Skoči na vsebino

IŠČEM "PAJDAŠE"


kawatapi

Priporočene objave

Živjo,

sem Tomaž iz Kopra. Motorist že celo življenje (od 10 let dalje), imam jih 39. Veliko sem prepotoval na motorju in brez....skoraj zmeraj z družbo. Kolegi letos nekam trokirajo in punca je noseča....in mislim, da bom preko foruma našel kake somišljenike. Zamislil sem sem pot po Romuniji....odvisno od časa pa tudi skok v Bolgarijo. Kar sem prebral je samo stimulans za iti na pot.

No, če ima še kdo take želje se z veseljem odzovem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštna  :yes:  fura!  :quad:  Samo, če boš imel srečo in našel tapravega kompanjerosa! Drugače pa bolje, da se podaš na trawel sam!! Saj veš zakaj, a ne?!

Pa srečno pot!! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se ne bodo poročili - lahko se tudi na pol poti razidejo, če vidijo, da ne gre skupaj in nadaljujejo solo.

Mogoče se bodo pa ujeli in postali dobri kolegi, nikoli ne veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštna  :yes:  fura!  :quad:  Samo, če boš imel srečo in našel tapravega kompanjerosa! Drugače pa bolje, da se podaš na trawel sam!! Saj veš zakaj, a ne?!

Pa srečno pot!! :010

To je res delikatna zadeva.Teže je najti samo partnerja za jadrat po oceanih in pa v zakonskih vodah.

 

Saj se ne bodo poročili - lahko se tudi na pol poti razidejo, če vidijo, da ne gre skupaj in nadaljujejo solo.

Mogoče se bodo pa ujeli in postali dobri kolegi, nikoli ne veš.

Običajno se res ne poročijo.Pri motorizmu je prednost da lahko enostavno zaviješ po svoje.Na barki in v zakonu je to malo težje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

sem Tomaž iz Kopra. Motorist že celo življenje (od 10 let dalje), imam jih 39. Veliko sem prepotoval na motorju in brez....skoraj zmeraj z družbo. Kolegi letos nekam trokirajo in punca je noseča....in mislim, da bom preko foruma našel kake somišljenike. Zamislil sem sem pot po Romuniji....odvisno od časa pa tudi skok v Bolgarijo. Kar sem prebral je samo stimulans za iti na pot.

No, če ima še kdo take želje se z veseljem odzovem.

Živjo ,tud js sm Tomaž v Romunijo se pa sprvlam  v začetku avgusta s še dvema kolegoma.Mislimo it čez Bosno  j.Srbijo pol pa napast Transalpino pa naprej na Transfagarašan za nazaj so pa še odprte variante.Tempo pa mislm da bo kr našponan ker je s cajtom problem.Če te zanima se lohk slišva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

res je da pri tem je več varijant, ki se ti lahko zgodi....vse izkušnje so dobre vse je odvisno kako jih gledaš. Vsekakor pa poroke ne bo. Tomaž...koliko časa pa bi si vzel za to? Imaš možnost iti samo avgusta? Se mi zdi da je pretoplo takrat.....2x sem se že prekuhal v Bosni saj je bilo čez 40 stopinj brez vetriča....zato sem mislil iti prej. Se rad vstavljaš v kakšnih mestih da si tudi kaj pogledaš ali vidiš samo asfalt? Smo na vezi...jupidu....

Popravljeno . Popravil kawatapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom vrjetno tam vozil v zacetku julija. Tudi nimam še fiks datum. 

Če se datumi prekrivajo lahko komot kak del trase skup zapeljemo ali kak sightseeing. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, začetek julija ne bom mogel. Zaenkrat imam dopust oddobren za 19.6. do 25.6. + - kak dan. To je siguren termin....za kasneje pa ni vse odvisno od mene. Torej, če ne moreš prej pa se pustimo presenetit. Kako ruto pa si si zamislil?

Popravljeno . Popravil kawatapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem za 21 dni, cik cak čez romunijo pa malo v moldavijo in bolgarijo. Se zna zgodit, da bom še en del skozi turčijo.

o skupni furi bova težko govorila, glede na datum pa se še srečali ne bomo. saj možno da bom komaj sred julija štartal, ni odvisno od mene ampak boljse polovice.

če boš pa kaj spreminjal datumsko, pa javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štekam...pa tudi več dopusta imata......če bodo spremembe pa napišem....

Popravljeno . Popravil kawatapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

sem Tomaž iz Kopra. Motorist že celo življenje (od 10 let dalje), imam jih 39. Veliko sem prepotoval na motorju in brez....skoraj zmeraj z družbo. Kolegi letos nekam trokirajo in punca je noseča....in mislim, da bom preko foruma našel kake somišljenike. Zamislil sem sem pot po Romuniji....odvisno od časa pa tudi skok v Bolgarijo. Kar sem prebral je samo stimulans za iti na pot.

No, če ima še kdo take želje se z veseljem odzovem.

Zdravo

sem Boris,če te mogoče zanima,z prijateljem greva z trajektom do grčije (okvirno 15.6.)iz grčije v turčijo ter po jugi nazaj.Vse skupaj bi trajalo 6-7dni.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo mi je, ko se takole "konektate". Želim vam, da bi vas povezovala sloga!!

& prijetne moto-počitnice želim!! :worship::010

 

(Včerajšnjega dne, ne bo nikoli več)......... :hmm::? :yes:  Kajti, priložnost  zamujena :quad: ne vrne se nobena! :O 

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Boris!

Predvidevam da greste iz Trsta do Iglumenice z trajektom pa Meteora....? Ali kak je plan? Prav 15.6 bom na Irskem...lahko bi šel od 19.6 dalje.

Popravljeno . Popravil kawatapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo, plan je tak. 20.6. zgodaj se štarta preko madžarske proti Romuniji. Povratek nazaj 25.6. (skupaj 6 dni). Če koga zanima, da se pridruži na kakem delu poti ali v celoti...naj se oglasi pa se doreče kaj več. Moj mobi št. je 041905390. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem 21.6.2014  zjutraj fura  po balkanu vse do Istanbula :).Če si za pajdaša lahko poizkusimo . Imam sopotnika  ;) pa približno toliko motorskih izkušenj. Mogoče kako leto več ;)Javi mi se če te zanima. Lp Dušan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!