Skoči na vsebino

KAM GREM JUTRI?


fasttrack

Priporočene objave

??? 6 x 7 čevapov  :beer2:

 

Mi pa na   :bike:   / :kmet:   in :beer1:

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj v 12.07.14 se začne v Semiču ob 11.00 Kmečka ohcet vabljeni tudi motoristi baje bo tudi žregnanje motorjev janci in odojki so že nasoljeni ! :beer2:

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Jutr pa grem ....... mator oprat, pol ga pa pelat back tio garage :D ......... in čakat da bojo še kaj suhe ceste, da se pelem mal po ulci gor in dol :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupt motor v Maribor....

... le kako boš najdu Maribor brez mene in moje orientacije ... ??? :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... le kako boš najdu Maribor brez mene in moje orientacije ... ??? :) :) :)

Če greš z mano pri meni ob 13h.....pol bomo pa že najdli ,če ne Maribora pa Dunjo.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste kupil MAČKA ?

Prjatel je povedal čost vse podatke narobe od modela ,cene .prevoženih km itd.....skratka motor je ohranjen in ima cca prevoženih 110kkm,redno servisiran pri Jermanu v Depali vasi,ima nove pnevmatike in kompleten potovalni set,prede lepo a so mu prijele prednje čeljusti ker je motor stal 1 leto,je letnik 2004 in ga ceni na 2999€.......prijatelj je mislil da sta se menila za 2k€ kar bi bil zelo dober nakup.....za 3k€ pa je na izbiro kar nekaj motorciklov na netu ,tako da še premleva,v ožji izbor mu hodi tudi Caponord ki je tudi meni všeč motor in  tudi Varadero ......se še odloča ali uzem mačka v žaklju  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatel je povedal čost vse podatke narobe od modela ,cene .prevoženih km itd.....skratka motor je ohranjen in ima cca prevoženih 110kkm,redno servisiran pri Jermanu v Depali vasi,ima nove pnevmatike in kompleten potovalni set,prede lepo a so mu prijele prednje čeljusti ker je motor stal 1 leto,je letnik 2004 in ga ceni na 2999€.......prijatelj je mislil da sta se menila za 2k€ kar bi bil zelo dober nakup.....za 3k€ pa je na izbiro kar nekaj motorciklov na netu ,tako da še premleva,v ožji izbor mu hodi tudi Caponord ki je tudi meni všeč motor in  tudi Varadero ......se še odloča ali uzem mačka v žaklju  :P

MAČKA sm mislu TIGRA ne tistga u žaklu

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAČKA sm mislu TIGRA ne tistga u žaklu

Vem kaj si mislu . Kam greš jutri?  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

...jutri ???

... čist vseeno kam ... :)

.. samo da bo mal ropotal ... in mal tresl ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na moped :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!