Skoči na vsebino

MotoGP Brno 2014 - Grand Prix České republiky


Miha X

Priporočene objave

Če koga zanima imam ugodno še dve karti za MotoGP Brno 15.16.17.8.  

3 dnevna karta za vse tribune razen štartno/ciljne za B,C,D,E,F,G .

 

Kamp ni v ceni. Kampi so štirje različni tam okoli dirkaliča, pa pride cca 40€ ta 3 noči.

 

 

Piši mi na PM če te zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pa kako eni razmišljate;

Utrujen, pa pijača, postelja, pa hrup in....???

 

Saj greš vendar na dirko!! Torej:

  • alkohola NI
  • hrup JE
  • žur JE
  • spanje SREDI DOGAJANJA
  • Čepi za ušesa OBVEZNO / in kje vidiš zdej problem?!? :?:slap:

 

 

Alkohol - JE!!!!! Kako ne bi pil odlična češka piva?

Hrup - JE

Žur - JE

Spanje - tam kjer se lahko naspiš

Čepi za ušesa - nikakor

Odhod proti SLO - ko imaš 0,0 promila alkohola v krvi

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, ste mi zdej dal mislat. Smo imeli v klubu fiksno idejo, da gremo z Tomosi, kar je meni po godu, po godu mi je tudi ogled dirke, sem pa svoja leta pijančevanja dal skozi in mi nekako ni za prenašat pijance in njihove fore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Nč ne bo s kampom. Gremo familiarno od petka do ponedeljka, in to z avtom. Dobil poceni penzion v Lišenu na obrobju Brna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ker tudi jaz grem letos prvič, me zanima, a kdo ve za kakšna ležišča v okolici brna, dirkališča ? nismo ljubitelji kampiranja  :blush:

so te karte za 68€ OK? kej predlagate, da se namestimo, da bi čimbolje videli?

vem ja, gnjavim, bom pa hvaležen vsake pomoči :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker tudi jaz grem letos prvič, me zanima, a kdo ve za kakšna ležišča v okolici brna, dirkališča ? nismo ljubitelji kampiranja  :blush:

so te karte za 68€ OK? kej predlagate, da se namestimo, da bi čimbolje videli?

vem ja, gnjavim, bom pa hvaležen vsake pomoči :OK:

Kar se tiče prvega vprašanja, ti ne morem dosti pomagati, ker vedno kampiram, za ostalo je pa takole:

v Brnu se drugih razen osnovnih kart skoraj ne splača kupiti, ker je steza po večini obdana s travnatimi brežinami.

Možnost ogleda je:

1. na vzponu proti ciljni ravnini (tam je na sam dan dirke sicer precej polno),

2. na terasah nasproti vzpona proti cilju (tam ni gužve, se pa vidi bolj malo steze),

3. sredi steze, na t.i. stadionu (tudi tu je v nedeljo ponavadi polno),

4. na začetku spusta proti najnižji točki (tu se vidi veliko, ker vidiš tudi del stadiona, pa še točka za preizkus starta je na začetku spusta, gužve pa ni).

Na vseh mestih so big screen-i, je pa priporočljivo imeti s seboj daljnogled, da lahko slediš časom ali vrstnemu redu na zaslonu. Če se boste dnevno vozili iz smeri Brna na dirkališče, se peljete po cesti proti dirkališču, kjer vas malo pred stezo usmerijo levo na veliko parkirišče. Točno nasproti vhoda na parkirišče gre makadamska cesta skozi gozd proti vhodu na stezo (pred vhodom je možno od petka dalje kupiti tudi karte). Vhod je pod šikano pred ciljno ravnino, desno pa je velika travna brežina (prvi opis). Če se spuščaš po asfaltni potki prideš do najnižje točke, kjer je levo tunel (skozenj se pride do teras nasproti travnika in naprej do stadiona). Če pa greš od najnižje točke naprej, se vzpneš na del, ki je opisan kot zadnja možnost za ogled. Priporočam primerno obutev, ker je hoje kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno karto za MotoGP 15-17.8.2014 - "travne tribune (B, C, D, E, F, G)" če je še kdo brez.

Info na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče prvega vprašanja, ti ne morem dosti pomagati, ker vedno kampiram, za ostalo je pa takole:

v Brnu se drugih razen osnovnih kart skoraj ne splača kupiti, ker je steza po večini obdana s travnatimi brežinami.

Možnost ogleda je:

1. na vzponu proti ciljni ravnini (tam je na sam dan dirke sicer precej polno),

2. na terasah nasproti vzpona proti cilju (tam ni gužve, se pa vidi bolj malo steze),

3. sredi steze, na t.i. stadionu (tudi tu je v nedeljo ponavadi polno),

4. na začetku spusta proti najnižji točki (tu se vidi veliko, ker vidiš tudi del stadiona, pa še točka za preizkus starta je na začetku spusta, gužve pa ni).

Na vseh mestih so big screen-i, je pa priporočljivo imeti s seboj daljnogled, da lahko slediš časom ali vrstnemu redu na zaslonu. Če se boste dnevno vozili iz smeri Brna na dirkališče, se peljete po cesti proti dirkališču, kjer vas malo pred stezo usmerijo levo na veliko parkirišče. Točno nasproti vhoda na parkirišče gre makadamska cesta skozi gozd proti vhodu na stezo (pred vhodom je možno od petka dalje kupiti tudi karte). Vhod je pod šikano pred ciljno ravnino, desno pa je velika travna brežina (prvi opis). Če se spuščaš po asfaltni potki prideš do najnižje točke, kjer je levo tunel (skozenj se pride do teras nasproti travnika in naprej do stadiona). Če pa greš od najnižje točke naprej, se vzpneš na del, ki je opisan kot zadnja možnost za ogled. Priporočam primerno obutev, ker je hoje kar nekaj.

Lohk mal bolj konkretno poveš kera je kera tribuna tuki na zemljevidu?

1386601971_11-CZE.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, Roman! Ležišča dobil za 20€ na noč po glavi(dvoposteljne sobe) v Brnu(kolej akademie se reče), kar je ugodno  :OK:

torej ja, 68€ karte so ok in d, če prav razumem?

malo sem nabliskan, ker sem zdaj par dni nočitev iskal  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtobusi iz centra vozijo na 15 minut. Brezplačno. Direkt do vhoda. Pivo na dirkališču je 2,3 eur, v centru 1,2 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno karto za MotoGP 15-17.8.2014 -

tribune (B, C, D, E, F, G), predprodajna cena.

več na PM.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

je dovoljeno pijačo  in kake prigrizke (sokove,vodo, piškote) prinesti sabo na ogled dirke al jo na vhodu poberejo ?

 

hvala

lpj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je dovoljeno pijačo  in kake prigrizke (sokove,vodo, piškote) prinesti sabo na ogled dirke al jo na vhodu poberejo ?

 

hvala

lpj

Nič ne poberejo, brez skrbi. Samo piva ne sabo nosit, ti prinesejo ohlajenega :grrr

 

 

P.S. kje bodo keksi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne poberejo, brez skrbi. Samo piva ne sabo nosit, ti prinesejo ohlajenega :grrr

 

 

P.S. kje bodo keksi?

 

na placu označenmu s črko "D", pssssst pa ne okol govort 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera je najboljša pozicija za gledat...najbrž se splača biti na C "tribuni" al travi karkolipačjetam :D aja, kako je kej z hrano in pijačo ob pisti ( da ne bo kdo lačen in žejen, predvsem :D  )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,kupim karto za brno,vikend paket lahko tud 3 če jih ima kdo mogoče? lep pozdrav:) 040 535 181

Popravljeno . Popravil robocop11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,kupim karto za brno,vikend paket lahko tud 3 če jih ima kdo mogoče? lep pozdrav:) 040 535 181

...ne skrbi, v brnu lahko stalno kupiš karto, tudi na dan dirke....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne skrbi, v brnu lahko stalno kupiš karto, tudi na dan dirke.... :)

 vem vem,grem 4 letos,sem pa mislil kak euro prišparat :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!