Skoči na vsebino

Aprilia servis


bass

Priporočene objave

Spoštovani soforumaši,

Kot že naslov teme nakazuje iščem sposoben servis za motocikle APRILIA. trance_11_confused.gif

Pooblaščenci v Ljubljani so neresni ter slabo opremljeni za konkretnejše posege, z Mariborskim mehanikom imam tri zaporedne izredno slabe in neprijetneizkušnje ter ga odsvetujem. headbang.gif

Prosim lastnike Aprilij za nasvet, kam za vraga peljat motor?

Neki pooblaščeni servisi so še na primorskem, razmišljam tudi, da bi peljal zadevo v Monfalcone... tujina ni ovira, le da se zadeva dokončno uredi in da je mojster strokovnjak ter ima dostop do delov.

AIUTO REGAZZI ! sad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tukaj takoj prek mejo v Italiji je Aprilija servis,ki so dobri.Moj prijatelj ima Aprilijo in jo vozi zmeraj tja,in je zadovoljen. :)

L.P. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okvara je mehanske narave, je treba odpret pa videt.

Rad bi le našel strokovnjaka, ki mu je jasno, da pri litrašu ni prostora za površnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... najtezje vprasanje, ki ti ga lahko clovek zastavi o Apriliah.

Jaz bi rekel: Moto Mario, Velenje. Po mojem je mozak sposoben, ni baraba itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober serviser za aprilio (in ostalo) je bojan v MB. tudi sam vozi aprilio mille tako da je že to plus. edino nima pooblaščenega servisa, tako da se more pač vsak sam odločit če hoče štempl ali ne.

kontakt pa na ZS če koga zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sem govoril z g. Jeršinom, a ima kapacitete polne, tako, da bi na motorju delal po obrokih, kar se mi ne zdi ravno najboljša ideja...Dogovarjam se z g. Vombergarjem, po telefonu mi je pustil dober vtis, jasno mi je, da ve o čem govori.

Najverjetneje se bom odločil kar zanj. To, da je pooblaščen je meni osebno prednost, saj ima dostop do delov in najverjetneje tudi nekaj izkušenj.

Reference na spletu prav tako pričajo v njegovo prid in mislim, da je prava izbira. Čas bo pokazal svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da je pooblaščen je meni osebno prednost, saj ima dostop do delov in najverjetneje tudi nekaj izkušenj.

Reference na spletu prav tako pričajo v njegovo prid in mislim, da je prava izbira. Čas bo pokazal svoje.

tam, kjer sm boldov, si se zihr zmotu. v slo NI delov, če jih nima uvoznik ----> kar pomeni, da čakaš 3tedne ne glede na to za koga si se odloču. ČE pa moja trditev ne pije vode, prosim tistega, ki bo to trdil, da naj mi za božjo voljo da telefonsko številko, kjer dele dobim takoj.... (pa tud če se gre za potrošni material(ole pa svečke puste pr mir)....) a, ja, nekej v zvezi s temo: šraufam sam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deli gredo vsi preko generalnega uvoznika, ki pa je v Ljubljani. In DA, se čaka, da deli pridejo iz Italije, saj ima generalni uvoznik piškavo zalogo, kaj pa pričakuješ od gnile firme, ki na dve leti menja naziv...

Če si pooblaščen serviser, je ta čakalna doba morda za kakšen dan krajša...ali pa tudi ne. Po moje ne.

Te pa vsaj pokličejo, ko del prispe, ozr. ti ga pošljejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da se zadeva ni spremenila še od tistih časov ko sem jaz imel aprilio (5 let nazaj)

Avtocomerc je res podn od podna ja :surrender: pa da ne bom off topic, vombergerja so kar hvalili tko da probaj tja peljat :)

Popravljeno . Popravil Racemaniak
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi nič off-topic, AC ali kakorkoli se že imenujejo trenutno so...brez komentarja. headbang.gif

Kot bivši lastnik Alfe Romeo to lahko dvojno potrdim...v Ljubljani nihče ne zna italijanov šraufat.

Morda je izjema NML za Ducati, a z njimi za enkrat še nimam izkušenj, da bi kaj preveč govoril...ostalo je vse ološ.

Ni italijanska fina tehnika za neuko kmetavzersko-fušarsko roko.

Pri nas je italijan "jajc", že preden crkne, ko pa crkne pa...kaj si spet pokvaru ta jajca italjanska. Hvala lepa, res, sploh ne govoriš o motorju za pisto novonabavne vrednosti 18.000€...to je njim isto kot piaggio ciao, pač makaronarska jetra. glare.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pa že mal pretiravaš, priznam, da je velik serviserjev nesposobnih, ampak mašina aprilije ni nič delikatnega, ubistvu je v primerjavi z kakimi novejšimi motorji precej preprosta. Na srečo ni italjanska ampak avstrijska.

Glede italjanske "fine" tehnike se pa ve kje so :D

In kar se mene tiče je nasloh rsv precej preprost motor za vzdrževat/šravfat in ne rabiš bit glih raketni znanstvenik, da kej pošravfaš. Prav tako imaš zelo veliko "podpore" po tujih forumih, kjer so odpravili že več ali manj vse težave, s katerimi se lahko srečaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je vse znano, govorim na splosno glede italijanskih znamk...in odnosa do njih pri nas.

Razumi pa, da mi ni vec do iskanja resitev, zato rabim dobrega serviserja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo :topic: ampak:

vsak pooblaščen ali nepooblaščen serviser lahko naroči del pri avto triglavi (tako se imenuje uvoznik za aprilio) in jih dobi v enakem času. Odvisno kdaj naročiš in kako pogosto uvoznik pošilja naročilo ker ne naročajo vsak dan ampak npr enkrat tedensko.

nepooblaščen serviser ima edino to možnost, da lahko dele naroča tudi preko koga drugega kot uvoznika. za aprilio ne vem, smo pa mi recimo dele za kawasaki in suzuki naročali v avstrijski lipnici in so bili ponavadi v tednu dni ali manj medtem ko so naši uvozniki rabili krepko več časa za dostavo. pa še ceneje je bilo ponavadi :blush:

tako da preverite apriliine servise in trgovine v avstriji.

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljsi serviser je ponavadi tisti, ki tole bere.

Jaz svoje dele narocam preko AF1 in ostalih internetnih strani iz Anglije ali ZDA. Pride hitro in za ceno, ki je tudi pooblasceni uvoznik ne zmore ponudit. Zelo priporocam!!

http://www.af1racing.com/store/Scripts/default.asp tukaj inas tudi narisane popolnoma vse shematike vseh Apriliinih modelov, super lepo skicirano in z vsemi napisanimi kodami za OEM dele. Kar rabis, vpises tocno v Gugelj, pa smo :D

http://www.ultimateparts.net/

http://www.speedaway.co.uk/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMH Vomberger Kranj, tm servisiram tud sam, odličn odnos, odlično narejeno, mislm d je to vse kar rabiš =)

kva pa ti šraufaš tam, da se oglašaš v tej temi? 125-ke zihr ne, vsaj po objavah v temi od 125-ke sodeč

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani soforumaši,

Kot že naslov teme nakazuje iščem sposoben servis za motocikle APRILIA. trance_11_confused.gif

Pooblaščenci v Ljubljani so neresni ter slabo opremljeni za konkretnejše posege, z Mariborskim mehanikom imam tri zaporedne izredno slabe in neprijetneizkušnje ter ga odsvetujem. headbang.gif

Prosim lastnike Aprilij za nasvet, kam za vraga peljat motor?

Neki pooblaščeni servisi so še na primorskem, razmišljam tudi, da bi peljal zadevo v Monfalcone... tujina ni ovira, le da se zadeva dokončno uredi in da je mojster strokovnjak ter ima dostop do delov.

AIUTO REGAZZI ! sad.gif

Dober serviser za Aprilije je Motosport Gruntar v Kopru - Ulica 15 maja 12f

KLIK

drugače se reče " ragazzi" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja! Jaz tudi iščem primeren servis. Nekdo je omenil pooblaščenca v Italiji v Monfalconu. Osebno ga odsvetujem.

Servise delam sam, le CO sem ga peljal k njemu. Po 2 urah in 60€ zaračunanih (s popustom) ni naredil nič! Rekel mi je da morajo bit določeni pretočni kanali v predelu loput zamašene.....

Kasneje sem po forumih pogledal da se to štela na 2 potenciometrih na računalniku. Še vedel ni da so tam!!! :headbang:

Zraven tega še cel kup nepravilnosti.

Še vedno moram ta CO nastavit tako da,....

Tako da, če boš imel pozitivne izkušnje s Vonbergerjem se bom tudi jaz zapeljal do tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa priporočam motomario velenje,tudi dele hitreje dobavi kot avtocomerce.pa še zraven si lahko ko ti motor šraufa,pa tudi dost ugoden je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa priporočam motomario velenje,tudi dele hitreje dobavi kot avtocomerce.pa še zraven si lahko ko ti motor šraufa,pa tudi dost ugoden je.

+1 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!