Skoči na vsebino

MotoGP Brno 2014 - Grand Prix České republiky


Miha X

Priporočene objave

Pozdravljeni!

 

Če ima še kdo kaj kart za prodat rabimo 4 kom. ni pa panike če ne,jih bomo pa gor kupili.

Zanima me še če imama kdo kakšno priporočilo za kamp katerega in koliko kaj to stane mogoče še kakšen link.

 

Hvala se vidimo gor  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve za kak prevoz? Pri avtobusnem prevozniku, lahko pa tudi privat, ker sva samo dva, in bi bilo malo drago, če greva sama z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre jutri kdo s primorskega konca z motorjem proti Brnu? Samemu se mi ne gre.

Popravljeno . Popravil Brane Kretenčič
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, imam eno vprašanje za letošnji moto gp v Brnu, lani smo šli z agencijo ( 1 dan) , letos pa bi želeli ostati vsaj 2 dni in to v kampu, zanima me ali moramo kamp prej rezervirati? in ali mogoče kdo ve za kamp,ki je ob jezeru ? ali pa za kak drug bolj umirjen kamp ( ne start in ne tisti čisto pri stezi) 

 

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, imam eno vprašanje za letošnji moto gp v Brnu, lani smo šli z agencijo ( 1 dan) , letos pa bi želeli ostati vsaj 2 dni in to v kampu, zanima me ali moramo kamp prej rezervirati? in ali mogoče kdo ve za kamp,ki je ob jezeru ? ali pa za kak drug bolj umirjen kamp ( ne start in ne tisti čisto pri stezi) 

 

Hvala za odgovore

 

Ob jezeru:

http://www.campingradka.cz/

 

malo proč:

http://www.autocampobora.cz/

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi letos pade ogled MotoGP v Brnu. Lani sem v soboto na dan kvalifikacij obiskal še Prago. Skratka rad grem enkrat na leto med Čehinje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav!

 

 

 

Letos imamo namen z motorji do Brna. Odhod v soboto zjutraj (iz Štajerske), povratek v ponedeljek. Spanje v kampu Start.

 

Katero pot priporočate, kje je primerno zaviti iz AC in pot nadaljevati po lokalnih cestah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Če gre kdo (eden ali dva) v petek 14.08. z motorjem v Brno, se mi lahko priključi zjutraj ob 5 uri na Trojanah

(...sicer bom šel sam.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Jst mam pa eno drugo željo. Mi je kdo pripravljen v Brnu kupit hoody od Tech3 yamaha? Upam da jih tam imajo,ker na uradni gp store jih ni več.Lani je bila cena menda okol 50€. Lohk dam denar naprej al pa kasnej .kokr se zmenmo. Če je kdo taka dušica,naj se mi javi zasebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam eno karto za dirko motogp v Brnu naslednji vikend (13.8.-16.8.). Karta velja cel vikend (čet.-ned.), s karto je možen ogled iz tribune T6, ter vseh travnatih površin. Imamo tudi prostor v avtomobilu, namestili se bomo pa v kampu. vse dodatne info na zasebno.

 

OBJAVA IZ FB. Ce kdo rabi gsm, pisi na zasebca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kaj vi mislite da bo z vremenom. Ob prenosu vceraj je bilo receno da bo lepo vreme ko pa gledam razne napovedi po ceskih in tujih portalih pa kaze za nedeljo dez. Ve kdo za kaksno uradno cesko stran npr. kot nas Arso?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Mausi, ne bo dežja ne,  :grrr 

lani je blo vse črno na nebu, pa mrazzzzz...tik predno se je pa Rossi začel ogrevat, so pa vojaški lovci razbili oblake in je blo  " slunečné počasí "   :OK:   sončno vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred Rookies dirko so objavili podatek, da nas je bilo za vikend v Brnu (na dirkališču) 248.000 :kva2: .

Pa še ena - ne najbolj prijetna. Ker sem se do hriba D v nedeljo s kampa Start pripeljal s skuterjem (žena je imela pred kratkim artroskopijo kolena in ni za dolge pohode), sem moral po dirki 28km naokrog, da sva prišla nazaj v kamp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noro je bilo, edino priznam nisem dal 80€ v Startu, pa sem se odpeljal v sosednjega ob stezi za 25€ za vikend, kjer je blo tudi fajn in veselo, druščina še posebej, štajerci, gorenjc (in njegov brat :) )

 

Fajn je bilo tudi za nazaj - pičil na Bratislavo in eisenstad, s kosilom pa bil domaob 21:00, od graza do doma pa na stromu pralo veselo, luči zaradi strel nisi rabil, dežna obleka je zakon.

 

Nekje pred Grazom so me 4je v ledru na pol cestakih malo postrani gledali, ampak po moje so kmalu razumeli...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!