Jump to content

Recommended Posts

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• BelaStrela

11

• DAMI34

5

• Snečer

5

• Frips

5

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ne paše v dnevne vožnje. Ne paše v Jadranko. Tako je priletelo sem. Prejšnji vikend sva izkoristila za raziskovanje Dugega otoka. Poleg svetilnika sem si hotel ogledati razbitine potop

Korčule na žalost ne poznam, zelo dobro pa poznam Hvar in ti ga tudi priporočam ... zelo lepa mala mesteca (Stari grad, Vrboska, Sv. Nedelja,...), med Jelso in Zastražiščem imaš nov odsek široke ceste

oba sta lepa, lani maja sem po Korčuli bluzil, Hvar pa že skoraj na pamet poznam, ker sem velikokrat kampiral. Takole na kratko: Hvar je od Sučuraja do Jelse bolj tako cesta, potem pa lepa do Hva

Posted Images

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Uf. Lastovo.  Top. Je pa letos jadrolinija nardila res cudn urnik. Iz Splita in v Split smo en trJekt na dan?!?

pravi motorist gre okoli in iz Korčule-Vela Luka na Lastovo...

10 minutes ago, Snecer said:

pravi motorist gre okoli in iz Korčule-Vela Luka na Lastovo...

Jeseni, ko se bo dalo spat u sotoru. Zdej pa app s klimo in wifijem, de cesa ne zamudim. 

Ti gotovo ves, kako zgleda trajektna luka v Sibeniku? Se mas kam dat v senco, pa da je moto na oceh? Al je bols bit tam na minuto tocno? 

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Jeseni, ko se bo dalo spat u sotoru. Zdej pa app s klimo in wifijem, de cesa ne zamudim. 

Ti gotovo ves, kako zgleda trajektna luka v Sibeniku? Se mas kam dat v senco, pa da je moto na oceh? Al je bols bit tam na minuto tocno? 

Kam pa greš iz Šibenika, na Žirje? ker od tam ni nekih linij, razen na tistih par otočkov.

Sicer te luke ne poznam.

26 minutes ago, Snecer said:

Kam pa greš iz Šibenika, na Žirje? ker od tam ni nekih linij, razen na tistih par otočkov.

Sicer te luke ne poznam.

Snec,  :eek:  popuscas. 

ja, žirje so cilj. 

Edited by Kugelschreiber
pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Snec,  :eek:  popuscas. 

ja, žirje so cilj. 

bil sem 2x v Solarisu na dopustu, Šibenik pa šetnja. v trajektni pa nisem bil, sploh se nisem zavzel, ker sem tiste otoke ponavtičaril :)

• 1 year later...
pred 14 minutami, tomash pravi:

Jutri se vračam iz Mljeta pabi se okoli Biograda na moru ustavil. Ve kdo za kak mali lep kamp ob obali?

soline, na pašmanu maš pa tut fkk