Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 750


mik

Priporočene objave

Temu odarju bom jaz mamo enkrat servisiral. Toliko obljubljajo na koncu se pa poserjejo. Grdo sem se izrazil, vem, oprostite a žal je tako. Zakaj pa ne bom pisal, če koga zanima pa bom.. Uglavnem tipične seronje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja onega na viču poznam Uroš, če se ne motim on mi avto servisira ;)

Pol bom pa zgleda tja peljal, ker sem že nekaj kritik slišal o onemu iz Šiške :blink:

Ni Uroš. Jaz sem mislil Jureta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jure pravi, da motor lepo laufa. Zgleda da mene panika grabi, je pa dobro da sem se oglasil pri njemu, saj sem izgubil že drugi vijak na okvirju (thx Jure ) :whistle:.

Žal pa imam nov problem. Danes mi je na poti na ride motor na lepem ugasnil :unsure: Armatura mrtva, na obračanje ključa ne reagira v glavnem popolnoma dead...

Najprej sem pomislil na najhujše "fak ribnu je" (1KM prej je lučka za olje svetila ene 5s, ampak sem predvideval, da je svetila od vožnje po zadnjem kolesu).Po 10 minutnem pregledu motorja sem ga zalaufal na potisk, delal je dokler nisi prižgal luči ali žmigavca potem je crknil :blink: .

Uspel sem se še pripeljat do Vrhnike nato pa v kombiju do LJ :slap:.

Zanima me kaj bi to bilo in če se da to kaj doma pogledat?

Predvidevam, da je okvara na alternatorju ali morda napeljavi, saj je akumulator nov.

Motor sem včeraj opral a je možno da je kaj v stiku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem včeraj opral a je možno da je kaj v stiku?

Preglej varovalke... po je prvo, kar bi jaz naredil... za preverjanje vsega ostalega štroma se pa obrni na študirane glave .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu odarju bom jaz mamo enkrat servisiral. Toliko obljubljajo na koncu se pa poserjejo. Grdo sem se izrazil, vem, oprostite a žal je tako. Zakaj pa ne bom pisal, če koga zanima pa bom.. Uglavnem tipične seronje

Tvoj odgovor je vreden 0 brez argumentov... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem ker sprašujem, še preden bi prelistal forum ampak ali ima kdo manual za suzuki gsxr 600 srad......

ali pa vsaj link......hvala...lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem ker sprašujem, še preden bi prelistal forum ampak ali ima kdo manual za suzuki gsxr 600 srad......

ali pa vsaj link......hvala...lp!

Poglej, če boš tukaj kaj našel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da povem kaj je zdaj z mojim strojem....

Šla je praktično vsa napeljava + regler + navitje...strošek? ne sprašujte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

kaj bi bilo lahko narobe, ko dam kontakt zasveti normalno lučka za rezervo ampak ko se voziš in pride do rezerve se lučka noče prižgati kaj bi lahko bilo

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi bilo lahko narobe, ko dam kontakt zasveti normalno lučka za rezervo ampak ko se voziš in pride do rezerve se lučka noče prižgati kaj bi lahko bilo

hvala za odgovore

Verjetno tipalo (termistor?) v rezervoarju, ki bi moralo vklopit lučko...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no men je pa šesta prestava crknila..na k4 750..baje da samo enkrat mal slab pošaltaš pa lahk gre..

baje se lahk še vozm sam brez šeste..pa rekl so da je treba kr na močno pošaltat..nč šparat preveč..

sam še zmer ne vem kje in kdaj bi blo da nism dobr pošaltal...

sam tolk za informacijo..drgač deluje vse kot urca..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu odarju bom jaz mamo enkrat servisiral. Toliko obljubljajo na koncu se pa poserjejo. Grdo sem se izrazil, vem, oprostite a žal je tako. Zakaj pa ne bom pisal, če koga zanima pa bom.. Uglavnem tipične seronje

napiši, da ne boš tudi ti tipični seronja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no men je pa šesta prestava crknila..na k4 750..baje da samo enkrat mal slab pošaltaš pa lahk gre..

baje se lahk še vozm sam brez šeste..pa rekl so da je treba kr na močno pošaltat..nč šparat preveč..

sam še zmer ne vem kje in kdaj bi blo da nism dobr pošaltal...

sam tolk za informacijo..drgač deluje vse kot urca..

Lahko ti laufa še 50kkm, lahko ti pa čez par km zamelje cel menjalnik in še mašina zraven. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no men je pa šesta prestava crknila..na k4 750..baje da samo enkrat mal slab pošaltaš pa lahk gre..

baje se lahk še vozm sam brez šeste..pa rekl so da je treba kr na močno pošaltat..nč šparat preveč..

sam še zmer ne vem kje in kdaj bi blo da nism dobr pošaltal...

sam tolk za informacijo..drgač deluje vse kot urca..

koliko prevoženih imaš na suzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla.

mene zanima ali je velika razlika med 600 in 750??

lp :)

Povem ti kot lastnik 600taka...je velika ja :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebral poste in a res najbolje priporočate za suzukije 750 olje motul 5100 10-40 in ali je to preizkušeno ali kar tako na pamet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!