Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 750


mik

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

prodam komplet poškodovane plastike za K6/K7 belo plave

desno bi bilo potrebno zalepiti na enem delu in malo popraviti

več info in slike na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Od danes sem ponovno ponosni lastnik najlepšega motorja na svetu, belo modrega gsxr 750 k4. Veseu sm k stu mater. Upam da mu je namenjena lepša usoda k prejšnemu.. Nč pičim zdej še mal u garažo, motor pogledat, spat itak ne morem..

Lp Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Rabil bi deklc oz. pokrov motorja na levi strani, tam kjer je navitje. Moj je popraskan. Če ima kdo celega, naj me prosim kontaktira. 051-330-862

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi rabil isto zadevo za moj track bike.. Je še od padca pri prejšnjem lastniku pokrov magneta precej dobro pobrušen in mislim, da je stena tako tanka, da ga je treba samo malo bolj grdo pogledat, pa bo spustil..

Aja, model K4/K5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Rabil bi deklc oz. pokrov motorja na levi strani, tam kjer je navitje. Moj je popraskan. Če ima kdo celega, naj me prosim kontaktira. 051-330-862

Verjetno bi bilo dobro, da poveš tudi za kateri model oz. letnik potrebuješ pokrov.

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te ne moti napis Gsx-R ga za 30€ s poštnino vred dobiš iz HongKonga. Novega :)

http://www.ebay.co.uk/itm/Suzuki-GSXR1000-600-750-Stator-Engine-Cover-Black-LE12-/250725602593?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item3a60691521

Mi deluje pa bolj krhek od serijskega, čene bi ga vzel tudi jaz.. Samo glede na to, da je moj motor izljučno za na pisto, so šanse drsanja po asfaltu precej večje in bi raje imel en malo bolj močan pokrov..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

mene pa zanima naslednje imam full akrapovic izpuh z dolgim loncem in me zanima če bi blo možno gor zmontirat kratkega,rad bi dobil predvsem bolj rezek zvok ker je zdaj zelo tih čeprav je db killer odstranjen

LP

post-2807-0-23243200-1322854832_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

mene pa zanima naslednje imam full akrapovic izpuh z dolgim loncem in me zanima če bi blo možno gor zmontirat kratkega,rad bi dobil predvsem bolj rezek zvok ker je zdaj zelo tih čeprav je db killer odstranjen

LP

skrajšaj dušilec za 10-15cm. Naj ti nakdo naredi, ki obvlada zadevo in bo izgledlo kot orginal. Tako nebo nobenih problemov z tamodrimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

enako kot moj predhodnik tudi sam kupujem K8 ali K9, barva ni nekam zelpo pomembna.. se pa neb branil črno-oranžne kombinacije, vendar mislim da bo težka..

vse ponudbe prosim na zs.

hvala in lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

zdravo,

na mojmu gsxr k4 se je pojavil problem, mrzel zelo težko užge, ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo narobe?

ps mam tud jst ene športne stopalke viška, dam zelo ugodno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojmu gsxr k4 se je pojavil problem, mrzel zelo težko užge, ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo narobe?

Prvo, kar mi pade na pamet je slab senzor za temperaturo hladilne tekočine.

A ko enkrat vžge, ima povišan prosti tek? Če ne, je lahko tudi slaba nastavitev povišanega prostega teka...

ps mam tud jst ene športne stopalke viška, dam zelo ugodno

:hmm:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je za nastavit mrzel prosti tek..obrati ko ga vžgeš nesmejo iti preko 2000obrt/min in pod 1500obr/min seveda ko je mrzel. Za nastavit pa je nekjer pod tankom karmor grejo zajle od gasa...naj bi bla dva vijaka eden je od mrzlega prostega teka kateri pa ti nebi znal povedati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!