Skoči na vsebino

Priporočene objave

Jutri se odpravljam na morje - otok RAB (upam da mi tokrat uspe, prejšnjič je yamahca odpovedala poslušnost). Ker pa mi je standardna pot malo prekratka, sem planiral da bi šel v Smeri Zreče - Poljčane - Bizeljsko - Samobor - Karlovac - Plitvička jezera - Korenica -Gospić - Karlobag. Seveda čimmanj oz. najraje nič avtocest.

Zanima me kakšna je kaj cesta Gospić - Karlobag, kolega je pred časom vozil nekje tam okoli in je baje še nekaj makadama, ampak glede na njegovo orientacijo raje še tu povprašam, ker če je cesta preslaba, grem raje nazaj do Senja in prevozim ta del jadranske magistrale (Senj - Jablanac).

ali pa če ima mogoče kdo kako idejo, kje se splača peljati :)

Lp,

Zdenko

Zdenko,

IMHO je bolj pestra pot na relaciji Zreče-Ljubljana-Postojna-Rijeka-Senj-Karlobag ali pa Zreče-Ljubljana-Logatec-Cerknica-Bloška Polica-Babno Polje-Prezid-Novi Vinodolski-Senj-Karlobag.

Po mojih izkušnjah, je pot po kateri sprašuješ preveč ravninska in precej dolgočasna. In če pomislim, da bi ob tem izpustil cesto vseh cest :whistle:, ti resnično svetujem, da se držiš Jadranske Magistrale. Ne znam pa ti povedati glede asfalta med Gospićem in Karlobagom.. Vedno sem proti Plitvicam zavil v Starigradu.

post-15712-1242992744_thumb.jpg

Srečno.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta Karlobag-Gospić je večinoma uredu. Mogoče je na določenih mestih luknjasta, ampak makadama se pa ne spomnem da bi ga kej blo. aja nekje so kar izrezane pravokotne lukne v asvaltu tm ene 10 cm v globino in je treba pazit, drugač pa ql cesta. Najbol pa je da na njej ni skor nobenga prometa. Podobno je z Gospić-Korenica.

post-18690-1242999873_thumb.jpg

lp srecko:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se odpravljam na morje - otok RAB (upam da mi tokrat uspe, prejšnjič je yamahca odpovedala poslušnost). Ker pa mi je standardna pot malo prekratka, sem planiral da bi šel v Smeri Zreče - Poljčane - Bizeljsko - Samobor - Karlovac - Plitvička jezera - Korenica -Gospić - Karlobag. Seveda čimmanj oz. najraje nič avtocest.

Zanima me kakšna je kaj cesta Gospić - Karlobag, kolega je pred časom vozil nekje tam okoli in je baje še nekaj makadama, ampak glede na njegovo orientacijo raje še tu povprašam, ker če je cesta preslaba, grem raje nazaj do Senja in prevozim ta del jadranske magistrale (Senj - Jablanac).

ali pa če ima mogoče kdo kako idejo, kje se splača peljati :)

Lp,

Zdenko

Tudi midva(z ženo) greva jutri ob sedmih, vendar greva NM-Vinica-Bosiljevo-Posedarje-Nin, zvečer pa nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr - verjamem da je skoraj greh izpustiti cesto vseh cest - sem jo lani prevozil vsaj ene 10x in je res :worship: , so pa letos nekaj čarali z asfaltom pred Senjem - grabi ko zmešan, sem na avtu skoraj gume nasvaljkal :whistle: . Sem se pa malo naveličal te poti, tako da sem rekel da bi šel malo še po tej strani pogledat kraje, pa še z ženo sva dogovorjena da greva res čisto na izi (šeficajereklaničdivjanja) ;).

Če je cesta taka kot praviš Srecko25 potem se bom odločil kar za to pot - pač z okami na pecljih . Sasosa midva pa štartava nekje ob 8 in potem ostaneva dol cel teden :naughty: - Srečno vožnjo vsem.

Hvala za info. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se odpravljam na morje - otok RAB (upam da mi tokrat uspe, prejšnjič je yamahca odpovedala poslušnost). Ker pa mi je standardna pot malo prekratka, sem planiral da bi šel v Smeri Zreče - Poljčane - Bizeljsko - Samobor - Karlovac - Plitvička jezera - Korenica -Gospić - Karlobag. Seveda čimmanj oz. najraje nič avtocest.

Zanima me kakšna je kaj cesta Gospić - Karlobag, kolega je pred časom vozil nekje tam okoli in je baje še nekaj makadama, ampak glede na njegovo orientacijo raje še tu povprašam, ker če je cesta preslaba, grem raje nazaj do Senja in prevozim ta del jadranske magistrale (Senj - Jablanac).

ali pa če ima mogoče kdo kako idejo, kje se splača peljati :)

Lp,

Zdenko

cesta gospič-karlobag prevozil za 1maj in je kar uredu (brez makadama)

lp stane

pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo prevozil pot Zreče, Poljčane, Brežice, Karlovac, Plitvice, Korenica, Gospić, Karlobag, Rab - v obe smeri. Cesta je super, kar hitra, najboljša pa je itaq od Karlobaga do Jablanca in nazaj :D:D. Edino med Korenico in Gospićem je asfalt malo slabši - razpokan, lunknje poflikane, ampak se da kar normalno peljat...

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima če kdo kej ve, kok so ponavad nočitve v kempih, če greš s šotorom kle na hrvaškem. A morš motor pa te scene tud kej plačat?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo kej ve, kok so ponavad nočitve v kempih, če greš s šotorom kle na hrvaškem. A morš motor pa te scene tud kej plačat?? :whistle:

učeraj na krku 2 človeka+parcela za mali šotor, de lahhko noter motor parkiraš=47€ za dve noči.

če pa malo poguglaš, ima zelo dost kampov objavljene cenike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelješac.....camp DIVNA.......2 osebe , šotor , motor , hladilnik , elektrika pr sosedih :whistle: , od šotora do plaže 10m...............7 noči: 300 kun :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj na krku 2 človeka+parcela za mali šotor, de lahhko noter motor parkiraš=47€ za dve noči.

če pa malo poguglaš, ima zelo dost kampov objavljene cenike.

Sm gledu kampe u bližini umaga...Sam piše tm parcela C na mapi je cen pa ne piše...Se pravi pol plačaš to samo človeka pa parcelo ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm gledu kampe u bližini umaga...Sam piše tm parcela C na mapi je cen pa ne piše...Se pravi pol plačaš to samo človeka pa parcelo ne?

ti, jaz res nevem kaj tuki ni jasno

istra camping

v umagu smo meli vikend. prej smo hodili u kampe. obala morsko dno in kampi tam okrog so bli precej bedni. bolš je na kvarnerski strani. moj omiljeni plac pa je cres.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Živjo, fantje.

Js sm pr nas doma road-manager in glede na to, da za mojo šminko potuje GS, bom še najbolj zajebala sebe, če sem kje namontirala kakšen makadam. Zato vas lepo lepo prosim, če lahko tisti, ki se po hrvaški magistrali in zadarskem zaledju vozite pogosteje, malo pogledate, da ni kje kakšnega "sranja", ki ga moj kaferejserček ne bi prenesel. Seveda dobrodošli predlogi in komentarji.

1. dan: Lavrica - Kočevska Reka - Petrina - Kraljevica - Crikvenica - po magistrali do Karlobaga in še dol do Starigrad - Maslenički most - Posedarje - Pag.

2. dan: Pag - Posedarje - Islam Latinski - Islam Grčki (priporoča Mitja v Motorističnih poteh, menda ni makadam?! - slika vasi je priložena, videt je asfalt - je tudi izven vasi???) - Donji Kasić - Smilčić - Benkovac - cesta 56 za Gračac - Skradin - Šibenik - Primošten - Poljica

3. dan: Poljica - Split - Makarska - trajekt za Hvar - po Hvaru do Starigrad na kofe in nazaj v Poljico po isti cesti

4. dan: Poljica - Primošten - Šibenik - Drniš - Knin - po cesti št. 1. Otrić - na cesto 218 ob bosanski meji do Donji Lapac - Bjelopolje - Plitvice.

5. dan: Plitvice - Rakovica - Slunj - Bosanci - Vinica - Adlešiči piknik :kva1:

Zelo vam bom hvaležna!

LP, BS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Benkovca proti Posedarju je kar nekaj daljših odsekov sfrezanega asfalta. In precej od metkov in tankovskih granat preluknjanih hiš. Makadama ne bi smelo biti nikjer, razen, če ni kakšnega dela na cesti. Mej se fajn na dopustu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To misliš tisto traso skozi Islam Grčki, Islam latinski ali po glavni cesti? ... sfrezan asfalt? Misliš narezan ali slab, razrit? Hvala za info in lepe želje.

Tudi tebi srečno kamorkoli greš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašič - Smilčič - Benkovac. Asfalt je šlampasto vzdolžno narezan (poravnan). Je pa v bližini, ob magistralki, na odcepu za Murter, gostilna z zelo dobro jagnjetino. Od dveh gostiln, tista katera je v smeri Šibenika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, gostilna, jagnček... sounds gooood! A mi lahko kaj več poveš o tem... kakšn ime gostilne, kraja? Koordinate? :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na odcepu za Murter, gostilna z zelo dobro jagnjetino. Od dveh gostiln, tista katera je v smeri Šibenika.

Res je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, fanta ali lahko malo bolj podrobno povesta o tej gostilni? Kraj...ime? Prosim prosim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, fantje...............

1. dan: Lavrica - Kočevska Reka - Petrina - Kraljevica - Crikvenica - po magistrali do Karlobaga in še dol do Starigrad - takoj levo pri vhodu v kanjon Paklenice je Dinko!!!! Legendarna gostilna alpinistov in motoristov. Ne fulat in pozdravi ga :OK: .

2. dan: Pag - .........Šibenik - Primošten - Poljica - no problem

3. dan: Poljica - Split - Makarska - trajekt za Hvar - po Hvaru do Starigrad - tu te bo malo pajtlalo...

4. dan: Poljica - Primošten - Šibenik - Drniš - Knin - priporočam špica jančka na desni strani za semaforom pred INA pumpo

5. dan: Plitvice - priporočam spanje pri Milan in Anka Bičanič, 00385 98 413 019

Uživajta, ker ta fura je za to spesnjena. Ena mojih najljubših. Če še kaj nucata, zvrcni na tlf.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti Strela, kaj bi šele bilo, če bi omenu, njo, dobro uležano, na posteljici rukole. A? Kaj je z menijem? Bom mogu jest kuhat in vonjave ukup zlagat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala fantje. Je že use na svojem mestu. Advenčr je tok naložen da nazaj visi na centralnem štendrju, šminka rejsrska gre brez kufrou. Dobr potujte in javm kašn je biu janček!

Srečno!

BS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!