Jump to content

Recommended Posts

Pozdravljeni. Zanima me vaše mnenje o nakupu 125 kubičnega motorja, gre za Aprilio Pegaso 125.

Motor je uvožen iz italije, še v prvotnem stanju vse, ima 11000 kilometrov cena bi bla okol 650 evrov.

Se splača to kupiti, imel bi ga za okoli hiše in za v službo poleg avtomobila.

Lp

Naj ti hitro linkam eno objavo (ki je btw tvoja) dokler si še živ: http://www.motosvet.com/tabla/topic/35812-aprilija-pegaso-125cc-letnik-1992/?p=2087468 --> kar v tej temi ostani. Če nihče ne odpiše to ne pomeni, da ne vidijo/vidimo, le motor je zelo redek (tako redek, da ga niti Budacki ni imel). Verjetno pa ima mašino enako kot RS, SX? Rotax 123/122? No, kar se tega tiče je top-notch :P Na splošno glede kupovanja motorjev malo poglej temo o RSki, mogoče o 2t motorjih ipd. Za kaj specifičnega o tem motorju boš moral pa počakat, da se najde nekdo, ki ga je že imel in ti odpiše tam v tisti temi.

+ poskusi še tukaj: http://www.motosvet.com/tabla/topic/34559-oglasi-iz-interneta/page-94

Če pa te zanima na splošno nakup 125ke, na kar namiguješ z naslovom te spretno odprte teme, pa je tudi v zvezi s tem odprtih že d245777abca64ece2d5d7ca0d19fddb6.png strani.

Edited by Gasperr

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• Vvacovni
      By Vvacovni
      Lep pozdrav imam skuter lonigja grido 50ccm 2t.na skuteru sem menjal avspuh valjče ki so zdaj 5.2g.športni filter in dizo 72.(vrjetno je prevelika)|skuter ima na polovici gasa hitrost 45kmh ko pa dodam gas pa ga zacne dušit.kaj naj naredim da povečam hitrost in da ga nebo več dušilo.hvala za odgovore
    • zangril
      By zangril
      Pozdravljeni,
      zanimam se za nakup motorja in sicer Honda cb125r. Zelo bom vesel tudi kakšnih nasvetov in komentarjev glede motorja. 
      Lep pozdrav, Žan Gril. 
    • winters eu
      By winters eu
      deber dan opravljam izpit za 125ccm in ze nakupujem motor pa me zanima blokada motorja saj sem zasledil ok husqvarna TE 250 in me zanima ce ga lahko blokiram da ga bom nato lahko vozil z izpitom za 125 ccm .ce veste me zanima tudi cena blokade hvala le pa za vas čas 
      lep pozdrav 
    • beNi27
      By beNi27
      Zivjo nameravam kupiti prvi 125ccm motor ko naredim izpit. Izbiram med enduro 2t in supermoto 2t v mislih imam:             HM Moto CRE/CRM 125 six comp   KTM EXC 125 (enduro verzija)         Aprilia Sx/Mx/Rx 125                         GasGas EC 125 (Ce ga dobim )         Kasni predlogi????

Motosvet Chat

Motosvet Chat

You don't have permission to chat.
    • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!