Skoči na vsebino

Najslabsa sezona v SLO ever!


Zorro

Priporočene objave

Pa sej ne more par ur bit sonce... štartam ob 11h iz LJ do PO na kavo, okoli 12.30 grem nazaj in pri Logatcu začne deževat in se je vleklo do LJ. Zdaj ko sem pa motor pospravil, pa sonce! :angryrant1: :angryrant1: :angryrant1: :angryrant1: :angryrant1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rad spet jamral ampak si ne morem pomagati...

Vreme spet za v tri krasne!!! :angryrant1:

Grem za Lendavo, do tja še pridem suh, se obrnem proti domu in me po kakih 5km začne prat kot pr**ca, pojavi se močan veter, nakar se ustavim pri gostilni da se ta norija umiri. Za pol ure je bilo že malo boljše ampak še vseeno ni prenehalo vse do doma. In največja napaka- nisem si oblekel motorističnih hlač in škornjev. Rezultat: malo moker hrbet, mokra mošnja, mokre noge in zelo vsran motor! Pa sem ga še tako počistil predvčerajšnjim  :angryrant2:  :angryrant2:  :angryrant2:  :headbang:  :headbang:

naj se že nehaaaa  :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En forumaš mi je predčasom rekel... Motor mora služit tebi, ne ti njemu ;)

Žal smo sredi apri..oz avgustovskega aprilskega vremena :P

Uživaj z tistim kar ti je dano ;) , ni zadnja sezona letos ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog ene popoldne štartava z drago na en krajši izlet,relacija Koper-Postojna-Idrija-Tolmin-N.Gorica-Koper.

Vse do Idrije bilo dokaj lepo,dokler nisva naletela na niz semaforjev par kilometrov od Sp.Idrije do Slapa ob Idrijci.

Prvi semafor valda rdeča,pojavi se par kapljic,drugi semafor spet rdeča,kapljice se množijo,tretji semafor,ne moreš verjet,rdeča in ne morem več pisat o kapljicah,temveč že o nalivu.

Vse do konca pol sva naletela na zataknjen rdeč semafor in bila res dobro stuširana.

Mimogrede,pot od prvega semaforja,pa do zadnjega,če naletiš na rdeči val,traja približno 40 min.,in to cesto sanirajo že res doooolgooooo in vedno zaidem tja,pa ne vem zakaj:P

Pol od Mosta na Soči pa nazaj do obale niti kapljice več.Na žalost danes nisva vzela s seboj dežne obleke,oba v moto-kavbojke bila oblečena,tako,da sva bila premočena in premražena do kosti.Potem do doma sva se  že na 3/4 posušila in upam,da na stara leta ne bo hujših posledic v sklepih:P

Kakorkoli,na Dolgi Njivi je padel že tradicionalno hamburger,radlerček,kavica in počasi domov;).

Se mi zdi,da bo dežna obleka od dans naprej moja obvezna oprema na motorju:P

Popravljeno . Popravil kitekatus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa po vročini blizu 40, ko požiral litre vode in švicaš kot za šalo? kakšne so tam točke?

Ti kot tak veleum pa bi nas že moral poznat, motoriste.

 

Celo leto jamramo, kako vreme ni primerno, ko pa končno zakuri vrtoglavih 40 celzija, nase navlečemo usnje iz knegurujeve kože, 4 podmajce in se razburjamo, ker nam je prevroče.

 

 

Evo, pred vami je 3 dni lepega vremena... pri meni to pomeni cca 1500 km...

 

Ti bencin od američanov prek amazona naročaš? :P

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja letos nisem skoraj naredil furce ali potovanja da me ni opral........ :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me je kar strah prelistat temo, ker vem da bom 100x prebral floskulo da slabga vremena ni, ampak samo slaba oprema....yeah right. Pa nase sanjske ceste, ko mamo v 2km 7 razlicno spolzkih asfaltov. a tud takrat dezjak resi use probleme....? al bi bil koristen tud extra set koles, za dezne gume

Dejansko me letos zlajfajo druge stvari, ampak tud ko je popoldan fraj, in bi res rad vsaj do idrije pa nazaj, je zihr moca. sicer zgleda de bom vseeno napraskal ene 6ooo, pretezno suhih km, sm bil pa pozegnan na vsaki drugi furci. Ko me ze enkat ulovi, zvozim tud po dezju brez drame. Ni pa to neko silno uzivanje. pazt na crte, prehitevat po jajcih...mestna voznja in blescece pobarvani prehodi za pesce...je mal stresa. Da bi startal v dez? ma raj ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me je kar strah prelistat temo, ker vem da bom 100x prebral floskulo da slabga vremena ni, ampak samo slaba oprema....yeah right. Pa nase sanjske ceste, ko mamo v 2km 7 razlicno spolzkih asfaltov. a tud takrat dezjak resi use probleme....? al bi bil koristen tud extra set koles, za dezne gume

 

Ej, se strinjam. Sicer sem bil že n-krat moker, tudi premočen do kože, pa tudi točo na motorju sem že dal skozi...

Ampak dejstvo je, da glih nekega blaznega užitka se vozit z motorjem v dežju pa res ni. In vozim se predvsem zaradi užitka...vsaj jaz...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas mam tako samo ob nedeljah, do zdaj je še vsaka bla ok (okej, skor vsaka). Pod 200km pa tudi nisem nikoli naredil, tako da sezona je čisto povprečna :smoke:

Je pa vreme dosadno u pm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resda me je včeraj opral, ampak ne bi rekla, da je najslabša... do zdaj jih mam že 4,5k; do parkinga je še daleč ;)

 

lani v celi sezoni 6k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tudi ne zdi tolk slaba....19.7. sem registriral motor...vkljucno z vceri 3700km....ni ne vem kaj a glede nato da sem na novo motorist...izkoristim vsako priliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zacetku je ze tko ja.....pol pa...ce ni vsaj 25 pa brezvetrje,tud pogledas ne kombinezona...da pa vids oblak v daljavi...nema!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, mene je letos ujela toča, na j... avtocesti , v j.... zastoju, sem se prigural do prvega podvoza in počakal minuto pod mostom, da nahujše mine. K sreči je vse stalo, tako da niti ni bilo nevarnosti naleta, vsaj to. Drugače pa sem bil letos enkrat tudi v Bohinju in celo ni deževalo (????)

 

Je pa res, da je bilo letos tudi veliko odličnih voženj, ko je bila temperatura "glih ganc genau taprava za na motor", prednost hladnejšega poletja.

Popravljeno . Popravil msjr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ni tako slaba. Motor je cel. Jaz tudi... za kakšen km manj na števcu se pa nisem nikol sekiral. Aja, pa najlepš je to, da jo še ni konec. September zna še bit fajni.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, mene je letos ujela toča, na j... avtocesti , v j.... zastoju, sem se prigural do prvega podvoza in počakal minuto pod mostom, da nahujše mine. K sreči je vse stalo, tako da niti ni bilo nevarnosti naleta, vsaj to. Drugače pa sem bil letos enkrat tudi v Bohinju in celo ni deževalo (????)

 

Je pa res, da je bilo letos tudi veliko odličnih voženj, ko je bila temperatura "glih ganc genau taprava za na motor", prednost hladnejšega poletja.

V bohinju dž...mene še ni, je treba potrkat, sej se pravi v bohin ma dž ta mlade :D

 

Me je pa napralo, tolko da je šlo skozi bordarske hlače katere sem imel čez motoristične hlače, ko sem šel 16.8. s Cresa, tam je scalo ko 300 kosmatih medvedov pa en pobrit :D, naslednji posladek je bil pa zastoj čez ceu krk ker se pač voznik avtobusa odloči da se gre čez krožno krožišče direktno po sredini. S krka sm se mazal 1 uro, k sreči se je vozilo samo po sredini, še bolj srečen sem pa bil da ni bilo skoraj nobenega nasproti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bohinju dž...mene še ni, je treba potrkat, sej se pravi v bohin ma dž ta mlade :D

 

....ta MVADE, Cone, tamvade!!! :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se nimam kaj dosti pritoževat. 7k km jih je že letos, pa samo 3x sem šel čez mejo (Vilach pa Krk).

Saj se da najti lep dan in lepo cesto, če vidiš, da nekje ščije pač prilagodiš turo in obvoziš oblak. Radarska slika je v precejšnjo pomoč.

Letos sem bil samo meseca maja enkrat malo moker, drugače nič. Bomo videli, kaj bo danes :)

Za užitek se da se tudi na šiht vozit (jaz imam 70 km vsak dan), samo da je nad 15°C pa je v redu :grim

Zakaj bi se omejil samo na vikend ture 300+ km? nima smisla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jest grem pa dons po enem mescu na mopi in se mi praw fučka če bo dž.

 

aja...

Popravljeno . Popravil gregorjanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!