Skoči na vsebino

MotoGP Brno 2014 - Grand Prix České republiky


Miha X

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Eno vprašanje

V 2016 nameravava skupaj z takrat 14 letnim sinom z motorjem oditi na ogled dirke v Brnu. Vzel bi vikend karte, dejansko pa bi si v soboto ogledala kvalifikacije in v nedeljo dirko. Vračala, bi se v ponedeljek. Rezerviral sem sobo, ki je nekako 25 km izven dirkališča. Posledično bi se na dirkališče peljal z motorjem, ter ga tam parkirala, na tistem centralnem moto parkirišču v bližini padocka. Zanima me kako je v soboto in nedeljo z dostopom do dirkališča, so velike kolone do samega vstopa oz. parkirišča. Na dirkališče bi prišla vsak dan okoli 11.00 ure in odšla okoli 16.00. Zanima me okvirno ali morem krenit od prenočišča že ob 09.00 da sem ob 11.00 tam ali je promet kr tekoč brez zastojev. Se parkirni prostor na tistem parkirišču dobi vedno ali je možnost da ga niti ne dobiš?

Pa še nekaj. Me dirko bi bila na G območju. So tam kaki štanti z hrano in pijačo ali moraš vse zraven v nahrbtniku vlečti. Kje na območju dirkališča so kaki štanti z majicami in podobnim?

 

http://www.automotodrombrno.cz/upload/uloziste/mapy/MAPA_okruh_AMD_2015%20uprava_ZJEDNODUSENA(1).pdf

 

Popravljeno . Popravil map
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

Mialim da za motor ne bo guzve, so kar veselo mimo pičili letos... kar se hrane tiče, jaz sem bil letos na t4 tribuni pa je bila poleg... mialim da tudi na G nebi smelo biti težav... naj pove nekdo, ki je sedel na G... 

Kar se parkiranja motorja tiče, pa ti zelo tezko povem, sem bil s turistično agencijo tam...

Uživajta in pa pojdita v Brno (mesto), meni je bilo všeč...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil letos in lani v Brnu. Kar se gužve tiče, no, gužva je. Sploh v nedeljo, takrat se splača vstat in krenit proti dirkališču malo prej, predvsem zato da dobiš normalno mesto na tribuni. Je pa tako, da se lahko gužvaš in voziš mimo avtov. Če si sam ne upaš, boš prej ali slej naletel na kakšno skupino motoristov, kateri lahko slediš mimo avtov. Če imaš 25 km in kreneš okoli 9.00 boš najverjetneje okrog 10.00 že na dirkališču, veliko pa je odvisno kako hitro se pelješ in koliko se gužvaš. Ampak kot rečeno priporočam da štartata prej in prideta v malo manjšo gužvo, pa tudi več izbire na tribunah bo. Glede parkirišč ni bilo zaenkrat nobenih problemov, so varovana in namenjena samo za motoriste.

Glede tribun je meni najljubša C tribuna, ker na njej vidiš še največji del steze. Bil sem tudi na F, G in E tribunah, vendar me nobena ni preveč prepričala. Če tribuna G še ni zadnja odločitev, se vama splača v soboto malo sprehodit po teh tribuna in vidita kje vama bo najbolj odgovarjalo.

Kar se hrane in štantov z majicami in podobnim tiče so pri vsaki tribuni in če me spomin ne vara tudi nad tribuno G. Je pa hrana in pijača relativno poceni, splača pa se plačevati v kronah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Map, kako gre z nakupom preko te spletne strani? Mislim na plačilo, dostava,... Imam namen jit v Brno z avtodomom. Morem kamp rezervirat vnaprej? Kako je s kampi na dirkališču oz. okolici? Če mi lahko kdo poda kakšno informacijo bi bil res vesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede karte. Na mojem linku zgoraj desno klikini rdečo ikono (voziček). Zadeva te preveže na Turistično informativni center Brno (TIC), kateri prodaja karte. Izberi karto, nato spodaj pri pritisni gumb Ticket, pa rdeči znak. Nato si boš moral narediti račun z mailom in geslom. Nato določiš število kart, nakar te zadeva zveže na storitev e pay. Tam izbereš e ticket in vneseš plačilno kartico (jih je nakaj na voljo).  številko in kontrolno kodo. Ko je nakup potrjen imaš karto na portalu TIC Brno, se prijaviš in imaš v zavihku "My reservations" e karto, odpreš PDF in sprintaš.

Sam sem plačal z SKB Visa debit. Brez problema v nekaj sekundah je bil nakup potrjen in sem sprintal karto,

 

Popravljeno . Popravil map
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, signalist pravi:

Map, kako gre z nakupom preko te spletne strani? Mislim na plačilo, dostava,... Imam namen jit v Brno z avtodomom. Morem kamp rezervirat vnaprej? Kako je s kampi na dirkališču oz. okolici? Če mi lahko kdo poda kakšno informacijo bi bil res vesel.

Najbližji je kamp Start (cca 10-15 min. hoje do vhoda na dirkališče), kampa se ne da rezervirati. Mislim, da letos ne bo takega navala kot je bil lani, ko že v petek popoldan ni bilo več mogoče priti v kamp. Nekoliko bolj oddaljen je kamp Tranzit, mislim da je sistem isti kot pri Startu. Je sicer en kamp tudi na samem dirkališču, ki pa je namenjen samo tistim, ki kupijo najdražje karte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Roman said:

Najbližji je kamp Start (cca 10-15 min. hoje do vhoda na dirkališče), kampa se ne da rezervirati. Mislim, da letos ne bo takega navala kot je bil lani, ko že v petek popoldan ni bilo več mogoče priti v kamp. Nekoliko bolj oddaljen je kamp Tranzit, mislim da je sistem isti kot pri Startu. Je sicer en kamp tudi na samem dirkališču, ki pa je namenjen samo tistim, ki kupijo najdražje karte.

Kamp A, ki se je nahajal na samem dirkališču, je bil po mojem ena boljših zadev. Namenjen je bil samo motoristom, ki so prišli z motorji, omejen na cca. 400 oseb (200 motorjev), z varovanim parkiriščem in vso dodatno infrastrukturo (topla voda, elektrika, WC, hrana) V paket je bilo vključeno poleg vseh dostopov na dirkališču še sprehod in turistična vožnja po dirkališču ter koncert zvečer (ker pa so bili šotori ločeni od glavnega dogajanja sploh ni bilo moteče). Cena je bila izjemno ugodna, če se prav spomnim je bila v predprodaji okrog 180 EUR za dve osebi za vse štiri dni trajanja dirk.

Letos pa nisem videl te ponudbe na strani Automotodroma - verjetno je to posledica vseh razprtij glede organizacije dirke v Brnu.

http://www.automotodrombrno.cz/grand-prix/en/camp-a

 

 

IMAG0437.jpg

IMAG0373.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 11. 11. 2015 at 19:23, map pravi:

Eno vprašanje

V 2016 nameravava skupaj z takrat 14 letnim sinom z motorjem oditi na ogled dirke v Brnu. Vzel bi vikend karte, dejansko pa bi si v soboto ogledala kvalifikacije in v nedeljo dirko. Vračala, bi se v ponedeljek. Rezerviral sem sobo, ki je nekako 25 km izven dirkališča. Posledično bi se na dirkališče peljal z motorjem, ter ga tam parkirala, na tistem centralnem moto parkirišču v bližini padocka. Zanima me kako je v soboto in nedeljo z dostopom do dirkališča, so velike kolone do samega vstopa oz. parkirišča. Na dirkališče bi prišla vsak dan okoli 11.00 ure in odšla okoli 16.00. Zanima me okvirno ali morem krenit od prenočišča že ob 09.00 da sem ob 11.00 tam ali je promet kr tekoč brez zastojev. Se parkirni prostor na tistem parkirišču dobi vedno ali je možnost da ga niti ne dobiš?

Pa še nekaj. Me dirko bi bila na G območju. So tam kaki štanti z hrano in pijačo ali moraš vse zraven v nahrbtniku vlečti. Kje na območju dirkališča so kaki štanti z majicami in podobnim?

 

http://www.automotodrombrno.cz/upload/uloziste/mapy/MAPA_okruh_AMD_2015%20uprava_ZJEDNODUSENA(1).pdf

 

Ne boj se. samo gasa do tja. z motorjem prideš čist do vhoda, parkirat se da te usmerjajo kam z motorjem tako da uživajta. Kar se hrane tiče pa če ni ravn za tvojo tribuno se pa sprehodiš kak meter in zagotovo bo...kobasice itd....no čevapov nisem še videl.

 

lep dan želim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kupil tisto GOLD karto, tako da bom parkiral kr na sredini dirkališča. Ah, bova že našla kak štant z hrano in pijačo, pa da tamalemu kako majico kupim, za spomin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Letos verjetno greva spet. V kempu Start me ne vidijo več ker je obupn, umazanaija, smrad, pa drag "k;svina" Pred časom sem bil v Startu v delu rezerviranemu za goste iz Slovenije pa sva z mojo zbežala Poljakom ker so naši vsi po vrsti imeli strupene kače v denarnicah. Priporočam tudi vam ki greste prvič tam da poiščite kakšno takšno ekipo...naši so se pokazali pravi "Čehi" hm...raje Cigani. Kraja v Sparu v Brnu, kraja žličk po mestu in podobno. Nerodno nama je bilo da sva komaj čakala da se umakneva. Upam da se srečamo tam pa da se "dobr slovenski žur" ne ponovi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem vzel apartma v nekem selu z imenom Senorady. Upam, da bo tam bolj mir, pa da ne bo raznoraznih pizdarij. Malo selo, ima pa eno gostilno oz. hotelček, tako da je hrana blizu. Drugače pa na motorček pa 10 km v prvo večje selo Ivančice, na kak dober obrok.

To sem najel

http://www.booking.com/hotel/cz/guest-house-hosek.sl.html?aid=397642;label=gog235jc-index-sl-XX-XX-unspec-si-com-L%3Asl-O%3AwindowsSnt-B%3Achrome-N%3AXX-S%3Abo-U%3Ac;sid=ea5be073bddf6a563f94ca9833cb2acd;dcid=4;dest_id=-554694;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=46f4dc0b2b2c81f84d71022a4cb10ca81420b07eX1;type=total;ucfs=1&

3 nočitve 72 EUR za 2.

 

Če bo kdo kej mim hodu, naj pride na:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
pred 19 urami, denis8519 pravi:

Je v kampu start moznost priklopa na elektriko?

Da, možnost je... odvisno pa kdaj prideš in kam se misliš dat...

ko prideš notri, pejt levo  in še 1x levo dol... dosti fraj omaric, pa skrete maš blizu :) maš pa malo dlje do dirkališča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!