Skoči na vsebino

Smešne-neumne izjave potencialnih kupcev motorja


aselak

Priporočene objave

Sem prodajal golfa, je prišel tip na ogled in se preoblekel v delovne cote.

Ker ni bilo konca ogledom in vprašanjem, smo se družinski člani malo izmenjavali ob njem na vsake pol ure... pregledal je vse, tudi lak je meril. Bil je penziji in je imel cajt.

Potem, ko je ugotovil, da je vse tip-top pa je začel cjenkat. Ni mu bilo jasno, ko sem mu rekel, da cene ne spuščam, ker dam vedno zadnjo (relativno nizko) in to tudi napišem, enostavno se mi ne da zajebavat s tem. Če mi kateri ne verjame, da ne bom spuščal - njegov problem, je pač zastonj pot naredil. Še vedno sem vse prodal.

Čez čas sem ga moral praktično nagnat z dvorišča, ker sem ga imel že poln k.... :) Avto sem pa prodal drugemu naslednji teden.

Popravljeno . Popravil Fantocci
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem lani prodajal motor ga je pršu pogledat en standarden "biznisman" iz začetka tisočletja, črn audi, poceni obleka, športna očala... samo še modrozoba slušalka mu je manjkala na glavi. 

V glavnem tip pride, pogleda, pogrunta da se nima nad čim pritoževat. Mi ponudi ceno 30% nižjo od napisane na oglasu.

Ok, ne. Ne bo šlo. Mu spustim ceno za 100€ in jih hoče še 100 zraven.

Ko je pogruntal da ne bo nič se mi začne postavljat pred fris in se mi kurči kako zdej motorja nebom prodal zarad sto evričev. "Ja pizda", sm mu reku, "a nisi ti poslovneš in jst študent? Komu je tle več vrednih teh sto evrov?"

V tem momentu je nrdil dva koraka nazaj, neki zajamral kako motor ni nič vreden in se odpeljal. Čez 1h me kliče če lahko pride po motor... Pomoje tudi ja  :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V ponedeljek, ko sem šla v Lj z motorjem me kliče potencialni kupec-klical že nekaj dni prej ampak ni prišel na ogled, ker je Kamnik pa res predaleč stran od Lj. :ninja:

Se dobimo v ponedeljek spotoma v Lj, prva stvar, ko zagleda motor hahaha Sava gume, zakaj si dala pa to na motor. Hmmm :closedeyes:

Motor fotografira z vseh strani, ker menda išče motor za prijatelja sam pa vozi cbrko :? Vprašati menda ni imel nič, ker po njegovih besedah vse piše v oglasu. Rečem, da bo treba gume letos menjati, kolega, ki je bil z njim je ugotovil, da ima guma še 10cm profila, od feltne do vrha gume in so še dobre :?

Po testni vožnje me vpraša, če se bova kaj zmenila. Moj odgovor: NE :grrr 

 

A je... sem očitno preveč navezana na ta motor, da bi ga kar vsakemu prodala, smo tudi prodajalci čudni, priznam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!