Skoči na vsebino

Pogrešamo Snecerja..kje se skriva?


Fantocci

Priporočene objave

SNEČER IS BACK

 

Evo, študijski dopust je mimo, spet sem tukaj.

 

Brez nervoze.

 

p9031145.jpg

 

p.s.

nisem našel nobene toplovodarske fotke

sej tud tale ni glih afrodiziak...

 

Probajmo biti ljudje

ti  še nisi oženjen ?

 

 Kar se pa tiče smetenja tem, nas je pa 80 % takih, ki bi mogli dobiti opozorilo!

jp..to se tud mi 20%-ni strinjamo,,

 

Snecer je bil že večkrat povabljen Bugy pa se ni želel nikoli odzvat,nas pač ne mara :blush:

:grim  mashina je vsaj na MNZ uletu ..  :drunk:

po en stran piše potopi se , po drugi mu je pa predaleč do ljubljane... 

 

Ene risanke so nonstop ;)

hentai so zakon..

 

To je tak, kot da hodiš na ženski wc, namesto na moškega.

jst sm to delal od 7ga razreda oš dalje redno... nehal z vključitvijo na MS ,,,

 

UPIŠANI STE ... VSI

 

:krneki:

ja lej..tud mi bomo mogoče čez 20 let tolk stari kt ti... pa prostata pa to..  :blush:

 

Ha zanimiva prigoda se mi je zgodila pred 3 leti, ko mi je en neumen osebek višina, cca 210, žalil fotra in to v živo. No nakoncu se  je jokal, pa opravičeval. pa mam samo 175 cm. Višina ni  vse!   :kick-ass:

ne ..važna je predvsem dolžina ročaja in inteligentna zahrbtnost..

 

Skalar mene tud ni še noben zrušil 1 na 1 plod treningov raznih veščin 187 110kg ........no zdaj sem opešal zarADIzdravstvenih problemov toda se pobiram še koleno mi zrihtajo pa poiščem snecerja in Fritza  :P :lol:

 

Če znaš in si velik kot Fritz pa si lahko ubijalski stroj,saj z rokami in nogami držiš distanco,ko najdeš prostor pa sam baaaam :wacko2:

pol je pa pršla ena na 1 s se pa sam na hrbet vrgu...  :P  a t nism skoz govoru de ni vse v fizični moči,,velik je t(ud)i v inteligenci... pustmo vakuum pa to,,  :D

 

Ah maus rajši sam seb spustim čelno kot teb,pr teb bi bla moja čelna v prazno,sklont se pa ne morm ,mam hernijo ,na kolena tud ne morm,šraufi pa to ,tok da mene lohk zajebavaš kolkr češ pa ti praktično nč ne morm :huh: :lol:.........a ne morm bit tih,zdej bo pa to sigurn skoriščal :O

če boš nindjo preveč provociral boš dobu čelno u kolen,, 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper :O .. te mau spanje jebe, ker se je sneći vrni :?

 

ob polštirih si tole pesnu .. sj ne morem da verjamem :lol1:

 

moje citiranje si ponaredu :ras:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da tole ne zamre. Takega hrepenenja in sočutja do kolega, kot so ga tu pokazali sicer na prvi pogled trdosrčni bajkerji ni za pozabt!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da tole ne zamre. Takega hrepenenja in sočutja do kolega, kot so ga tu pokazali sicer na prvi pogled trdosrčni bajkerji ni za pozabt!

V trdem usnju mehko srce :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper :O .. te mau spanje jebe, ker se je sneći vrni :?

 

ob polštirih si tole pesnu .. sj ne morem da verjamem :lol1:

 

moje citiranje si ponaredu :ras:

 

:krneki:

Začel pa opoldne. Ta bi bil za v vlado. Priden, hiter, pameten in na široko razloži problem, da imaš v trenutku tri.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Ko sem ravno nasla tole temo o Snecerju....... 

Ker sem nekaj dni nazaj v enih drugih temah brala, da @kronik na veliko pise o tem, da je @Snečer jurist, se mi poraja vprasanje: a snecer juri kronika, al kako je to? :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, maxxa pravi:

Ko sem ravno nasla tole temo o Snecerju....... 

Ker sem nekaj dni nazaj v enih drugih temah brala, da @kronik na veliko pise o tem, da je @Snečer jurist, se mi poraja vprasanje: a snecer juri kronika, al kako je to? :lol1:

Kar sem jez ugotovil je, da je Kronik hrček Snečerju. In da ima vsak od nas svojega hrčka na forumu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A snecija se da tud pogresat :eek:..... uuuuaaaa.....kej takega..... zdej sm pa cist u šoku..... :O

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!