Skoči na vsebino

Honda SH300


78dusko

Priporočene objave

Ja kilometrov je kar veliko, ampak se mu nič ne poznajo. Če boš prodajal po delih me kontaktiraj, za kakšno plastiko bi se lahko zmenila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po delih jo nebom prodajal ker se mi ne zdi smiselno, če res ne uštimam papirje jo bom prodal za 400 €.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Po delih jo nebom prodajal ker se mi ne zdi smiselno, če res ne uštimam papirje jo bom prodal za 400 €.

Lp

 

Menjam Gilero Nexsu 500 letnik 2008, 18000km, kupljena v Slo, redno servisirana,....za Hondo sh 300 oz. Kymco people gt 300i

 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz jo imam, razmišljam, da bi prodal, ker je ne uporabljam kaj dosti. Prvi lastnik, kupil maja 2012, naredil cca 3.500km. Servisirana in kupljena v ASu.

Je črna metalik z originalnim kovčkom in spredaj Hondino šipo in zaščito za roke.

Več na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je po moje tam nekje 2010 ali celo leto starejša. Je od mojega soseda, ki jo je dal tja prodajati, ker se vozi v glavnem samo z motorjem. Nekako tako, kot se dogaja meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ja iz bs centra je letnik 2010 danes sem si jo ogledu ampak vseno 3400€ se mi zdi veliko za skuter skoraj že pet let star. (nova yamaha x-max 250 pa za 3990 € samo mi je prevelika).

Motolover ima novejšo in ne za prav veliko več.

(Pogleda grem se aprilio sportcity300)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ja iz bs centra je letnik 2010 danes sem si jo ogledu ampak vseno 3400€ se mi zdi veliko za skuter skoraj že pet let star. (nova yamaha x-max 250 pa za 3990 € samo mi je prevelika).

Motolover ima novejšo in ne za prav veliko več.

(Pogleda grem se aprilio sportcity300)

To se boš moral pa sam odločit. Pravim pa ponovno, da se x-max 250 "skrije" po voznih lastnostnih napram sh 300. Po obliki pa imajo vsake oči pač svojega malarja. Mogoče je tudi meni x-max na pogled malo bolj všečen, ko pa gledam samo izdelavo in že prej ostalo navedeno je sh v prednosti. Če je pa pri teh dveh sh tako, kot navajaš bi osebno vzel od motolover-ja, ker je zadnja oblika...Kar koli boš vzel pa vzemi z abs.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ja pri x-max se mi zdi cena za novega glede na rabljeno sh ok. Kar pa mi je pa pri x-max zelo všeč je zelo velik prostor pod sedežem-nebi potreboval kovčka (tako kot pri mojem beneliju velvetu). Drugace je x-max večji kar mi ni všeč pa tudi prostora nima med nogami se pravi raven poden tako, da za mene ne pride v "poštev".

Sem pa šel gledat in probal aprilijo sportcity 300 odličen primestni skuter podoben kot sh to kar iščem. Edino kar me je zmotiloje to da nima cbs zavornega sistema ok za abs sem vedel, da ga ni. Drugače pa ima dvojni disk spredaj lepo se pelje in dobro potegne razen pri cca 60km/h je ob spustu rok krmilo malo zanihalo-streslo kakor da ni sprednja guma centrirana. Kupil bi ga ampak prodajalec trenutno še ne ve če ga bo prodal.

Moram probat še peljat hondo sh300 da lahko primerjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Si jo prodal?

Mogoče se tudi jaz odločim prodajati mojo, ker je skoraj nič ne uporabljam.

Vidim, da smo večina lastnikov z domžalskega konca. ricky.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si jo prodal?

Mogoče se tudi jaz odločim prodajati mojo, ker je skoraj nič ne uporabljam.

Vidim, da smo večina lastnikov z domžalskega konca. ricky.gif

Sem ja. Drugače  pa res odličen skuter. Jaz sem bil maksimalno zadovoljen.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Obstaja kakšen maxiscooter na katerem je - pri vožnji - zgornji del telesa nagnjen naprej. Se pravi, da ne sediš poponoma zravnano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja kakšen maxiscooter na katerem je - pri vožnji - zgornji del telesa nagnjen naprej. Se pravi, da ne sediš poponoma zravn

SH 300, za ostale ne vem, oz. niso tega sposobni.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakši dve uri sem se vozil z Piaggiom mp3. Pozicija sedenja - pokočno - mi ne ustreza zaradi problemov s križem. Kolega mi je omenil Gilero nexus. Na tem skuterju naj bi bil voznik že v osnovi rahlo nagnjen naprej. Zanima me info iz prve roke, torej kakšnega lastnika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakši dve uri sem se vozil z Piaggiom mp3. Pozicija sedenja - pokočno - mi ne ustreza zaradi problemov s križem. Kolega mi je omenil Gilero nexus. Na tem skuterju naj bi bil voznik že v osnovi rahlo nagnjen naprej. Zanima me info iz prve roke, torej kakšnega lastnika ...

samo nexus je zelo trd, pravi sportak med skuterji, tako kot t-max, če te boli križ, te bo še bolj :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede udobne ,res udobne vožnje na daljše razdalje je zelo pohvaljana honda silver wing  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja SH300 gre te dni na avtooglasnikkiganesmemnapisati..

Razlog prodaje? Pet motorjev, samo ena rit. Ni nujno, bi bilo pa pametno zmanjšati vozni park.  ;)

 

Letnik maj 2012, prvi lastnik, kupljena v AS Domžale, črna kovinska, 3826km (slikana danes), redno servisirana na Asu v Trzinu.

Tu so slikice, več pa na PM.

 

f67264df-6e74-47a1-a1d3-f196eb2df83c_zps

 

DSCN4922_zpsq77mfkzu.jpg

 

DSCN4919_zps5oqlbakr.jpg

 

DSCN4929_zpsxdjdnwn4.jpg

 

DSCN4927_zpsabd1a4m7.jpg

 

DSCN4930_zps2dx8zob3.jpg

 

DSCN4932_zpswzv84mem.jpg

 

DSCN4935_zpsmjym6q4t.jpg

 

IMG_3398_zpsd4rg1kkc.jpg

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nexusa sem imel kakšno leto in je zelo trd in eden izmed manjših maxijev na trgu. Jaz sem velik 170, pa se nisem nekako dobro počutil na njemu.

T-max ima držo naprej in bolj motorski način vožnje, kar je zelo pohvaljno, ampak res pa ni nekega udobja kot ga imata honda silver wing in burgman 650.

Kar se pa bolečin v križu tiče, imajo pa scooterji ta problem, ker so noge naprej in hrbtenica dobiva direkt sunke od motorja, krive so pa naše zje...e ceste in scooterju te glih nekako ne pašejo. Pri motorju je razlika, ker imaš noge pod ritjo in s temi tudi blažiš sunke, da te ne nabija direkt v križ.

Zaradi tega tudi sam vedno bolj pogledujem nazaj proti klasičnim motorjem, ker mi na scooterju drža enostavno ne paše in sem imel že kar nekaj različnih maxijev.

Tako da kakor za koga, enim paše ta način sedenja enim pač ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta še po novem diši :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :whistle:

Hči že joka, kako jo bom poleti na treninge vozil. Saj, za kaj drugega ga skoraj nimam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nexusa sem imel kakšno leto in je zelo trd in eden izmed manjših maxijev na trgu. Jaz sem velik 170, pa se nisem nekako dobro počutil na njemu.

T-max ima držo naprej in bolj motorski način vožnje, kar je zelo pohvaljno, ampak res pa ni nekega udobja kot ga imata honda silver wing in burgman 650.

Kar se pa bolečin v križu tiče, imajo pa scooterji ta problem, ker so noge naprej in hrbtenica dobiva direkt sunke od motorja, krive so pa naše zje...e ceste in scooterju te glih nekako ne pašejo. Pri motorju je razlika, ker imaš noge pod ritjo in s temi tudi blažiš sunke, da te ne nabija direkt v križ.

Zaradi tega tudi sam vedno bolj pogledujem nazaj proti klasičnim motorjem, ker mi na scooterju drža enostavno ne paše in sem imel že kar nekaj različnih maxijev.

Tako da kakor za koga, enim paše ta način sedenja enim pač ne.

Ob priliki bom poskusil še kakšnega T-maxa. Če je pozicija sedenja vsaj približno takšna kot pri motorju, potem bo o.k. Tukaj gre za iskanje kompromisov: partnerka ne želi na motor, vožnja z maxiscooterjem pa ji je v redu, sam pa moram najti scooter, na katerem ne bom trpel zaradi pokončne drže. Tko je .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!