Skoči na vsebino

Izdelava spletnih strani CMS odprto kodni?


Priporočene objave

Izdelava spletnih strani še nikoli ni bila tako enostavna vendar pa se mi poraja vprašanje kakšen CMS "domač" ali odprto kodni? Sam osebno se nagibam ko odprto kodnem in sicer k Wordpressu? Zakaj ker če recimo zamenjaš firmo lahko enostavno najdeš novo, pri domačem sistemu pa si vezan na eno? Ima kdo kakšne izkušnje kako je s to zadevo? Hvala za odgovore...

 

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izdelava spletnih strani še nikoli ni bila tako enostavna vendar pa se mi poraja vprašanje kakšen CMS "domač" ali odprto kodni? Sam osebno se nagibam ko odprto kodnem in sicer k Wordpressu? Zakaj ker če recimo zamenjaš firmo lahko enostavno najdeš novo, pri domačem sistemu pa si vezan na eno? Ima kdo kakšne izkušnje kako je s to zadevo? Hvala za odgovore...

 

Lep pozdrav.

Ne razumem te čisto....kakšne firme imaš v mislih?, domač CMS?

 

Enostavno se naučiš odprtokodni sistem CMS (Joomlo,Wordpress, Drupal....) in sam delaš spletne strani ! Jaz uporabljam Joomlo! in se da res lepo in dokaj enostavno delat. Tole je moja stran, ki sem si jo naredil.... http://www.moto-potepuh.si/ Edini strošek je gostovanje in registracija domene.... cca. 50€/na leto.

Tole sem pa naredil za moje kolege.... http://www.md-hrastnica.si/ ....pa še kaj bi se našlo :)

 

Ti samo vprašaj....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je drago. Jaz vedno izberem tujino in dobim ponavadi za cca 12 dolarjev letno domeno in celoleten hosting z neomejenimi kapacitetami in seveda vsemi potrebnimi moduli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!