Skoči na vsebino

Koliko kilometrov smo prevozili v letu 2014


skalaprava

Priporočene objave

na skor 21000 letos, je kr v redu ;)

 

sj vem, da si jih ti več naredu, ampak ... zame je kr dovolj

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komot jim reč, to je en stric, ki ni čist gladek :P

 

srčno upam, da jih bo do konc leta vsaj še 500

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno prevoženih 73900 km, leto sem pa začel prvega Januarja ob 0:00 z 61002 kilometroma na števcu na križišču Ilirske in Njegoševe v Ljubljani, ko sem zaključil lansko sezono. Koliko jih je pa prevoženih, izračunajte sami, meni se ne da  :grrr  :smoke: .

 

 

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons še 200 :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se spoh ne spomnem, če sem letos kaj sedel na mopiju!

slikaš števec zadnga decembra ko si siguren da se ne boš več peljal in si jo shraniš...tko delamo mi s tamalim ...tamalim alzhajmerom...

 

20 ne šteje..halooooo :mellow:

kaj pa po tvoje šteje v takih razmerah decembra ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper...lepo da si se prjatlu u bran postavu....Sj sm vidla, da tud ti sodiš u kategorijo "norcev", ki se pozim furajo okol . Jst vas občudujem...ker ni šanse. da se spravim na motor ko je manj kot 15st...ampak vseen ste norci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

kaj pa po tvoje šteje v takih razmerah decembra ?

Misliš v teh pomladanskih razmerah, ki so letos?

Še jaz sem danes šel v Lj po opravkih s skuterjem. Teh 30km ni omembe vredno, da bi jih objavljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos mau čez 21000 .. a si zdj srečen... še svojih par taužnt napiš :P

 

s skuterjem pa ni omembe vreden noben kilometer :jezik:

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos mau čez 21000 .. a si zdj srečen... še svojih par taužnt napiš :P

 

s skuterjem pa ni omembe vreden noben kilometer :jezik:

 

:krneki:

Kralj mesta je skuter, z motorjem si tam mrzel.

Ker te ravno zanimajo moji km, ti napišem: 2.000km na Grobniku RR, 9.500 na cesti HP4, cca 1.000 na cesti s štirimi različni testnimi motorji GTL1600, RT, GSA in HD.

Skuter SH300 v glavnem po mestu, 1.800km. Trial ne štejem km, niti nima števca...

21.000 ni nobena umetnost, sploh za nekoga, ki nima družine, konkretne čas jemajoče službe in se ne ukvarja s športnom. Poznam par kolesarjev, ki jih delajo toliko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se ti spuščaš v moje kilometre, se jaz v tvoje .. za toliko malo kilometrov, se sploh ne splača imeti motor, ampak rentati :P

 

koga ti poznaš od kolesarjev je tvoja stvar .. jaz jih poznam tut k delajo tok s kolesi ... poznam celo enega pilota, ki z avijonom tok dela v parih dneh ;)

 

seveda ni umetnost, če imaš izgovore, zakaj jih ne .. takrat ko jaz delam po 20 ali 30 imam tudi jaz verjetno kakšne opravke .. če jih ne bi imel, bi se odpeljal dalje, pač nisem mogel in sem samo malo obrnil kolesa ... :P

 

sem pa vesel vsakega kilometra, ki ga lahko prevozim, pa če je to 2 ali pa 1000 km na dan.

 

in me briga za druge kok jih delajo .. jaz samo svoje pišem in se več ali manj zase brigam :jezik:

 

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jabolko spora je samo to, da ti objaviš vsak dan svoje km in to v temi, ki ima naslov: Koliko km smo naredili v četu 2014.

Kot, da nas briga ali si danes naredil 10, 20 ali 30km. Napiši koliko si naredil letno in to je to, ne pa, da smetiš po temi s svojim vsakodnevnim podvigom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kralj mesta je skuter, z motorjem si tam mrzel.

Ker te ravno zanimajo moji km, ti napišem: 2.000km na Grobniku RR, 9.500 na cesti HP4, cca 1.000 na cesti s štirimi različni testnimi motorji GTL1600, RT, GSA in HD.

Skuter SH300 v glavnem po mestu, 1.800km. Trial ne štejem km, niti nima števca...

21.000 ni nobena umetnost, sploh za nekoga, ki nima družine, konkretne čas jemajoče službe in se ne ukvarja s športnom. Poznam par kolesarjev, ki jih delajo toliko. 

Kilometri z bmflo ne velajo, preuč luksuza :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 0 :ras:

 

ta zgornja tvoja objava je navadno smetenje .. skoz se neki oglašaš, pa ne pišeš kilometrov ... smetiš

od motoloverja, ne od damija objava

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jabolko spora je samo to, da ti objaviš vsak dan svoje km in to v temi, ki ima naslov: Koliko km smo naredili v četu 2014.

Kot, da nas briga ali si danes naredil 10, 20 ali 30km. Napiši koliko si naredil letno in to je to, ne pa, da smetiš po temi s svojim vsakodnevnim podvigom!

nenenene narobe, naslov teme je koliko ste jih naredili v letu 2014 in v bistvu jih bi lahko vpisal vsako minuto, ker ni naslov teme, koliko ste jih naredili v letu 2014 do 31 decembra :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!