Skoči na vsebino

KTM 1050 ADVENTURE


DAMI34

Priporočene objave

Stavim eno poletno osvežilno pijačo, da je na kar nekaj plastičnih delih na tvojem KTMu napis made in Italy (by Acerbis)... če drugje ne na rezervoarju za gorivo. :smoke:

 

PS:

Vsaj na mojemu je bilo tako.

Čist možno,sam tisti ki se po tej izdelavi teh delov v Italiji ukvarjajo z njimi v Avstriji so neprimerno bolj dosledni pri barvanju,sestavljanju in še marsikaj!

Sej glede komponent smo že prišli da so kakovostne ,sam naprej zajebejo......lej če se bova srečala (upam da ne samo pred polikliniko  :P ) ti pokažem na MTS kup stvari ki bi bile lahko z malo truda veliko bolje sestavljene ,izdelane itd.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist možno,sam tisti ki se po tej izdelavi teh delov v Italiji ukvarjajo z njimi v Avstriji so neprimerno bolj dosledni pri barvanju,sestavljanju in še marsikaj!

Sej glede komponent smo že prišli da so kakovostne ,sam naprej zajebejo......lej če se bova srečala (upam da ne samo pred polikliniko  :P ) ti pokažem na MTS kup stvari ki bi bile lahko z malo truda veliko bolje sestavljene ,izdelane itd.....

Sam se pa dobro pelje (MTS namreč!)  :smoke:

 

Kar se srečanja tiče: moramo vsaj enkrat skupaj s Pjotrom na furo...  da vama "jeb.. matere" na KTMih! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se pa dobro pelje (MTS namreč!)  :smoke:

 

Kar se srečanja tiče: moramo vsaj enkrat skupaj s Pjotrom na furo...  da vama "jeb.. matere" na KTMih! :yea1:

Ja MTS se pelje odlično :yes:  kar se pa drugega dela posta tiče,se pa popolnoma strinjam in sem za,sam se bomo mogli zment kje se dobimo da te z Pjotrom ne rabva čakat  :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja MTS se pelje odlično :yes:  kar se pa drugega dela posta tiče,se pa popolnoma strinjam in sem za,sam se bomo mogli zment kje se dobimo da te z Pjotrom ne rabva čakat  :P  :lol:

Deal!   Bom šel jaz vsaj ene pol ure pred vama, da bom na sončku že mal barve nabral med tem ko vaju bom čakal! :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1050 je lep cukr. Všeč vmi je da ma ulita kolesa, brez naper. Berem da so celo lažja kot na 1190, in se tud zato lahkotneje pelje. Morda mi podcenjujemo možnost omejitve na A2.  Vseeno bi za to ceno skor moral met nastavljive vilce, 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene se motile napere na mojem 1190 (izgled ni tko kul). Po lanskih dogodivščinah v Črni gori, ko je kolegu na GS-u z litimi feltnami ob srečanju z udarno jamo počila feltna in je zaključil potovanje sredi ničesar ter imel celo jebo z logistiko kako priti do doma, so mi napere postale všeč.

Ni lepo, je pa zelo praktično.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Vseeno bi za to ceno skor moral met nastavljive vilce, 

 

Ja.

Sem se prav (kislo) smejal, ko sem v enem testu prebral, da "sicer nima nastavljivih vilic, ampak to je tudi ok, ker na ta način pametnjakoviči ne morejo zajebati nastavitev".

WTF?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Adventure z dušo supermota=AD 1050  :kva2:

a si ga že dobu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja komaj,čist  :OK:

Dej mal pokaž no ...... :kva1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tak "hud"enduro pa lita platišča?

Neki morajo pustit na super adventerju posebnega ;-)

Sej je alu iz Slovenije kjer se 3/4 ktma dela tako da je dober :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Boš napisal kaj o primerjavi s tvojim?

Napišem toda sam sem z njim naredil šele 250km ostalo žena,ko bom mel pod sabo vsak kakšen 1kkm napišem .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probal  1050   in  se odločil  da  kupim razbidga  poberem motor in elektronko in dam na   starega 990 adv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet

Lep, dober Hlev. :D

Naj vama lepo služi in brez zapletov na cesti.

 

Scarabeo 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napišem toda sam sem z njim naredil šele 250km ostalo žena,ko bom mel pod sabo vsak kakšen 1kkm napišem .

 

Čestitke obema  :OK:   Kot sem napisal najlepše vaju je tako videt  :grim

 

Ko narediš malo več km pa le napiši kej več, mi je malo žal da ga nisem šel testirat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napišem toda sam sem z njim naredil šele 250km ostalo žena,ko bom mel pod sabo vsak kakšen 1kkm napišem .

Sergej, kratek čas nisem na forumu in ponovno presenečaš. Tebi in Tvoji dami v belem želim srečno vožnjo in veliko prevoženih kilometrov s super motocikloma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sergej, ker si v Sloveniji verjetno edini, ki imaš v svoji garaži KTM-a  A 1050 in A 1190, si verjetno tudi edini kompetenten za primerjavo obeh motociklov... Se ti ljubi kaj napisat? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dark,obljubim,napišem ko končam dopust ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!