Skoči na vsebino

Ideje za predelavo skuterjev


vuca77

Priporočene objave

Kak ti je kaj kazalo km/h (top speed mislim)

Kaže točno??

Jaz si tudi mislim kupit števec kr ma na števcu opcijo TRIP samo za 1 dal al pa dokler ne resetiraš, pa bom lahko točno zmero kolk mi žere benza :)

LP, Vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuraca je kazo točno lago je ko pes....Pa sn ga rajši sošolcu prodal za APN-ko pa je reko da mu točno kaže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuraca je kazo točno lago je ko pes....Pa sn ga rajši sošolcu prodal za APN-ko pa je reko da mu točno kaže

pol pa nis mel prav nastavljenega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje bi dobu ročke od runnerja 180, tiste s kromiranimi končniki, pa če pašejo na 50 kr so ful lepe, pa še mal bol ven izstopajo pa ti še mal bol motor zaščiti k padeš!!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje bi dobu ročke od runnerja 180, tiste s kromiranimi končniki, pa če pašejo na 50 kr so ful lepe, pa še mal bol ven izstopajo pa ti še mal bol motor zaščiti k padeš!!??

Nevem, samo kolko sem vido 180-ko ma za razliko od 50 tele srebrne kapice zašraufane noter v ročke. Kak se to nardi pri 50-ki, ko ma polne ročke iz zunanje strani nevem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cele rocke bi mogu zamenat pomoj. alpa nabav kromast sprej pa postrihej tist :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomoskai včeraj sem kupo števec z obratomerom, pa ma števec samo do 80km/h.Sej vseeno kolk kaže važno da mam obratomer!

Razmišljam da bi si kupo števec od SIGMA BC1600

LP, Vsem

Škoda nisi kupo onega števca od Aeroxa 100 :( Ma vsaj do 120km/h cajger.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi ga kupo samo finta je v tem da ga nimam kam priključit :( . :angry: :angry: :angry:

Sedaj mam sicer števec od Aeroxa Teach3 ko dobiš original obratomer , samo kaže pa 80. Se da kupit športni števec od yamahe samo je pa drag kot svija pa še velike kazalce ma, mislim široke in niso glih lepi :)

LP VSEM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Sej bi ga kupo samo finta je v tem da ga nimam kam priključit  :(  . :angry:  :angry:  :angry:

Sedaj mam sicer števec od Aeroxa Teach3 ko dobiš original obratomer , samo kaže pa 80. Se da kupit športni števec od yamahe samo je pa drag kot svija pa še velike kazalce ma, mislim široke in niso glih lepi :)

LP VSEM

5BS-W3510-00.jpg

Tale res seka. Okol 30k sit mislim da je. Kok si dal pa ti za tega od Tech3?

Popravljeno . Popravil MotoRossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pizda, sem bil idiot. Takega, kot ga Motorossi predstavlja na sliki sem jas vido pred 3 leti za 15.000sit pa se mi je zdel drag :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj bi ga lahko keremu prodal po isti ceni, kot sn ga takrat kupo :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!