Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 750


mik

Priporočene objave

A ve kdo za kak ugoden izpuh(lonec)?Lahko nov al pa rabljen. Nucam pa za model K1.

LP

Popravljeno . Popravil borollety_4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo za kak ugoden izpuh(lonec)?Lahko nov al pa rabljen. Nucam pa za model K1.

LP

Najdeš ga na e-Bay, če imaš srečo dokaj poceni. Prav tako se najdejo tudi obeski za ključe... .) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Sem lastnik TDM-a, za novo sezono pa ga nameravam menjati, in sicer najverjetneje za GSX-R 750.

Rad bi, da mi lastnik katerega pove kakšno mnenje o tem motorju, ker mi je dokaj "nepoznan".

Lp!

Kar zanimiv preskok. Razlika med tema dvema motorjema je kar velika. Najprej se vprašaj, kaj si res želiš od motorja. Največja razlika je prav v drži, kar zna recimo pri daljših vožnjah povzročat nemalo težav. Drugače pa je po mojih izkušnjah GSX-R hudo zabaven in zmogljiv motor, ki ga je užitek vozit, bi pa recimo za daljša potovanja vsekakor raje vzel kaj drugega. Seveda pa ob takšnem motorju vsekakor spadajo tudi poštimane zadeve v glavi, ker si mrcina prav želi, da jo naviješ v visoke obrate in iz nje iztisneš čim več. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar polsintetiko uporabi od castrola mislim da je to ''superbike'' drugače pa motul 5100 (10w-50 ali 10w-40) al pa kakšen shell....

R4 je sicer res kvaliteten tudi sam sem ga uporabljal, pa sem prešaltal iz r4 na 10-50 motula (5100) pa se menjalnik,sklpoka dost lepše obnaša, pa tud z kar nekaj kolegi iz kluba sem se pogovarjal pa vsi vozijo 5100 motula na cestakih in so zelo zadovoljni.

Ps. pa še pol cenejši je, manj ga spije od servisa do servisa, pa tud iztoši se ne tako hitro. :OK:

Za tanove suzukije k6 in k7 celo svetujejo po prvih 1000km nadaljnih 6000km celo mineralno olje in šele kasneje sintetično olje.(Informacija od pooblaščenega prodajalca in serviserja motorjev suzuki iz mb).

Hello!

Mogoče komu všeč?

lp

Tile obeski zgledajo res ql samo so pa za moje pojme na ključih od motorja popolnoma neuporabni.

Kdor jih bo uporabljal naj pokaže predel klučavnice čez eno sezono- definitivno ves stolčen od kovinskega obeska.

Je pa šminka o tem ni dvoma. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar polsintetiko uporabi od castrola mislim da je to ''superbike'' drugače pa motul 5100 (10w-50 ali 10w-40) al pa kakšen shell....

R4 je sicer res kvaliteten tudi sam sem ga uporabljal, pa sem prešaltal iz r4 na 10-50 motula (5100) pa se menjalnik,sklpoka dost lepše obnaša, pa tud z kar nekaj kolegi iz kluba sem se pogovarjal pa vsi vozijo 5100 motula na cestakih in so zelo zadovoljni.

Ps. pa še pol cenejši je, manj ga spije od servisa do servisa, pa tud iztoši se ne tako hitro. :OK:

Za tanove suzukije k6 in k7 celo svetujejo po prvih 1000km nadaljnih 6000km celo mineralno olje in šele kasneje sintetično olje.(Informacija od pooblaščenega prodajalca in serviserja motorjev suzuki iz mb).

Tile obeski zgledajo res ql samo so pa za moje pojme na ključih od motorja popolnoma neuporabni.

Kdor jih bo uporabljal naj pokaže predel klučavnice čez eno sezono- definitivno ves stolčen od kovinskega obeska.

Je pa šminka o tem ni dvoma. :P

A potem bi bil Castrol R4 cool?Sm mal na Bolhi gledo, pa se kr poceni prodaja, 11.5€ liter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Castrol r4 je full synthetic olje(10w-50 tri zone), močno dvomim da je cena 11,5 eur, po starem vem da se cena pri nas giblje okoli 5000 sit kar je enkrat več. .)

No če ga dobiš za tak denar potem vzami, čeprav težko verjamem da gre za r4, verjetno tiskarski škrat in gre za polsintetiko, prodaja pa se pod tržnim imenom gps. Za ostale info. poglej na njihovi spletni strani, je vse lepo obrazloženo.

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene zanima glede 750ke, letnika 01-02(k1,k2),namrec ce je kaksna razlika med tema dvema motorjema,in ce si kdo izmed vas lasti ali pa ce ve za kakega da se oz se bo kmalu prodajal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima glede 750ke, letnika 01-02(k1,k2),namrec ce je kaksna razlika med tema dvema motorjema,in ce si kdo izmed vas lasti ali pa ce ve za kakega da se oz se bo kmalu prodajal?

Če sta na sliki enaka, potem sta enaka :D Mogoče kak tweak, večjih pa sprememb ni bilo. Imajo pa za razliko od SRADov že elektronski vbrizg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ali ima mogoče gdo Slovenjsko knjigo navodil za GSX-R 750 l.2007? :? Lepo prosim da mi jo posodi,da jo prekopiram! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče gdo Slovenjsko knjigo navodil za GSX-R 750 l.2007? :? Lepo prosim da mi jo posodi,da jo prekopiram! :naughty:

če si kupu novga pol pejd težit prodajalcu...drgač pa mula velik najde :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si kupu novga pol pejd težit prodajalcu...drgač pa mula velik najde :P

Res ti hvala za tak nasvet! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mogoče pogledal v oni temi o servisnih knjigah? Tam se mi zdi da sem dal link za 600, 2006 letnik, sej je praktično isti motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me,ko se prižge opozorilna lučka za gorivo-rezerva,koliko litrov je še v reze.

model pa je suzuki gsx-r 750 k5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me,ko se prižge opozorilna lučka za gorivo-rezerva,koliko litrov je še v reze.

model pa je suzuki gsx-r 750 k5.

Poglej v navodila :P :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me,ko se prižge opozorilna lučka za gorivo-rezerva,koliko litrov je še v reze.

model pa je suzuki gsx-r 750 k5.

Jaz imam sicer K4 ampak verjetno je enako, prižge ko imaš še 5l, tako da lahko narediš še nekje 60-70km (odvisno od vožnje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me,ko se prižge opozorilna lučka za gorivo-rezerva,koliko litrov je še v reze.

model pa je suzuki gsx-r 750 k5.

odvisno, kako voziš in kakšno gorivo tankaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 600 K5... Če se prižge lučka na Koprski obvoznici pri bencinski pumpi, ga na Vrhniki 1km po bencinski zmanjka in motor ugasne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 600 K5... Če se prižge lučka na Koprski obvoznici pri bencinski pumpi, ga na Vrhniki 1km po bencinski zmanjka in motor ugasne :)

hehehehehehhehehehe,sej je enako k4,k5

ker se mi zdi da se mi takoj lučka prižge po 150 km-ih,no pa če je sše za cca 60 km pol narediš približno 200-220 km s tankom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Helow,

Zanima me ketero olje najboljš paše tej Suzi (gsx-r 750, l.2001). Katero bi vi priporočali?Gledam Motul 5100, Motul 300V (10-40w al 15-50W) - kaj je tuki razlika oz. kaj vi priporočate?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow,

Zanima me ketero olje najboljš paše tej Suzi (gsx-r 750, l.2001). Katero bi vi priporočali?Gledam Motul 5100, Motul 300V (10-40w al 15-50W) - kaj je tuki razlika oz. kaj vi priporočate?

LP

Še vedno iščem olje .) A je kdo mel kake težave z Motulom 300v 15W50 (pač glasen menjalnik, drsenje sklopke, itd...). Pozna kdo kakega dilerja za Motul?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola borollety_4!

prepusti 300V uporabnikom piste in pogostim menjavam, verjemi da boš s 5100 max+ zadovoljen... pa še za kako kepco sladoleda bo ostalo v žepu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!