Skoči na vsebino

Pogrešamo Snecerja..kje se skriva?


Fantocci

Priporočene objave

Snecer, zanimiv, simpatičen, včasih mal težak, brez dlake na jeziku, veliko dobrih argumentov, včasih prepovn sebe. Men je bil všeč, ker sem ga jemal takega kot je. Cufa je očitno, da imaš dvojna merila. Kot sem ti že napisal, bi se na katerimkoli forumu za takole izjavo ob Fritza, dobil BAN-ovce(Fritz že ve kje se jih dobi-mava skupni hobi) pa si me gladko zbrisala. So tudi drugi, ki smetijo po vseh temah. Ta forum itaq ni strokoven, če že nekaj vprašaš je polno neumesnih izjav, ki nimajo veze z vprašano vsebino-ali boš potem vsakega BAN-ala za 3 dni!?. Jaz te pogrešam Snecer, bom vedno na strani manjšine! je bla pa tale izjava izjemno nesramna do njega:

 

Kar se tiče moderiranja, ti lahko odgovori samo Cufa. Jaz sem bil namenoma žaljiv, ker dosedanje prošnje in prijave moderatorjem, naj neha biti žaljiv, niso zalegle. In nikakor ni bil žaljiv samo do znamke (za katero mi je vseeno) ampak je bil žaljiv do ljudi, ki vozijo to znamko. Tako kot če bi jaz vseskozi žalil lastnike Versysov zaradi motorja, katerega vozite. To je, excuse my French, idiotizem. In ne, ni bilo smešno, ker Snecer nima smisla za humor. Smešen je le kot Damjan Murko - v svoji patetičnosti.

 

Moram pa priznat, da ga pogrešam - kot muho v pivu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mu samo "zamerim", da kadar je dobil v debati dober protiargument je to enostavno ignoriral (po domače: ko si ga "dobil" in je videl, da tudi cinizem ne pomaga, je to kar preslišal). Tu mu je malo zmanjkalo do res odličnega debaterja.

Je pa res, da je imel (še ima) na forumu dokaj lahek teren za svoj cinizem in to ga je najbrž že malo dolgočasilo in je zašel s kakšno žaljivko.

Ga je kdo videl v živo (razen alter ego Gift)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roke si djte :jezik:

 

:P

loh tut lupkča, sam bom stran gledu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plot twist:

Kaj če je Snečer res tisti Miran iz Ćrnomlja?

:D

http://www.youtube.com/watch?v=JjmTcRrqCXo

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S solzami v očeh   :( vam sporočam naslednjo tragično novico:

 

10696414_728654467204108_529518659557364

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveža inf.

 

Snecer je na Japonskem. Dobil je povabilo, da testira prihajajočega Versysa.

 

kaw.jpg

Popravljeno . Popravil gift
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peessda...še zadnji forumaš, ki je hvalil mojo "kiblo" je odšel. Al moram sedaj tudi jaz???

 

 "otišao da dođe"

Snecer deli usodo vseh Slovenskih umetnikov  za časa živlenja so bli moteči elementi ko pa so pozebl so jih pa začel pogrešat pa hvalt.Tko da mate žiu dokaz da je Sneci našga nmaroda sin :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šušlja se, da je sprejel službo glavnega moderatorja foruma BMW. Zdaj ma pa tok dela ker mora odgovoriti na vse probleme 254.000 lastnikov in pa banati vse tiste, ki hvalijo moped (okrog 2315 lastnikov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!