Skoči na vsebino

Enduro/Cross registracija


jamar

Priporočene objave

Pozdravljeni!

 

Ker bi se rad malo vozil po makedamu razmišljam o nakupu enduro oziroma cross motorja. Vem, da večino pravih cross motorjev ne gre registrirati, zasledil sem pa, da je nekaj takšnih, jih gre. Zanima me, če lahko kdo napiše kakšen model motorja, ki ga v Sloveniji lahko registriram. Razni GSi, kawasaki KLE in podobni ne pridejo v poštev saj so preveliki in preokorni. Rad bi nekaj v stilu cross motorja, da tudi če padeš na njem ni večje škode.

 

Zasledil sem, da gre registrirati yamaho wr450f in pa KTM EXC modele. Zanima me ali je to res? Pravtako je pisalo, da imata ta dva motorja nekakšno blokado. Na koliko konjev je ta blokada in pa ali se jo da vzeti ven?

 

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Ker bi se rad malo vozil po makedamu razmišljam o nakupu enduro oziroma cross motorja. Vem, da večino pravih cross motorjev ne gre registrirati, zasledil sem pa, da je nekaj takšnih, jih gre. Zanima me, če lahko kdo napiše kakšen model motorja, ki ga v Sloveniji lahko registriram. Razni GSi, kawasaki KLE in podobni ne pridejo v poštev saj so preveliki in preokorni. Rad bi nekaj v stilu cross motorja, da tudi če padeš na njem ni večje škode.

 

Zasledil sem, da gre registrirati yamaho wr450f in pa KTM EXC modele. Zanima me ali je to res? Pravtako je pisalo, da imata ta dva motorja nekakšno blokado. Na koliko konjev je ta blokada in pa ali se jo da vzeti ven?

 

Hvala za odgovore!

Ne vem ali se zafrkavaš ali pa resno misliš?! Oba navedena motorja sta homologirana in se registrirata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!