Skoči na vsebino

Aprilia Atlantik Sprint - problem z cukanjem


Priporočene objave

Oj,

problem, ki se je pojavil po zimskem spanju na mojem Atlantiku.  Začel mi je cukat pri majhnih brzinah li v koloni, včasih tudi ugasne kje v kakem križišču, ko stisnem gas. Skratka neki ga zafrkava. najprej smo mislili, da je problem v slabem gorivu, pa sem naredil kar nekaj kilometrov, vmes sem točil še 100 oktanski bencin pa nič. Menjali smo svečko pa spet nič. Skratka kaka huda okvara ne more bit je pa zahrbtna in skrita. Ima kdo kakšno izkušnjo, nasvet??? Mel skuter na servisu pri Vombergerju in ne najde napake oz nima testerja da bi zadevo pomeril. Sem pa iz Kranja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zrihtal, zarad nečesa že se je kapa na svećki malce stopila prav tako pa je bil ožgan kbel do svečke, povzročalo je preskakovanje iskre ter motnje motorja. Sedaj dela k ŠUSSSSSSS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti ga je pa zrihral? Davor (Vomberger) je sicer zelo prijazen, ampak blaznih izkušenj s to pasmo pa nima. Saj za redni servis in za pakne zamenjat je super, za kaj več pa ne vem, še ni bilo treba. Xraider je malo daleč, drugega pa ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kdo ti ga je pa zrihral? Davor (Vomberger) je sicer zelo prijazen, ampak blaznih izkušenj s to pasmo pa nima. Saj za redni servis in za pakne zamenjat je super, za kaj več pa ne vem, še ni bilo treba. Xraider je malo daleč, drugega pa ne poznam.

Sori k sem tok hitr z odgvorom, zrihtal mi ga je Ščavničar iz Medvod., če rabiš kontakt povej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala, ne bom rabil. Se mi je medtem "cesta postavila pokonci", razbitina je že prodana (brez dvoma se bo spet kmalu pojavila na netu kot odlično ohranjena, nekarambolirana in z magičnimi 20.000 prevoženimi), jaz pa zbiram finance za naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sori k sem tok hitr z odgvorom, zrihtal mi ga je Ščavničar iz Medvod., če rabiš kontakt povej. 

Če smem prosit mam atlantica 500 pa bi jaz kontakt serviserja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!