Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      Upam da so porodnišnice pripravljene na naval čez 9 mesecev. Da ne bo spet drama  
    • RobiRoberto
      Virus ima tudi močne stranske učinke, brez tega da bi bili okuženi.  Moja draga je včeraj šla k dežurnemu zdravniku, ki ji je povedal, da so taki obiski kakršen je bil njen, v sedanjih časih kar pogosti, in da za njih ni zdravila.   Ura je 10.30, mojaa draga je še vedno v postelji in nič ne kaže da bo vstala, ker mi je rekla, da se tako slabo počuti.      /  
    • RobiRoberto
    • cb1300
      Meni je agencija odpovedala 3dni pred odhodom, želja je bila, da se mi vrne denar-v odgovor sem dobil,da denarja nimajo, ter dobil vrednostnico-s čimer se ne strinjam-kaj sedaj....pravno imam pravico,stvarno se pa lahko zatakne
    • RobiRoberto
      Včeraj zvečer mi je moja draga povedala, da je bil pri TV dnevniku nasvet, naj tisti ki svoje domače ljubljenčke sprehajamo po "javnih površinah", po vrnitvi nazaj domov, najprej "razkužimo" njihove tačke ...      /  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!