Skoči na vsebino

Delkevic izpušni sistemi


ranso

Priporočene objave

Krivina od katalizatorja do lonca je tako nareje na da sem v avstriji nasedel na krivino in mi je odneslo rit... Pač žal napačno 

narejen in se mi je zameril... ni pa slab, zvok ma men več kot odličen... 

Ni pa najcenejši to je vse kar sem želel povedat.

 

Vzmetenje maš prav naštimano ?? ker to je velikokrat vzrok da kak del motorja potleh prime ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeje štern vse lepo naštelal za moj pirovski sod.... sej če bi videl kako je narejeno bi ti blo takoj jasno o čem govorim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeje štern vse lepo naštelal za moj pirovski sod.... sej če bi videl kako je narejeno bi ti blo takoj jasno o čem govorim

No ja sam vprašam ker poznam dost klape ki se je pritoževala da jim pol motorja po tleh drsa in ko si jih vprašu če so si nastavli vzmetenje so me sam debelo gledali :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato pa zdej čakam pošto iz francije in Storm GP by MIVV ... ker če bi želel popravit krivino in neko odrtino na loncu bi me pršlo preko 100€ 

Storm je bil pa iz ebaya 200€ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr, a si ti čisto resen al kako? V vsaki temi skupi s Kmetom serjeta po vsem in vsakomur in sta nasploh najhudejša od vseh. Malo zabremzajta...

 

Cikadinino vprašanje je bilo resno in tudi mene zanima zakaj naj bi gasper skorajda padel zarad nekega izpuha.

 

Problemi ki jih imaš so kot lasje - če jih sproti ne krajšaš, se spotakneš ob njih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je tebe kaj vprašal? a to je tvoj xx -ti profil spet al kaj? :O

Dej ne smet pa ne serji po vsem kar je lepš od tebe :grim

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn brihtol kot ti :lol1:

smartije je jedla, celo škatlo :D

 

 

ps da naum of topic, GašperX kako da pa nisi preveril kak ti grejo krivine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lej kaj nej rečem.. takrat se mi je malo čudno zdelo.. dokler mi ni riti odneslo.. pol sm pa mal bolj pogledu in mi je blo mal bolj jasno.

Takrat pa res nisem vedu al je kul al to ni kul, ker sem se takrat še vozu po jajcih in motorja praktično zeloooo malo nagibal, ko pa 

sem mal bol nagnu je šlo pa prec na krivino. 

Jebiga zdej je kar je, po toči zvoniti je prepozno.. Sej sem hotu reklamirat.. pa bi reklamacija prišla 50€ + počen po zvaru avspuh... 

Men se pa malo neumno zdi da bi plačeval za napake ki so jih naredil " uradni" zastopniki. krivino pošvasal kolega, kolen je ostal tak kot je.

Pač v desni ovinek grem previdno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!