Skoči na vsebino

Estonija, Tallin


Priporočene objave

Čez cca 10 dni se odpravljam na tiste konce. Okvirno preko Madžarske, Slovaške, Poljske, Litve in Latvije do Estonije. Iz Tallina imam namen z trajektom skočiti do Helsinkov, za nazaj pa plan še ni dorečen. Kakšni okvirni napotki in uporabne informacije od tistih, ki ste to in takšno pot že dali skozi, bodo vsekakor zelo dobrodošli. Hvala.

Lp

 

Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja izkušnja: za Slovaško in Poljsko ne potrebuješ šotora ker ima večina kampov bungalove po ugodnih cenah. Če imaš možnost se ustavi tudi na severovzhodu Poljske - Mazurska jezera, nam je bilo zelo všeč. Izpostavil bi še rudnik soli zraven Krakova, in obalo baltika. Če te še kaj zanima, pa vprašaj! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Tallinu par let nazaj, seveda ne z motorjem, edino kar lahko rečem je da vsaka čas ter da sem ti fouš ker je tam gor res lepo... malo me je motil polarni dan ko je zvečer in ponoči kot bi pri nas bilo ob 20-21h zvečer. zelo svetlo uglavnem nism pa zihr kater letni čas sem bil....

Zelo lepa pokrajina, srečno in poročaj s kakšnim slikam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!