Skoči na vsebino

APN6 uplinjač


theterlikar123

Priporočene objave

Živjo! Zdej nej že u naprej povem, da jst nisem lih kaj preveč tehničnega tipa. Zanima me pa sledeče: zdej imam jaz normalno APN6 brez nobene predelave. Jst bi pa hotu malo nadgradit to mojo apnco in dat notr kakšen 72cc cilinder. Problem pa je da ne vem kakšen uplinjač moram kupit. Sem slišal da so bje dellorto neki fuul dobri samo sem gledu in jih je nekih 500 vrst (SHA, PHBG..  .). Zdej če bi mi vi majstri malo pomagal in mi poskusli svetovat kak uplinjač moram kupit. In pa še zanima me če je avspuh Lipnik tudi dober??? Če imate še kak drug predlog, kako bi mojo mašinco malo bolj hitro naredu pa kar povejte  :D

PS: Če lahko še dodate spletne trgovine kjer se da to kupit pa če poveste kake dele z zmerno ceno ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Živjo! Zdej nej že u naprej povem, da jst nisem lih kaj preveč tehničnega tipa. Zanima me pa sledeče: zdej imam jaz normalno APN6 brez nobene predelave. Jst bi pa hotu malo nadgradit to mojo apnco in dat notr kakšen 72cc cilinder. Problem pa je da ne vem kakšen uplinjač moram kupit. Sem slišal da so bje dellorto neki fuul dobri samo sem gledu in jih je nekih 500 vrst (SHA, PHBG..  .). Zdej če bi mi vi majstri malo pomagal in mi poskusli svetovat kak uplinjač moram kupit. In pa še zanima me če je avspuh Lipnik tudi dober??? Če imate še kak drug predlog, kako bi mojo mašinco malo bolj hitro naredu pa kar povejte  :D

PS: Če lahko še dodate spletne trgovine kjer se da to kupit pa če poveste kake dele z zmerno ceno ;D

 

Zakaj pa ravno 72ccm cilinder? Po mojem je to malo preveč za APN. Včasih je blo moderno brusit cilinder tja do 41 mm (<60 ccm) pa je blo že malo premočno se je začel okvir motorja zvijat, pa še mašina je kar orng trpela (glavna gred, sklopka).

 

Glede hitrosti je pa odvisno kaj ti sploh hočeš. 90 km/h je za APN že velika hitrost in s tem tudi že nevarna( moped je prešvoh narejen za take hitrost).

Za to da ti bo letel 80km/h pa sploh ne rabiš kaj dosti kompliciranja ( L -bat fi= 39 ali 39,5mm seveha tudi cilinder pobrušen na to dimenzijo, prednji verižnik 15, V uplinjač pa malo večjo dizo ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!