Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Adventure (R, S, T)


Dark
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_2550-Edit-Edit.jpg.0c3502d6074d400e24173557e844ab55.thumb.jpg.f6e96486d3668beda6fe61e3b1b47345.jpg

Priporočene objave

Tudi na straneh Motosveta so že pricurljale vesti o novem  luksuznem potovalnem endure KTM 1290 Super Adventure. Javna predstavitev motocikla je napovedana 30. septembra 2014 na Intermotu. Cena novega prestižnega KTM-a pa naj bila vsaj 4 tisočake višja od obstoječega Adventurerja 1190, ki baje ostaja še vedno v proizvodnji... 

 

http://blog.ktm.com/new-super-ktm/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na straneh Motosveta so že pricurljale vesti o novem  luksuznem potovalnem endure KTM 1290 Super Adventure. Javna predstavitev motocikla je napovedana 30. septembra 2014 na Intermotu. Cena novega prestižnega KTM-a pa naj bila vsaj 4 tisočake višja od obstoječega Adventurerja 1190, ki baje ostaja še vedno v proizvodnji... 

 

http://blog.ktm.com/new-super-ktm/

Predpremiera prejšno soboto v Žireh! zihr so slišal za KTM FAMILY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno govoril z Axlom,sm prvi v vrsti,sam ga do novega leta še ni v programu,tam okrog aprila bi se pa že dal kej zment,bo pa to bolj potovalno usmerjen motor in manj enduro,zato puščajo 1190 v programu za naprej,saj je motor lažji in bolj naravnan na teren.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBER motor z malo REALNIMI (beri : preverljivimi )kilometri se da vedno VEDNO  za DOBRO ceno prodat. 

 

Lahko pa po mal drazjega novga ali po poceni uvozenega iz italijanskih rent-a-bikov ubodes in se gres igrat za razliko v ceni igrico "macek v zaklju". :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam se bom prihodnje leto oziral za novim Super Adventurerjem, saj je agregat 1290 resnično odličen. Morda me malček skrbi le večja teža, zato želim pred odločitvijo o zamenjavi novi model preiskusiti...  Ker pa me denar ne "tišči", se bom za zamenjavo odločil le, če bom uspel prodati svoj 1190 Adventurer. (7.000 km z veliko dodatne opreme). Žal pa prodajalci KTM-ov pri nas, za razliko od tujine, ne nudijo možnosti prodaje staro za novo. Sicer pa bi motor, s servisno knjižico in priporočilom pooblaščenega serviserja, verjetno vzeli v račun tudi v Avstriji? V nasprotnrm primeru pa bom še naprej užival v svojem Adventurerju in z veseljem na Motosvetu prebiral Sergejeve vtise o njegovi novi pridobitvi. Za krog pa sva tako že dogovorjena... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pol ne smemo nč napisat če ga vzamem in dam za kakšen krog;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, to zdej ne velja, a prav. :bounce:

Seveda lahko. Ampak mogoče pa kdo, ki ga bo zanimal samo in samo motor, ne bo preveč navdušen ,da bi brskal po temi če bo nasmetena z debatami, ki so "tematsko preveč bogate"
če želite klepetat, vam dam  umaknjene poste v svojo temo v kr neki. Sam recite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ma ne vem kaj spet te napere nabijajo na cestni motor,da si prste zlomim ko čistim  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko bo to kaj kg imelo,ma kdo kakšno informacijo ,ker moje koleno ni ravno stabilno,zdajšnji ima 215kg.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

160 HP in 229 KG ....  en avspuh pa še kakšen powerparts pa bo hitro pod 220KG.... 

 

 

  tako piše na uradni strani.... Osebno sem mislu da so te krave težje ..  :kva1:

 

http://www.ktm.com/travel/1290-super-adventure/highlights.html#.VCs3tfl_uLA

 

 

 

RSC7394_dafe_flat_A.jpg

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi bo 1300cca in samo 10hp več kot 1190 ,sem kar mal razočaran ,računal sem na 185hp kot novi duk :P kg so pa kar v redu je proti novemu bmw adv !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj motor je od Super Duka-a, samo da so malo zmanjšali moč, ima pa zato gigantičen navor 150Nm....ob napovedani manjši porabi napram 1190 ima po novem še 30 literski rezervar goriva, pa adaptivne luči, ki svetijo v ovinek, pol aktivno vmetenje,...itd, skratka ni da ni. :notworthy:

Tale motorček edino kave še ne zna sam skuhati, za to še boš še vedno moral na OMV ustavljati :P. Še šreča za ostale, bodo lahko vsaj takrat motor od blizu videli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pade od zavarovalnice ne bom sploh razmišljal,če ne bo težka,da bom kaj menjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!