Skoči na vsebino

Piaggio Ciao/Bravo


MotoRossi

Priporočene objave

Lahko kdo prosim pove kaj več podatkov o tem mopedu?

Kakšne verzije obstajajo (25 / 50 ccm?), oznake verzij, kakšn je sicer motor (mogoče od kirga drugega mopeda/skuterja), kako so narejeni prenosi, velikost koles in nasploh vzdržljivost okvirja za kakšne malo bolj hude predelave?

Hvala za vse informacije ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Lahko kdo prosim pove kaj več podatkov o tem mopedu?

Kakšne verzije obstajajo (25 / 50 ccm?), oznake verzij, kakšn je sicer motor (mogoče od kirga drugega mopeda/skuterja), kako so narejeni prenosi, velikost koles in nasploh vzdržljivost okvirja za kakšne malo bolj hude predelave?

Hvala za vse informacije ...

[/quoOboji so 49ccm, razlika pa je ta da grejo novejši 25Km/h (ne rabiš čelade, izpita ter registracije) novejši pa grejo okol 50 Km/h. so pa zlo luštne zadevice za po mestu pa do oštarije :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piaggio Ciao je moped, ki je zadušen na 25 km/h, da ga lahko voziš s kolesarskim izpitom. Obstaja samo 50 ccm oz. 49 ccm različica. Moped je kr močan, da se ga dvignit na zadnjo kolo-mislim da ma okoli 1,7 kw.Motor je menda Piaggio-ov, lahko si ogledaš motorje :worship: na www.http://www.engines.piaggio.com/_vti_g2_1.asp?country=EN&language=E Navedene maš vse od 50 do 1200 ccm. :worship: Delajo tudi motorje za ATV OZ. 4cikle. Če si hočeš kupit kaj močnejšega, si naroči kr tam, ker so zaneslivi, močni, vzdržlivi,...motorji. Za jermen ne bi vedu. Okvir je krepek, moj frend skače z njim. Mislim da ne bi moglo bit težav pri predelavi. Priporočam! :OK:

LP

P.S.:če še rabiš kake informacije, ti lahko jaz povem! Sam mam Piaggio Zip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Mi lahko kdo pomaga z odgovorom?

Zanima me kje v Italiji obstaja kak sejem ali pa kaj podobnega, kjer bi na enem mestu našel na izbiro več Piaggio Ciao-tov. S prijatelji smo se dogovorili da bomo imeli vsak svojega, za poleti, za po Ljubljani in bi se nam splačalo it kar s kombijem do kakega Trsta in bi jih pripeljali enepar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

to je super moped sam ga imam ce ga kupis ne bos nic falil. vozi se ga brez izpita. a gre vsseno 40kmh starejsi modeli. pospeski so kar solidni. prijatelj ma skuter sym in na pospeskih ni prav nic boljsi(na končni me pusti zadej)osebno ti moped priporocam. nove se ne spaca kupovat(cena je 1000e + blokade majo) kupis 10 let starego lepo ohranjenega in bos zadovoljen.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa grejo v hrib CIAO-ti? Recimo kakšen hrib še zmore s "normalnim" potnikom :hmm: , mogoče takega kot flexer? Solex mi "takoj" omaga, zato razmišljam o menjavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je pa odvisen od tega ce ma varijator. ali pa ce ga nima. jaz ga mam in morm rect da me se ni pustu na cedilu. pred njem sem pa mel takega ki ni imel varijatorja in morm rect da v breg ne gre nikamor.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
ja to je pa odvisen od tega ce ma varijator. ali pa ce ga nima. jaz ga mam in morm rect da me se ni pustu na cedilu. pred njem sem pa mel takega ki ni imel varijatorja in morm rect da v breg ne gre nikamor.

lp

hmm...ali zna kdo pripopat 2 slikici ... eno z variatorjem in eno brez da vidmo v cem je razlika...ko neuk kupije moped :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tisti ka imajo varijator imajo na zadnjih plastikah eno ogromno bunko tist , ki pa nimja varijatorja je pa bunka samo 2 cm široka(tolk je izbočeno) tist ka pa imajo pa okoli 8cm

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Kaj res neve noben?

pomoje da. kokr jest vem mata ciao pa bravo zelo podobno mašino. pomoje da bi šlo. vprašaj še na piaggio ciao racing forumu

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

hej :) Sem lastnik Ciaota in bi rad zbrusil kolut(a) sklopke pri izvedbi za variomat. Kolut bi rad zbrusil zato ker je rjast (globisnka rja) in mi pobira jermen. Zanima me s katerim brusilnim papirjem bi se lahko tega lotil oz. če bi mi kdo zbrusil koluta za 10-15€.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

spet sem jaz!

vprašal bi glede čaota... če bi si dou js use blokade vn ampak res čis use kok bii mi pol šou brez predelave.aja pa koliko bi me stal pa če poznate koga ki to dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi zanima me ali veste kje se da kupit ptakšne pigaggio ciao vilice kot so na sliki koliko stanejo itd.. imam pa se eno vprasanje glede blokad na ciaotu.če bi vrgel vn vse čisto vse blokade kolko bi šel končna hitrost.ali poznate koga ki to dela in koliko bi dal?

post-27752-127652869975_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je mensezdi en drug model piaggiota, SI ali nekaj takega

Brez blokad bo šel 45km/h, mislim pa da boš težko našel kakšnega z blokadami, saj so to motorčki stari 20 let in več ( vsaj v cenovnem rangu do 300e).

Priporočam, da kupiš takega z variatorjem ( ima dve "bunki" v plastiki ), saj bo imel veliko boljše pospeške

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ravno sem kupil Piaggio Bravo pa ga bo treba sedaj malce obnoviti pa me zanima kako je z jermenom se da kje kupiti novega ali so to isti od tomosa? In če kdo ve kje ga prodajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

imam piaggio bravota, ki praviloma dela...

nekaj časa je stal in ko sm ga ponovno zagnal, ni delal...zamenjal sem svečo in očistil karborator. sedaj pa dela, ampak če greš z njim nekaj kilometrov ga začne moriti (kot bi bencina zmanjkovalo). stvar se ustavi in ko ga zaženeš še enkrat spet dela...po 300m pa se ta težava ponovi :blink:

nimam pojma kaj bi lahko bilo, zato se obračam na vas. :yea1:

hvala in lep dan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pipico za gorivo si očistil? Pa oddušek na vrhu rezervoarja, da v tanku ne nastane vakum, ko se bencin porablja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!