Skoči na vsebino

Burna razprava o potopisih forumašev


Priporočene objave

Vedno sem rajši slikce gledu kot bral :P

 

Ja, ko te človek pogleda se vidi ja, da imaš desno roko bolj močno od leve ..... zgleda, da si z levo zelo malo listal. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ko te človek pogleda se vidi ja, da imaš desno roko bolj močno od leve ..... zgleda, da si z levo zelo malo listal. :P

mal manj glej dece,ti bo takoj lažje:-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal manj glej dece,ti bo takoj lažje:-)

 

Fuj, bljak ....

 

Hehehe ... sem dal samo svoje mnenje, ko sem bežno videl neke slike ... od kod že ? Iz Romunije, ali Romune na Durmitorju .... saj ne vem točno. :P:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

glede na to burno razpravo in nekakšen poskus objavljanja potopisov tam kamor naj bi spadal, pa žal še tistega iz lanskega septembra o češki in nemčiji niste uspel spravt pod streho.

  4 mesece je pa res mal dolga a se vam ne zdi?

 

in potem bi da čakamo na en opis nekega izleta ? strašno zanimivo in pregledno, da ne govorim o tem v kako veselje mi je :D (tko piše na prvi strani, sam ponavljam)

  :BUA:

 

no vsaj namen je bil tak.... žalostno da ne morete enga preglednega sistema si umislit za potopise, izlete.....

 

glavno da se ukvarjate s tem kdo koga pljuva pa kolk časa bo kdo izločen, pa kdo bo kazen dobil, pa kdo koga zašpeca....

 

aja a je spet luna? :O fak pa res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mene pa najbolj veseli, ko sem spoznal, da je točno določena tema, koooončno našla svoj pomen!  :worship: (pljuvanja)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!