.

Drži kar si napisal ..............sam jaz nisem tvoja staramama :P  in avto ni motor ;)

 

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Mah, če je pesek v foglu ti tut ta ne poimaga :blush:

Lohka pa stisneš sklopko, spustiš bremzo, zabremzaš zadi, pa gas spustiš, pa ga sam mal dodaš, pa iz sport u rain daš, pa gledaš mim peska u dobro bejbo, pa naročiš prek mobitela hamburger pr Vikiju, pa kmeta k je usul pesek na ovink z lopato užgeš, pa mene povabiš na malco , pa mi zraven še pir kupiš, pa mausu en kafe, da ne bo joku in ekola...

Sm se dobr nauču, ha ????

A si ti inštruktor mogoče.....ker zelo modro pišeš :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

A si ti inštruktor mogoče.....ker zelo modro pišeš :D

Nemogoče....  Moder tukaj je samo Borrut :blush:

... pa mogoče še kdo, za kerga ne vem :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Nemogoče....  Moder tukaj je samo Borrut :blush:

... pa mogoče še kdo, za kerga ne vem :P

No sej večkrat prov take "modre" piše kot ti :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

No sej večkrat prov take "modre" piše kot ti :D

Ja kaj pa če druzga, če je "moder" !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Kmet2 said:

............sam jaz nisem tvoja staramama :P 

A si siguren? Glede na to da sodobna medicina dela čudeže... Sicer sem pa govoril o mami, zelen sem samo na motorju, v avtu malo manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, twom pravi:

A si siguren? Glede na to da sodobna medicina dela čudeže... Sicer sem pa govoril o mami, zelen sem samo na motorju, v avtu malo manj...

No jaz ti v glavnem želim veliko sreče tudi na motorju in pesku in ni vse zlato kar se sveti , zato tudi ni sveto vse kar nekdo zapiše pa tudi če je inštruktor!

P.S. Pozdravi mamo ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da zaključimo tole enostavno fiziko.:)

1. stisnem sklopko

2. spustim zavoro

3. žlajfam s podplati in grem ali ne grem v maline

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Scarabeo 500 pravi:

Da zaključimo tole enostavno fiziko.:)

1. stisnem sklopko

2. spustim zavoro

3. žlajfam s podplati in grem ali ne grem v maline

Tole tretjo točko sem tut jest pozabu...

Maline so kar 95 procentne :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napaka :

1. pred ovinkom prilagodiš hitrost

2. gledaš v ovinek

3. počasi odpiraš gas v ovinek

3. če imaš zmerno hitrost, te na pesku ne bo kr tko odneslo, mal spodneslo, ampak to ni nč taga

  • če se ustrašiš, zmrzneš in zabremzaš in greš naravnost u maline (če imaš srečo) 

4. črtica na gatah ne uide ... če je več peska so tri addidas črtice

5. ko poravnaš, se po ravnini peleš po zadnem, do naslednjega peska ... če padeš, pač to prišparaš za naslednjič

 

štekate :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

napaka :

1. pred ovinkom prilagodiš hitrost

2. gledaš v ovinek

3. počasi odpiraš gas v ovinek

3. če imaš zmerno hitrost, te na pesku ne bo kr tko odneslo, mal spodneslo, ampak to ni nč taga

  • če se ustrašiš, zmrzneš in zabremzaš in greš naravnost u maline (če imaš srečo) 

4. črtica na gatah ne uide ... če je več peska so tri addidas črtice

5. ko poravnaš, se po ravnini peleš po zadnem, do naslednjega peska ... če padeš, pač to prišparaš za naslednjič

 

štekate :P

 

Pa kje se ti skrivaš , da te ne ukradejo :D

....pa nočem štekat a štekaš :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Pa kje se ti skrivaš , da te ne ukradejo :D

....pa nočem štekat a štekaš :ras:

Jest nč ne štekam, ampak je pa cool :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Pa kje se ti skrivaš , da te ne ukradejo :D

....pa nočem štekat a štekaš :ras:

 

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Jest nč ne štekam, ampak je pa cool :P

a nimata druzga dela :mad: 

basouca :jezik:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, HD-Dyna pravi:

Nemogoče....  Moder tukaj je samo Borrut :blush:

... pa mogoče še kdo, za kerga ne vem :P

Moder? Taplau se napiše :P, Kmet ti pa itak nimaš pojma, ker po teoriji te vsaka stara mama nažge.

In prosim, nehajte se ubdat s peskov v ovinku, ker danes odprem novo temo z naslovom:

Kako se spopadate z dežjem v ovinku in na ravnini!!!

Jebentidež

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Moder? Taplau se napiše :P, Kmet ti pa itak nimaš pojma, ker po teoriji te vsaka stara mama nažge.

In prosim, nehajte se ubdat s peskov v ovinku, ker danes odprem novo temo z naslovom:

Kako se spopadate z dežjem v ovinku in na ravnini!!!

Jebentidež

sitka ritka :ras: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, maus pravi:

napaka :

1. pred ovinkom prilagodiš hitrost

2. gledaš v ovinek

3. počasi odpiraš gas v ovinek

3. če imaš zmerno hitrost, te na pesku ne bo kr tko odneslo, mal spodneslo, ampak to ni nč taga

  • če se ustrašiš, zmrzneš in zabremzaš in greš naravnost u maline (če imaš srečo) 

4. črtica na gatah ne uide ... če je več peska so tri addidas črtice

5. ko poravnaš, se po ravnini peleš po zadnem, do naslednjega peska ... če padeš, pač to prišparaš za naslednjič

 

štekate :P

 

kje je pa skljopka?

samprašam :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Moder? Taplau se napiše :P, Kmet ti pa itak nimaš pojma, ker po teoriji te vsaka stara mama nažge.

In prosim, nehajte se ubdat s peskov v ovinku, ker danes odprem novo temo z naslovom:

Kako se spopadate z dežjem v ovinku in na ravnini!!!

Jebentidež

Ja sploh od twom-a je nevarna :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Ja sploh od twom-a je nevarna :OK:

 s sklopko te namaha, pa si gotof :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!