Skoči na vsebino

Vtisi voženj z avtodomom ali prikolico


Kmet2

Priporočene objave

Tu bi lahko objavljali potovanja na štirih kolesih ,ne samo avtodom,ampak tudi z avtom,kamp prikolico,tovornjakom,skratka vse kar ima 4 kolesa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem že na večih kampih od Budve do Reke in nekako pristal na Murterju camp(Plitka vala) je zelo vredu,lepe nove sanitarije,priključki na elektriko,v bližini kar vredu gostilna,trgovina,sadje zelenjava,po ribe se odpeljem z mopedom v mesto Murter.Cena za dve osebi,avto dom,elektrika,turistična taxa v sezoni dnevno 25€ pred sezono do 30.06 ca 20% ceneje.Najde se tudi malo sence pod kakim borom ali med oljkami !

Lp se vidimo na Murterju po kolesarski dirki Po sloveniji ! :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, sam vam pa dugaja. Če neb bil prbit ko vosu, bi kako sliko prlimu, ampak ko zgleda nau šlo. Alora pridm več ksno :-)

P.s. pozdrau mi pajkico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tudi z traktorjom velja?  :kva1:

Seveda :OK: Kje si pa bil :kva1:

 

Kje boste spali v Kalampaki? 

The Cave ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift jima je vztrajno sledil :P

 

do prvega BMW servisa v Albaniji :lol:

 

Snecerju je po poti odpadel tudi vijak od Versysa :lol:

 

Prletimo v Krue :)

 

Bazzar v Krujah B)

10325371_1423340584592145_76072271244235

 Po palicah sklepam, da si imel za smučanje tudi čas...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še jest mal podražm :-)

Če greš v ohrid.....jest sem spal v zagrajenem parkingu pri policiji.....24h je pod kontrolo....dal sem ene 10€......čist ob vodi....če rabiš koordinate ti pošljem.....

post-12239-0-00938100-1398768693_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še jest mal podražm :-)

Če greš v ohrid.....jest sem spal v zagrajenem parkingu pri policiji.....24h je pod kontrolo....dal sem ene 10€......čist ob vodi....če rabiš koordinate ti pošljem.....

Evo prispeli v Ohrid,smo pa taki kemperji da smo šli v hotel Metropola :blush: ti po pravici povem ,da sem imel poln "sej veš" Albanskih in Makedonskih kampu :surrender:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prispeli v Ohrid,smo pa taki kemperji da smo šli v hotel Metropola :blush: ti po pravici povem ,da sem imel poln "sej veš" Albanskih in Makedonskih kampu :surrender:

 

V mojem potopisu je nekdo opozoril, da v makedonskih kampih ni za spat.... pa še jaz sem odsvetoval :P

 

 

Sam kaj to teb pomaga, ko pa brat ne znaš  :jezik:  :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojem potopisu je nekdo opozoril, da v makedonskih kampih ni za spat.... pa še jaz sem odsvetoval :P

 

 

Sam kaj to teb pomaga, ko pa brat ne znaš  :jezik:  :ras:

JA vedno poslušam taprave popotnike ,ki so prekruzali svet počez,ne vem kako mi je ratalo tebe spustit :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA vedno poslušam taprave popotnike ,ki so prekruzali svet počez,ne vem kako mi je ratalo tebe spustit :grim

no, bil je čisto dobronameren nasvet, ti pa kot želiš :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm še tle napisat, FOUŠ. :D

A mi prnesesta mal albanskega konjaka ?  :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na hrib Galičica nad O. jezerom kjer se vidita oba jezera Prespansko in Ohridsko še niste šli, al je bla megla ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9h po grškem času pičimo proti Ohridu.Cesta lepa do Makedonske meje kjer srečamo carinika ,ki je leta nazaj služil na Ljubelju.Pokramljamo in se spustimo v borbo z makedonskimi kolovozi :grim vmes se zabavamo vsak tako kot se zna,midva spredaj ,unadva zadaj :lol1:

10178096_1423614684564735_33703554380718

 

 

... packi ...  :eek: :eek: :eek:

 

... to se pa res ne dela med vožnjo ...  :slap: 

 

 

 

.

ps.

... mal razmislte, če ne bi šli vi drugič rajš kar s spalnim vlakom na pot ... da boste lahko vsi hkrat ležal ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!