Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Adventure (R, S, T)


Dark
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_2550-Edit-Edit.jpg.0c3502d6074d400e24173557e844ab55.thumb.jpg.f6e96486d3668beda6fe61e3b1b47345.jpg

Priporočene objave

Dark...tole je torej Velik, Emajliran in Svetlec BMW GSA iz Mattighofna   :smoke:

Ja kar se tiče izpopoljenosti in tehničnih pritiklin bo moral bavarec še mal pojest da ga doseže,bolj primerljiv je z njim BMW 1600 GT ne po segmentu temveč po elektronskih pritiklinah in sofisticiranosti..... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mene je naredil velik vtis na EICMi, vseeno pa bo potreba počakati na kakšen konkreten test ali probno vožnjo...konec koncev, ravno od testne vožnje je odvisno ali ti nek motor paše ali ne.Vsaj meni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bil PreLep . . .   :smoke:

men tut, sam ne tega okol govort :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem danes čez kras in gre neka bela stvar nasproti. Si mislim "Ma kaka mona. A mu ni nč mres?" Zunaj je blo pod 10 stopinj in pihala burja.  Ko, se je približal, sem sklepal zakaj ga ni zeblo :D

KTM 1290 SuperAdventure, bele barve, registrska pa modre barve (nič jasno kakšna država). Njega ni zeblo, meni so se pa cedile sline :D Lepa zverina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje bi kupil motor za 10k in čoln za 10k pa bi se še po vodi vozil. Pa resno mislim. Užitek dvojni.

Ce bos mel pa se 10K vec, si prvosci se nov kombajn za 6k in privat koncert Veselih stajerk za 4k.  :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa bodi krava molznica pa preplačuj motorje, če ti tak paše. Meni ne, so še druge kul stvari na svetu.

BTW, tudi tvoja Gajsna je predraga za to, kar nudi. Sem jo zadosti vozil, da lahko to trdim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kronika
Torek, 02. december 2014

Preko noči je bilo v Kamniku ukradeno motorno kolo znamke KTM, 1290 Superduke R, letnik 2014, črne barve, reg. št. LJBT-10.

 

vir: policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da si tale tema zasluži malo pucanja..

A zdej k si z moderatorko uparjen moras se malo na glas pomoralizirat. Pogovorta se, pa bo vse

spucan.   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa bodi krava molznica pa preplačuj motorje, če ti tak paše. Meni ne, so še druge kul stvari na svetu.

BTW, tudi tvoja Gajsna je predraga za to, kar nudi. Sem jo zadosti vozil, da lahko to trdim.

 

Kaj se sploh voziš z motorji in pluješ s čolni.  

Peš hodi in plavaj naokoli, ker vse ostalo je precenjeno.

In to bos in nag, da ne boš preplačal česa. 

 

:smoke:

 

BTW: Mogoče si pa Gajsno preplačal zato, ker nisi znal ali zmogel izkoristit njenega potenciala.  ;)

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede KTM, :OK:  :OK:  :OK: 

Izjemoma se strinjam z izjavo BMW voznika!

Argumentirana in na mestu!

Popravljeno . Popravil THOMPSON
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Me lajk Kappa Te eM !

She is so,so, SO READY FOR RACE ! ;)

Zdj sm si pa zaželel nakup enga KTM :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk grde pa že doug nism vidu.....

Ne razumes uporabne vrednosti. Ni vse v odprtinah za zrak in maski. Bolj pomembno je, da je okvir dober, da se prav zvija, da se voznik zlije z njo etc.

PS: Itaq bos tezko razumel, saj "jezdis" VS 800. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumes uporabne vrednosti. Ni vse v odprtinah za zrak in maski. Bolj pomembno je, da je okvir dober, da se prav zvija, da se voznik zlije z njo etc.

PS: Itaq bos tezko razumel, saj "jezdis" VS 800. ;)

Prou :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

No...Pa ga imamo !!!

 

"Before the launch of the 1290 Super Adventure, every comparison between KTM’s big-bike ADVs and BMW’s  almighty R1200GS offerings were apple-to-oranges – the 1190 KTM was the better off-road bike, the GS the better on-road bike.

But with the introduction of the 1290 Super Adventure, KTM now has bragging rights; the 1190/1190R is the off-road weapon, and the KTM 1290 is the adventure road king."   :notworthy: 

 

 

https://ultimatemotorcycling.com/2015/01/27/2015-ktm-1290-super-adventure-test-first-impressions/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ga imel, samo veriga mi na tovrstnem "grand turerju" ni najbolj všeč.

V Nemčiji jih dobijo čez dva meseca in jih močno skrbi, da ne bodo dobili dovolj motorjev glede na povpraševanje in prednaročila. Tako so mi razložili v KTMu v Munchnu pred dvema tednoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!