Skoči na vsebino

MotoGP Brno 2014 - Grand Prix České republiky


Miha X

Priporočene objave

Pozdrav,

 

od 15. do 17. avgusta 2014 se bo zopet dogajalo v Brnu. Razmišljam, da bi letos šel prvič z motorjem. Ker je ob teh priložnostih prisotno veliko tekočega agregatnega stanja, je potrebno nazaj v SLO peljati spočit - torej se dobro naspati.

 

Ali je bil že kdo v kampu blizu dirkališča, ker me zanima, ali se da ponoči spat, ali pa to ni mogoče zaradi preveč maliganov okoli? Pa če se bo v nedeljo še kaj konzumirlo na dirki, bi bilo še v nedeljo dobro prenočiti v kampu.

 

Če je bil kdo v kampu, bi prosil čebi lahko delil izkušnjo.

 

Je pa varianta, da se prenoči v kakšnem hotelu v centru Brna, vendar ne vem, ali vozijo avtobusi do dirkališča.

 

Če je kakšna ekipa motoristov, ki gredo v Brno, se priporočam.

post-45552-0-45942300-1396983043.png

Popravljeno . Popravil Miha X
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

 

od 15. do 17. avgusta 2014 se bo zopet dogajalo v Brnu. Razmišljam, da bi letos šel prvič z motorjem. Ker je ob teh priložnostih prisotno veliko tekočega agregatnega stanja, je potrebno nazaj v SLO peljati spočit - torej se dobro naspati.

 

Ali je bil že kdo v kampu blizu dirkališča, ker me zanima, ali se da ponoči spat, ali pa to ni mogoče zaradi preveč maliganov okoli? Pa če se bo v nedeljo še kaj konzumirlo na dirki, bi bilo še v nedeljo dobro prenočiti v kampu.

 

Če je bil kdo v kampu, bi prosil čebi lahko delil izkušnjo.

 

Je pa varianta, da se prenoči v kakšnem hotelu v centru Brna, vendar ne vem, ali vozijo avtobusi do dirkališča.

 

Če je kakšna ekipa motoristov, ki gredo v Brno, se priporočam.

:OK: .. u bistvu... kaj naj rečem..... pa sej dobro razmišljaš...  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še en prijatelj tudi gremo z motorji, spali pa bomo kar v kampu, verjetno tudi uni dan po dirki še prespali tam in v ponedeljek nazaj proti domu.

 

Kako je pa z motorjem v kampu če ga pustiš pri šotoru ? Kakšna varnost ?

 

Lahko se vmes kje priključimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še en prijatelj tudi gremo z motorji, spali pa bomo kar v kampu, verjetno tudi uni dan po dirki še prespali tam in v ponedeljek nazaj proti domu.

 

Kako je pa z motorjem v kampu če ga pustiš pri šotoru ? Kakšna varnost ?

 

Lahko se vmes kje priključimo.

Mi smo 3 krat v kampu start, pa nekih problemov ni bilo videt. V kampu je kar nekaj policistov, ki delajo obhode. Prav tako pa pri izhodu iz kampa z vozilom policaji preverjajo registrske tablice in prometna dovoljenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz že nekaj let razmišljam v tej smeri, da bi šel z motorjem na ogled dirke v Brnu. Mogoče mi letos celo uspe, in se uspem pridružit? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si pred spanjem spiješ pivo ali dva s spanjem ni problema :) Veliko jih hodi v kamp z motorji in očitno ni težav,vsaj videt je tako

Popravljeno . Popravil Sorty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo 3 krat v kampu start, pa nekih problemov ni bilo videt. V kampu je kar nekaj policistov, ki delajo obhode. Prav tako pa pri izhodu iz kampa z vozilom policaji preverjajo registrske tablice in prometna dovoljenja.

 

No superca potem pa ni problema.  :OK:

 

Jaz bom kmalu objavil plan potek poti in kdaj štartamo , če se bo kdo želel pridružit ga sprejmemo vozili bomo pa normalen tempo in se primerno ustavljali.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo lani prenočili v centru Brna, kjer smo v hostlu plačali nočitev z zajtrkom cirka 25 €. Sobe sem rezervirala kar 3 mesece prej, ker je hitro vse zasedeno, pa tudi do 50% tisti vikend hoteli in hostli dvignejo cene nočitev. Nam je takrat fant na recepciji rekel, da minimalno vsaj vsake pol ure vozijo organizirano avtobusi do prizorišča, a smo se potem do tja vozili kar z avtom. Toliko z moje strani glede hotlov in busov.

Če bo pa letos lepo vreme gremo zagotovo z motorji in potem bomo kar v kampu. V primeru slabega vremena pa zagotovo spet avto in hostel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje smo bili v prijaznem privat hotelu v Brnu-Lišen (U Libušky), prenočišče z zajtrkom res poceni (cca. 20 EUR na noč), kjer smo tudi dobro jedli (kilske rebrce in ostale dobrote z žara). Sicer sem se ga v petek tolk nabutal s pirom in beherovko, da sem celo soboto bil bogi. Kupil sem si celodnevno karto za tramvaj (poceni varianta), šel v ZOO in v staro mestno jedro, kjer je bilo kar nekaj prireditev. V nedeljo po dirki sem peljal kombi proti SLO (ostali niso bili sposobni), pa še do nedelje nisem bil čist 100% pri sebi. Bom moral beherovko preskočit, pa samo po pivu tolčt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

off topic

 

Ampak becherovka je najbolše zdravilo proti slabosti..

Jaz jo vedno spijem ko mi je slabo...to pa mi je kar pogosto  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fernet Citrus je tudi primeren za spoznavanje lokalne kulture. Borovička pa ni borovnička, ampak brinouc - previdno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve mogoče po čem so karte? a jih moraš prej kupit al jih kupiš gor...pa razmišljam bl u takem stilu,da stojiš na kakem hribčku in ne na tribunah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karte se lahko kupijo kar tam, stojišča (sedenje na hribih) niso nikoli razprodana. Razen za kaka sedišča z boljšim razgledom je boljše prej kupit. Karte so, če jih kupiš zdaj cenejše verjetno. Ko sem jih lani jaz iskala na netu nekje 3 mesece prej so bile cirka 60€...smo jih pa pozneje kupili kar tam na prizorišču in so prišle malo več kot 80€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za karte ni nikoli prepozno, jaz jih kupim kar na dirkališču, pa tudi max. 10-20 minut je treba čakati. Celo z EUR-i sem jih kupil, ker nisem imel kron. Pijačo in hrano lahko tudi kupiš z EUR-i na prizorišču. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve mogoče po čem so karte? a jih moraš prej kupit al jih kupiš gor...pa razmišljam bl u takem stilu,da stojiš na kakem hribčku in ne na tribunah :)

 

Trenutno so 68€! Se splača, prišparaš nekje 20 €.... Če si ziher da boš šel :) Če vas gre 5 je to 100 €, kar je pa že ornk runda :)

 

General Admission Facilities Fri Sat Sun Price Adult Price Child Total Areas BCDEFG         68€   10€   0€

 

https://secure.motogp.com/en/Race+Tickets/Events+Info/CZE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako eni razmišljate;

Utrujen, pa pijača, postelja, pa hrup in....???

 

Saj greš vendar na dirko!! Torej:

  • alkohola NI
  • hrup JE
  • žur JE
  • spanje SREDI DOGAJANJA
  • Čepi za ušesa OBVEZNO / in kje vidiš zdej problem?!? :?:slap:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem še hodil v Brno gledat dirke...uh, še za časa Jugoslavije... šlo se je v petek zjutraj in gasa do Ostrovačic. Prvo leto v kampu, kasneje smo vedno vzeli eno nadstropje v kakšni hiši za vse dni.  Še froštik so nam naredili. Pijača? Veš, da je bila. Točen pir po 3 krone. Ogromnoooo. Zvečer pa dogajanje po okoliških kampih. Jezik kontaktiranja? Uh... multijezikovni... Prvo leto smo s 100 markami preživeli tri dni, vključno z bencinom in kartami. Zdaj? 50 evrov še za pot tja ni dovolj... Če pa koga moti hrup (mislim na prvi post v temi), se je pa treba vprašati.. zakaj sploh iti tja. Tuljenje motorjev in kroljenje veseljakov vse dni pa ja spada zraven..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Pozdrav,

 

od 15. do 17. avgusta 2014 se bo zopet dogajalo v Brnu. Razmišljam, da bi letos šel prvič z motorjem. Ker je ob teh priložnostih prisotno veliko tekočega agregatnega stanja, je potrebno nazaj v SLO peljati spočit - torej se dobro naspati.

 

Ali je bil že kdo v kampu blizu dirkališča, ker me zanima, ali se da ponoči spat, ali pa to ni mogoče zaradi preveč maliganov okoli? Pa če se bo v nedeljo še kaj konzumirlo na dirki, bi bilo še v nedeljo dobro prenočiti v kampu.

 

Če je bil kdo v kampu, bi prosil čebi lahko delil izkušnjo.

 

Je pa varianta, da se prenoči v kakšnem hotelu v centru Brna, vendar ne vem, ali vozijo avtobusi do dirkališča.

 

Če je kakšna ekipa motoristov, ki gredo v Brno, se priporočam.

:kva2:  :kva2:  :grrr  :grrr  Ležal boš, spal pa ne, razen, če se boš uspaval...... v kampu je noro!

Popravljeno . Popravil Draksler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da bo vreme pravo......pa če ležim al pa spim....uspavat se pa znam tud dobr. Zato bo verjetno potrebno v ponedeljek nazaj proti SLO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da bo vreme pravo......pa če ležim al pa spim....uspavat se pa znam tud dobr. Zato bo verjetno potrebno v ponedeljek nazaj proti SLO!!!

Bom malo pojasnil zakaj je tako! Dejansko je nočno dogajanje tako pestro in glasno, da ideja o spanju ni najbolj posrečena! Škoda je tudi, da bi prespal vse, če boš v kampu, kajti šele v kampu začutiš pravi utrip dirke. Na dirki pa poglej folk in tisti, ki so zj.... so žurali v kampu -non stop. Boljše je da podaljšaš za en dan in greš domov v ponedeljek. Do Avstrijske meje smo vozili skoraj 4 ure v nedeljo...je kar gužva. Glede kraje si lahko brez skrbi. 

Skratka vredno doživeti..... wc ji so pa Češki dobesedno, vsaj v kampu. Mogoče se pa srečamo in spoznamo.......mi gremo tudi letos!l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja. Mislim da smo dali lani za kampiranje (3 nočitve) okrog 40€ po osebi

Popravljeno . Popravil Sorty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK Karte so zej po 68 eur. A za kampiranje je potrbeno kaj doplačat?

Na spodnji povezavi je cenik za letošnjo dirko. V kampu A te pride po videnem iz cenika 100€ vikend varijanta (četrtek zvečer-nedelja zvečer) karta, parking za motor in šotor, oziroma 180€ dve karti, parking za motor in  šotor

http://www.mygpticket.com/moto/eng/race/brno_motogp/ticket_list

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na spodnji povezavi je cenik za letošnjo dirko. V kampu A te pride po videnem iz cenika 100€ vikend varijanta (četrtek zvečer-nedelja zvečer) karta, parking za motor in šotor, oziroma 180€ dve karti, parking za motor in  šotor

http://www.mygpticket.com/moto/eng/race/brno_motogp/ticket_list

Na omenjeni povezavi je označeno, da je kamp razprodan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!