Skoči na vsebino

Mamutovanje 2015


Dr_Jakob

Priporočene objave

Nč plužu. Neki podobnega sm se šel...

Randy Mamola highside save 1985 500cc San Marino … –

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ravno čisto tako, je bilo pa podobno. Mamutbike je brez praske, edino pilota mal koleno baše ker je mimo tačke "nazaj skočil"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sneg?

... stari, če zdele gor tolk sneži kt u Ljubljani ščije, tud z ratrakom ne bomo mogl gor pridet ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stari, če zdele gor tolk sneži kt u Ljubljani ščije, tud z ratrakom ne bomo mogl gor pridet ... :)

Bi rad vedu aneda bi rad vedu...

 

Na.

 

Dopoldan

post-1357-0-90083400-1420993325_thumb.jpg

Popoldan okrog 16:10

post-1357-0-70332000-1420993319_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrstni red slik je OK, če bi bilo besedilo temu prilagojeno.

 

lahko, da je dr jakob zmeden, ker mu je mogoče preveč padla koncentracija, katera je po lahko nekako čudno usmerjena pozornost na trenutno opravilo, oziroma dogajanje.

pogosto je ta koncentracija povezana z motivacijo – če naprimer želimo doseči nek cilj, oziroma nekaj storiti, se je lažje osredotočiti na na neko nalogo, kot pa če nam je neko opravilo neprijetno,

dolgočasno, v njem ne vidimo smisla, ipd. 

iz tega bi lahko izhajalo, da se nam Jakob ni dovolj posvetil in mu predstavljamo neprijetno breme. upam, da ne...

lahko pa da je v obdobju, ko se težko osredotoča tudi na stvari, za katere je sicer zelo motiviran...

ne bi bilo slabo, da ugotovimo, kam mu bežijo misli v času, ko si kljub vsmu želi biti osredotočen na neko mamutovanje…

 

gre morda za ponavljajoče se misli, morda s pretežno negativno vsebino?

kakšen je ta domišljijski svet, ki ga tako pritegne, da se mu pogosto ne more upreti? kolikšno je v resnici njegovo zadovoljstvo z realnim svetom in dejstvom, da so na svetu motorji ki delujejo in ne puščajo olja?

 

doktor, predlagam, da si beležiš vsebino misli, ki te oddaljujejo od realnosti, morda boš v njih prepoznal nek vzorec, oziroma prišel do pomembnih ugotovitev.

kot recimo do te, da vse kar šteje je yamaha, ne pa guzzi, halo??!!??

jakob. osredotoči se na opravilo, na pravilno zaporedje lepljenja slik in ugotavljanja o kvaliteti motorjev.

to lahko počneš tudi ob vsakodnevnih opravilih - bodi pozoren na besede moto kolegov, njihov ton glasu, obleko, poskusi opaziti čim več stvari na sprehodu (vključite vsa čutila npr. vonjanje marihuane, katero kadijo za sosednjim grmovjem, šelestenje bankovcev v grmovju, ko nezvest mož plačuje uslugo precenjeni spremljevalki), ipd.

 

če ti misli odtavajo v domišljijski svet delujočih italijanskih motorjev se ne jezi, vendar le mirno preusmeri pozornost na oblečen yamahin windstoper, kateri bo zagotovo prvi pravilen korak v smeri užitkarstva in hedonizma v motorizmu.

 

dobro je izvajati tudi razne vaje za boljšo koncentracijo kot je recimo vaja masturbacije ob gledanju najnovejšega psoterja r1, branje motopulsovega novega kataloga s koncentriranjem na motorje japonske proizvodnje in njihovim štetjem

 

lahko poskusiš tudi to, da se na točno določeno uro v dnevu prepustiš domišljiji – v tisti uri se res prepusti misli, da italijanski motorji dejansko delujejo.

 

ob morebitnem pojavljanju živčnosti ob ugotavljanju dejstva o prevladi japonskih motorjev, bi bila priporočljiva tudi kakšna sprostitvena dejavnost. mastrubacija v kopalni kadi, ob soju sveč, pitju šampanjca in poslušanju frenka sinatre.

 

dovolj od mene, grem zdaj mojo vprašat kaj zaene gobe mi je to dala na pizzo...

 

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predragi ELO.

 

Nekoč bom tale zapis prebral  :OK:  , ampak ne danes  :blush:  , ker mi zgleda nihče ni dal čudnih gob na pizzo. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrstni red slik je OK, če bi bilo besedilo temu prilagojeno.

 

lahko, da je dr jakob zmeden, ker mu je mogoče preveč padla koncentracija, katera je po lahko nekako čudno usmerjena pozornost na trenutno opravilo, oziroma dogajanje.

pogosto je ta koncentracija povezana z motivacijo – če naprimer želimo doseči nek cilj, oziroma nekaj storiti, se je lažje osredotočiti na na neko nalogo, kot pa če nam je neko opravilo neprijetno,

dolgočasno, v njem ne vidimo smisla, ipd. 

..............

.....

dovolj od mene, grem zdaj mojo vprašat kaj zaene gobe mi je to dala na pizzo...

 

:)

 

... stari, a je tole že posledica testiranja letošnjih mamutovih solz ??? :kva2:   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm če bi bile japonske znamke res to, kar trdi spoštovani kolega Elo, bi v moji garaži ljudje uporabljali kake druge lubrikanre, tako pa se mažejo s črnim šmirom in v spokojni tišini vijačijo svoja japonska jajca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha, halo, yamaha, ne pa hongda in kavsawsaki.

Hmmm... kdo ima trenutno v lasti poleg Yamahe tudi eno... kakosežereče.... Hongdo? MSX ane? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da bomo letos prečistli osebne zamere na mamutovanju z dobrim starim....

 

.... kepanjem. 

 

 

he he he

 

AvtoMoto me bo verjetno pa kar z ledom naribal, k sem  bil tolk neroden lani, da sem ga poškodoval v navalu evforije, ki je bila povzročena zaradi prevelikega odmerka gledanja skozi palčko v sonce in mamutovih solz   :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da bomo letos prečistli osebne zamere na mamutovanju z dobrim starim....

 

.... kepanjem. 

 

 

he he he

 

AvtoMoto me bo verjetno pa kar z ledom naribal, k sem  bil tolk neroden lani, da sem ga poškodoval v navalu evforije, ki je bila povzročena zaradi prevelikega odmerka gledanja skozi palčko v sonce in mamutovih solz   :ninja:

Kaj sta mela vidva potem, ko se je znočilo, je med vama  :004.  Kolikor vem, ni nihče posebej šepal :BUA:  na poti domov... Mogoče 4x4 :kva2:  , ampak to je že druga zgodba....  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous, bom kar "znameniti" Jakov stavek uporabil: "Ne vem o čem ti to, mene tle ni blo zraven,... pa tud če sm bil, nč ne priznam". :whistle:  :drunk:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha, halo, yamaha, ne pa hongda in kavsawsaki.

Sej smo hotl najprej Yamaho kupit, pa se je razpadla že pri nalaganju na prikolico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous, bom kar "znameniti" Jakov stavek uporabil: "Ne vem o čem ti to, mene tle ni blo zraven,... pa tud če sm bil, nč ne priznam". :whistle:  :drunk:

 

O čem ti to? :smoke:

Sej smo hotl najprej Yamaho kupit, pa se je razpadla že pri nalaganju na prikolico...

O jebenti, na uno sm pa res skor pozabu... ni mi še čist uspelo... mam še vedno rahle nočne more na tisto kripo. ELO, verjem, da je moja Hongda rejsing mašin proti uni Yamahahahahahi.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!