Skoči na vsebino

Priporočene objave

Hvala, ampak iscem kaksno sobo/apartma, ker se mi ne ljubi za eno noc sotora zraven vlecit pa vso kramo.

Odpelji se tja in kjer ti bo všeč pejt v prvo gostilno pa vpraši za sobo in dobil boš takoj nekaj predlogov, pa še ob cesti imajo povsod table " zimer frai ", pa itak mora biti zraven gostilne, da motor parkiraš in greš nekaj pojest pa kakšen kozarček spit. Don't drink and drive

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam okol imas kolkor ces "varnih" placev...apartmajev, sobic, itd...za sabo pa itak, ce si mal avanturista, ne rabis sotora...podloga, "tankerca" in stik s tvojmu motorjem...tko jest planiram dva dni dalmacije jutri...lohka, da se celo kje srecava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, ampak iscem kaksno sobo/apartma, ker se mi ne ljubi za eno noc sotora zraven vlecit pa vso kramo.

ma v kampu tut par sob ki jih oddaja. ce hoces luksus to ni,je pa pocen za nas bajkerje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam okol imas kolkor ces "varnih" placev...apartmajev, sobic, itd...za sabo pa itak, ce si mal avanturista, ne rabis sotora...podloga, "tankerca" in stik s tvojmu motorjem...tko jest planiram dva dni dalmacije jutri...lohka, da se celo kje srecava...

scasoma me je minilo robinsona spilat. jest postavm sotor, blazina se napihne se preden prvi pir spijem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma v kampu tut par sob ki jih oddaja. ce hoces luksus to ni,je pa pocen za nas bajkerje.

Mah, ce bi hotu luksus, ne bi mel problemov :) Bom vprasu za sobo, thx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scasoma me je minilo robinsona spilat. jest postavm sotor, blazina se napihne se preden prvi pir spijem. :)

Ma jest isto, sam ce grem za en dan proti morju, mi ni tezko na motor vrzt eno spalko, v primeru, da ne najdem kake kulturne nocitve...al se pa celo isti dan vracam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, blo je super. Janček na odcepu za Murter je nezgrešljiv in zeloooo okusen (krompir tut)! Toplo priporočam. Naklamfala sem 1500 km in sm vesela. Razdevičla šminko - podrsala tačko. Ja, še pridem. In hvala za vse nasvete!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:bum: NE!!!!

aja, a pol si ga v ovinku nagnila do tačk?

Zdaj ko gume "delajo" bo šlo pa kmalu po cilindrih - divjakinja :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja točno tako. desno tačko sem porajsala... je bla ena kombinacija na magistrali... najprej levi, potem par m ravnine in takoj desni... se mi je zdelo, da sem levga tko mojstrsko založila, da sm na desnega pozabila... in potem je bilo treba nagnit močneje, da nisem šla na drug pas in je naredilo khhhhhhh u ti matr sm bla vesela!!!

in popapala slončku na robu gume rilc in glavo. res je car tale roadster!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mogoče malo offtopic, al pa tud ne.

A se je že kdo pelal čez knin? kakšna je kaj cesta in ali se splača it pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče malo offtopic, al pa tud ne.

A se je že kdo pelal čez knin? kakšna je kaj cesta in ali se splača it pogledat?

Kar pogumno. Od Gradčca do Knina se ga da lepo pritiskat. Dve leti nazaj sem zaradi sile razmer kar pošteno ožemal desno ročico. :OK: V samem Kninu se nisem zaustavljal, ker se mi je mudilo v Split na trajekt. Sama cesta je v redu z kar precej različnimi ovinki z pisano konfiguracijo terena. :yea2:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vračati se nameravam po tej smeri : Split-Knin-Gračac-Gospič-Karlobag-Senj-Brnje-Jezerane-Mrkopalj-Delnice.

Zanimajo me vaši predlogi . Je kakšna lepša smer - bolj zanimiva ? Kje se ustaviti , kaj videti , kje jesti ?

Vračala se bova 31.7.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojem mestu bi iz Gračca šla proti Maslenici in potem po magistrali do Karlobaga, ker je ta del magistrale najlepši in zelo lušten za vozit. Potem pa v Karlobagu obrneš proti Gospiču, kmalu za njim pa proti Korenici / Plitvičkim jezerom. Zelo zanimiva cesta in ni žive duše. Od Plitvičkih jezer (tudi zanimiva in prijetna ohladitev) se ti splača peljat skozi Slunj (stari del je kot leseno mesto na vodi z veliko mlini) in potem skozi Karlovac v Belo krajino. Ne pozabi na slapove Krke.

Menda je v Kninu dober jagenjček v glavnem križišču pri pumpi Ina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je zadnje čase kdo jedu kej na Visu? Jastožera se spomnim, pa Stončice. Ampak so izkušnje stare. Nebi lih pic natepaval. . se pa damatinskih konob kar mal bojim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojem mestu bi iz Gračca šla proti Maslenici in potem po magistrali do Karlobaga, ker je ta del magistrale najlepši in zelo lušten za vozit. Potem pa v Karlobagu obrneš proti Gospiču, kmalu za njim pa proti Korenici / Plitvičkim jezerom. Zelo zanimiva cesta in ni žive duše. Od Plitvičkih jezer (tudi zanimiva in prijetna ohladitev) se ti splača peljat skozi Slunj (stari del je kot leseno mesto na vodi z veliko mlini) in potem skozi Karlovac v Belo krajino. Ne pozabi na slapove Krke.

Menda je v Kninu dober jagenjček v glavnem križišču pri pumpi Ina.

To je idealna pot, potem pa si pri teh mlinih ... točneje v RASTOK-ah, (ki je pred Slunjem iz smeri Plitvičkih) privoščič eno dobro kosilo z žara.

Več info imaš tukaj: http://hr.wikipedia.org/wiki/Rastoke

Evo še dve moji sliki .....

19594326.jpg

19594331.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je zadnje čase kdo jedu kej na Visu? Jastožera se spomnim, pa Stončice. Ampak so izkušnje stare. Nebi lih pic natepaval. . se pa damatinskih konob kar mal bojim.

Če ne boš dunajca naročil, boš kr dobro jedel, nč bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rad ponavljal te smeri ker gremdol čez Slunj in Plitvice do Bihaća in naprej. Zanima me bolj Gorski kotar, Ogulin, Lika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magistralo od Karlobaga do Maslenice si boš verjetno želel ponovit, ker je res enkratna. Nekaj posebnega je tudi cesta Karlobag - Gospič. Jaz bi šla na tvojem mestu dol ves čas po magistrali, nazaj pa tako kot sem napisala. Sicer pa po želji! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Iščem dobro - lepo cesto Gospić - Delnice, In pa še vedno sprašujem za dobre gostilne med Sinjem in Gospičem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!