Skoči na vsebino

Vzdrževanje LeoVince ZX izpuha???


aerox

Priporočene objave

lep pozdrav vsem

pred parimi mescami sn nabavo auspuh leo zx in parkrat v tem cajte sn skutera že umil in s tem tudi auspuh

auspuh je po vsaki vožnji umazan in moker, kot pa že veste je zelo k rji nagnjen in malo se mi že rja kaže

jaz hočem to preprečit in me zanima kako naj preprečim rjavenje oz. s čim ga naj namažem zaj ko je že malo rjast??? bo wd40 pomagal kaj ali kako posebno olje tu prije v poštev??

plz help

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem vinčiju se dela tudi površinska rja.Samo ko to opazim jo gre z "drotpiršno" dol skrtačit pa je pol spet mir.Če ga boš z Wd-jom posprejo boš mel vsranega ko svijo ker je Wd mastn in se prah na njega prime.Dejstvo pa je da ti koleno tak al tak rjavi in tam nimaš kaj za preprečit :cry:

P.S če ga boš z prozornim sprejom posprejo ti ga bo od vročine dol zažgalo in nebo lepo zgledalo ker vem z lastnih izkušenj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem ZX-u pa ta rja leze vedno bolj navzgor! Prvih 15 cm od cilindra ven je že tak od vročine drugačne barve in tam se to ne vidi. Vendar pa me skrbi to, da je rja vedno višje, kjer pa se vidijo madeži rje.

Ima kdo kakšen predlog kako preprečit nadaljevanje nastajanja rje na novo??! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebarvaj s temperaturnim sprejem oz. barvo. jaz sem kupo enega in gor pise da zdrzii 650 stopinj in je posebej za take stvari(auspuhi pa to). ja ZX-i so nekvalitetni :D saj ne. moj arrow v dveh letih ni se nic zarjavel(razen tam ko pride iz cilindra - ampak tistega ne mores resit na noben nacin)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mare ki si kupo arrowa?????Ker bom jaz zaj ZX prodal pa si bom kupo arrowa samo ne vem ki jih prodajajo.Ker včasih jih je mel klemenčič zaj pa ne vem če še jih ma.Daj prosim povej mi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aerox: dobis ga v kemikaliji. najvecjo izbiro imajo menda v ptujcanki. barve so pa razlicne. crna vem da je ker jo mam jaz. prozorna pa tudi verjetno obstaja.

roba: jaz sem kupil arrow v tistem moto centru na ptujski cesti, ki pa je zdaj ze menda zaprt. drugje pa nevem kje bi se ga dalo dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aerox: dobis ga v kemikaliji. najvecjo izbiro imajo menda v ptujcanki. barve so pa razlicne. crna vem da je ker jo mam jaz. prozorna pa tudi verjetno obstaja.quote]

aha in kak je približno z ceno?

nix bom šel jaz poglejat če imajo prozorni sprej! tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEni tak rjavi, da jej joj. Mogoče bi ga mogo malo pocinkat.

in kak bi naj to potem izgledalo??? sivo al srebrno? fajn bi blo da bi lahko gdo meni tega leovinceja kromiral!! a je gdo taki tu? in da bi potem ornk zglejalo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn se danes pozanimal pri ptujski kemikaliji

in ta temperaturni šrej stane: 1250 srebrni, 1500 pa črni

zaj pa nevem za kateriga bi se odločo, najrajši bi srebrniga gor vrgo samo te se nebi svetlo in bi fuuuuul tak bledo izgledalo

drgač pa sta ta šreja obstojna do okoli 600°C

krom šprej pa žal ni temperaturno obstojn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

krom je grd.

na mojega zxa je sol letos pozimi prisla in je totalno zarjavel vsepovsod. bomo se vidli, kako bomo to resli:) ta teden gre na dolgo pricakovano popravilo skuter (upam) in ko bo konec snega se vidimo kaj v hajdosah, ne?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo jrkec si se le vrnil :)

ja sem opazo da je krom na auspuhe grd, sn malo spet roštal po nete in je en ditech mel auspuh kromiran in je fuuul čudno zglejalo

hehe ja moj skuter že tudi celo zimo čaka da ga pelam na servis da naštimajo tisti problem z valčki & zx-om

ja saveja se ke vijimo v hajdošah, se brez skrbi, če bomo šli dirkat bom itaq spet jas zadni :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
krom je grd.

na mojega zxa je sol letos pozimi prisla in je totalno zarjavel vsepovsod. bomo se vidli, kako bomo to resli:) ta teden gre na dolgo pricakovano popravilo skuter (upam) in ko bo konec snega se vidimo kaj v hajdosah, ne?:)

danes sn jas spet bil v zabjake in oni tipi so ze doble dele za mojiga aeroxa, samo se nimajo cen napisanih in spet morm čakat do ju3, jojojoj, kak bi jas to tepel :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

aja jrkec, tvoj skuter je tam, kot sem videl, no 99% sn da je to tvoj, ker je bil brez plastik, samo zic je še mel gori in sn vido nalepko od tehn. pod zicom in menim da je tvoj,ker tam jo maš ti, right? :P

no zadeva je taka: res je da je vuni lepo vreme, samo tvoj skuter je vuni celi razdrt brez plastik, vidi se da se neke z vilcami ukvarjajo.... no hočem ti povejat da jih malo naderi, ko boš šel po njega: kaj si mislijo, da pustijo tvojiga skutera vuni na mrzlem!!!! zanima še me kje ga le majo ponoči ????? poleg skuterov pa tudi ni nobeniga varnostnika :) tak da bi lahko prišli kaki poredni fantje in ti odpelali npr. auspuh, gume :) blatnik, heh.... :wink: :roll: :lol: :twisted:

heh :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jrk0 tega verjetno ne bo vido. drgac pa so skuterji cez dan vedno vuni. ponoci pa jih dajo v garazo. in brez skrbi, nihce ne bo nic ukradel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja upam da so skuterje ponoči v garaži, ker je moj od danes tudi tam, no saj bo samo do jutri :D :) :o

drgač pa danes ko je bilo bolj oblačno vreme, skuterjev niso imeli vuni :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa so prebrali tvojo izjavo.........Nikol se ne ve :lol:

ja upam da res, zato bom še malo kritiziral :) :) :) :D :x :twisted:

skutera sn včere tam pusto in so mi rekli: ja ti kar priji ob 11 po njega, zaj pa je ura skoro 2 in sn klico, pa so rekle čez eno uro še pokliči, te že mogoče bo :evil: :x :evil: :x joj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vglavenm glavno je da sn ga zaj nazaj dobo :) čeprav komaj ob treh, rekli pa so da že naj prijem ob 11, joj :roll: :roll:

nimam pa se kej pritoževat o tem kak so mi super naredli :D :D :D

skuter nima niti ene lukne, no razn to da potegne komaj pri 5 km/h, drugo vleče ornk extravaganto :)

morm povejat, da me je zaj spet pičla tista nostalgija, ko te ko sn dobo skutera :D :lol: :o :wink: enostavno se morm it pelat, heh

neke pa še me zanima:

1) skuter pri 5km/h zeeelo močno potegne in zanima me če to kej škodi za sklopko al za kej drugiga, čeprav to tudi jrk0tu dela, samo vseeno se bojim da mi bo sklopko vtrgalo :? je to možno?

2) danes sn se malo pelo v hajdoše na karting (1km sn vstran doma :P :D ) in ugotovo: asfalt večinoma suh, vonj po zažganih gumah se že voha, publika je itaq vedno tam (če ne druga so vaški drogeraši :twisted: ) in blo bi kul da bi šli en wikend malo divjat tja, ker poleti majo vsaki wikend tam izposojo kartov in ne morš na progo! torej gremo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!