Skoči na vsebino

Delkevic izpušni sistemi


ranso

Priporočene objave

Pozdravljeni vsi skupaj :)!

 

Zanimajo me vaše izkušnje s temi produkti. Sam si želim spremembe na svoji vfr, pa razmišljam o tem

http://www.ebay.com/itm/Honda-VFR800-VTEC-Twin-Round-Carbon-Fibre-200mm-race-silencer-Exhaust-Kit-/271405136839?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item3f3101bbc7

 

kako je kaj z homologacijo, glede glasnosti in podobno...če ima kdo že kakše izkušnje, hvala.

Popravljeno . Popravil ranso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto sem želel tudi jaz vprašat. :) Zasledil sem edino to da pri nekaterih modelih piše da je FOR TRACK USE ONLY. Na nekaterih pa ne piše nič. Dobro bi bilo vedet, če imajo izpušni sistemi TUV.

Popravljeno . Popravil bojevnik88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut mene firbec matra.. tko da kr informacije na plano če jihj ima kdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo nič z homologacijo brez predelav, za EU normative, baje nimajo papirjev. Jaz bom nabavljal v roku enega tedna lonc z ciframi in UK papirji, potem pa da vidim, kako bom to homologiral.

 

Imajo pa dve verziji street use in racing type, tko da razliki sta očitni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na njihovi strani pri enem od rorov za moj motor piše Road Legal British Standard Marked....

Popravljeno . Popravil gasperX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No UK  je tudi v eu in standardi bi naj bili isti. Razen če imajo angleži svoje fore, standarde...kar je seveda zelo verjetno glede na to da vozijo po levi in merijo v palcih. Bojevnik 88 sporoči kaj ti bodo odgovorili ..pa da vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakšnim letom sem jih jaz gledal za mojega KLE-ja pa sem v odgovor na moj mail dobil tole:

 

Hello Matej,

 

Thank you for your interest in Delkevic products, yes we can offer you just the silencer 450mm stainless oval (PR1875) the cost of this with shipping to Slovania is  £ 114.99 this will come with strap and clamp, so all you would need would be to manufacture a lnkpipe for your KLE500.

 

The silencer is BSAU approved for UK roads, the silencer has a number engraved on it, but does not have any paperwork ABE or E-mark sorry.

 

If you would like to order I can send you a Paypal invoice to this E-mail?  £114.99.

 

Kind Regards.

 

Ron.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, nevem bi se blo treba znajt nekak drugace. Ko sem še spojlere na avto limal, je blo sam važno met fotoshop pa številke na spojlerju:=)

Drugače pa mi je itak dans do vsega minlo, akumolator mi ne polni motorja, spet kak regler al pa navitje...p.k ze mam tega..:/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena izmed variant je da bi se odstranil delkevic logotip in se na izpuh gravirajo številke in napisi z originalnega izpuha in bi  tako delkevic postal "originalen" 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena izmed variant je da bi se odstranil delkevic logotip in se na izpuh gravirajo številke in napisi z originalnega izpuha in bi  tako delkevic postal "originalen" 

Ma dej majstr mi noče prodat lonca brez peskanega logotipa...se boji, da bom dal od akrapoviča nalepko gor...Tudi malo ni pripravljen sodelovati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...tko bi res verjetno kaksnega osnovnosolca pretental.... :grim

 

Nisem rekel da je ideja dobra ampak da je samo ideja  :oops:  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole so mi napisali:

 

Hi

Sorry if I have already answered you.

What country are you from ? Our road legal silencers are BSAU stamped (Legal for the UK)

Regards

Dawn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

torej se ne da nič homoligirat?

sem gledal tega

http://www.ebay.com/itm/SS70-Oval-Stainless-Steel-Slip-on-Exhaust-Silencer-Suzuki-GSF600-BANDIT-95-05-/271186158787?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item3f23f464c3

za moj motor

 

kateri izpuh je najcenejši pri nas, od katerga proizvajalca in kje se lahko kupi?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si mivv-a-- sem si naročil mivv storm gp  preko ebaya... 200€ in da se ga homologirat.

Sicer po glasu je men osebno najbol všeč remus ampak žal ni nibenega za moj motr da bi 

ga lahko homologiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej se ne da nič homoligirat?

sem gledal tega

http://www.ebay.com/itm/SS70-Oval-Stainless-Steel-Slip-on-Exhaust-Silencer-Suzuki-GSF600-BANDIT-95-05-/271186158787?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item3f23f464c3

za moj motor

 

kateri izpuh je najcenejši pri nas, od katerga proizvajalca in kje se lahko kupi?

hvala

Najcenejši po moje je Mass. Pa še zmontirajo ti ga, pa homologacijo nardijo. Štimo ma pa tud konkretno. Poguglej mal.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno imam massa pa je tale mivv cenejši... pa še ubil se nebom z mivv-om k z massom bi se ene parkrat skori tko grdo stresu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno imam massa pa je tale mivv cenejši... pa še ubil se nebom z mivv-om k z massom bi se ene parkrat skori tko grdo stresu... 

a auspuh vpliva na to kako se lahko streseš :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a auspuh vpliva na to kako se lahko streseš :?

jp, bl k je glasn, bl nažigaš :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr, a si ti čisto resen al kako? V vsaki temi skupi s Kmetom serjeta po vsem in vsakomur in sta nasploh najhudejša od vseh. Malo zabremzajta...

 

Cikadinino vprašanje je bilo resno in tudi mene zanima zakaj naj bi gasper skorajda padel zarad nekega izpuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr, a si ti čisto resen al kako? V vsaki temi skupi s Kmetom serjeta po vsem in vsakomur in sta nasploh najhudejša od vseh. Malo zabremzajta...

 

Cikadinino vprašanje je bilo resno in tudi mene zanima zakaj naj bi gasper skorajda padel zarad nekega izpuha.

Js sm tut čisto resno pisal. Če sm ti pa preuč najhudejši, pa še ti piši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krivina od katalizatorja do lonca je tako nareje na da sem v avstriji nasedel na krivino in mi je odneslo rit... Pač žal napačno 

narejen in se mi je zameril... ni pa slab, zvok ma men več kot odličen... 

Ni pa najcenejši to je vse kar sem želel povedat.

Popravljeno . Popravil gasperX
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!