Jump to content
  • Sign Up
  1. pik1

pik1

2. SEBA33

SEBA33

3. hajoktejn

hajoktejn

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• mojamiska
      üdvözlettel szeretett szlovéneimnek Saj bomo kmalu tako pozdravljeni s strani vlade, mar ne?? Če mene spomin ne vara smo tole garnituro že 1x odslovili  . Ne vem zakaj se rinejo spet, če smo jim pa povedali, da jih ne maramo . Na ključna mesta so se postavili, da bodo ja vse spet uničili, še tisto nekaj malega kar je dobro in tisto kar jim ni uspelo prvič  . Srecno Slovenija                                            
    • Dr.SPEED
      Hrane na pretek 😉 SL_MO_VID_20200227_142249.mp4 To sta ASA, kitajska 150ccm vespa, in gremo za KolumbijoNimata pripomb nad vremenom,vse preživita, spita v šotoru, čeprav je ponoči fajn mrzlo... Šibata lepo počasi, tam okrog 50km/h, dol po bregu, do 80,v breg😄 tam baje malo bolj počasi leti...  Bližje sem Kolumbiji, lepše ceste so https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ciudad_Mitad_del_Mundo     VID_20200228_135647.mp4 VID_20200228_135802.mp4
    • smasher
      Torej ko smo govorili o napetostih polnjenja, kaj ni da ko šumi v akumulatorju se samo kislina brezveze kuha? Ta novi amazon v "klasičnem" programu posiljuje aku ure in ure z 15V in cca1A, če pa kliknem na AGM program pa napiše full. Kaj to pomeni da ima neumen program ali da aku ni več pri najbolših močeh in pač dokler vleče tok mu ga polnilec šopa. Ne vem zakaj bi silil aku na 15V? Ker se mi zdi da pač vleče nek minimalni tok zaradi kuhanja kisline?
    • GeeSXer
      samo da ne najebemo
    • GeeSXer
      nisem od tu. kaj pomeni polhn?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!