Skoči na vsebino

Potovanje po poteh Bratstva in enostnosti 2014


Priporočene objave

Člani SLO COP Moto sekcije Pomurje organiziramo v času od 17.05.2014 do 23.05.201 potovanje po poteh Bratstva in enostnosti 2014. Potovanje bo organizirano na relaciji M.Sobota, Čakovec(HR), Daruvar, Požega, Gradiška(BIH), Brčko, Bijelina, Zvornik, Srebrenica, Narodni park Tara, Mokra gora(SR), Zlatibor, Durmitor(ME), Nikšič, Podgorica, Budva, Hercegnovi, Trebinje(BIH), Foča, Sarajevo, Travnik, Jajce, Bihač, Plitvičko jezero, Zagreb, Čakovec, Murska Sobota.

 

Potovanja se bo udeležilo 7 motoristov in sprevljevalno vozilo.

 

Več o načrtu potovanja na spletni strani www. potepanje.si/potepanje.

 

Štefan

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo splanirajte in srečno potujte. Vsekakor pa ne pozabite potem objaviti fotografij, da bomo malo pocedili sline, preden še sami ne gremo po vaših sledeh... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse fotografije bodo objavljene na moji spletni strani www.potepanje.si/potepanje


za dostop do fotografij moraš biti registriran, registracija ni samodejna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vse fotografije bodo objavljene na moji spletni strani www.potepanje.si/potepanje

za dostop do fotografij moraš biti registriran, registracija ni samodejna

sorry, ampak net je tako poln fotk in potopisov, da mi ni na kraj pameti, da bi se nekam logiral zato, da bi lahko slike gledal.

Pripopaj jih par sem, da vidimo, če je vredno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Preveč je že teh strani in objav s potrebno registracijo. Isto na FB, bi moral nekaj lajkati in deliti, da pogledaš video...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dostop do potografij  na spletni strani www.potepanje.si/potepanje preko testnega uporabniškega imena in gesla:test1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!